RuyaTabirleri.com

Rüyada Komşunu Görmek

Rüyada komşunu görmek, temiz hoş ve güler yüzlüyse kısa süre içerisinde sevinç duyulacak bir haber alınacak demektir. Rüyada görülen komşular şayet asık suratlı ve çirkinse alınacak haberlerin tatsız olacağına delalet eder. Rüyasında sevmediği komşusuyla muhabbet ettiğini gören kişinin hakkında bir dedikodu çıkacak ve kişinin bu duruma oldukça canı sıkılacak demektir. Yolda karşılaştığınız güler yüzlü bir komşu ise, karşılaşacağınız hayırlı bir kısmete işaret eder. Yolda karşılaşılan komşu öfkeliyse beklenmedik ve hoşa gitmeyecek olayların vuku bulacağına işarettir. Rüyasında evine komşusunun geldiğini gören kişi duyduğu bir habere çok sevinecek demektir. Komşunuzun size ikram ettiği yiyecek ise alacağınız helal kısmet olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Komşu İle Münakaşa Etmek

Rüyanızda komşunuzla münakaşa ettiğinizi görmeniz komşularınız tarafından sevildiğiniz ve sayıldığınız aynı zamanda çok misafirperver bir insan olduğunuza yorumlanır. Bazen bu rüya eviniz ve semtinizden memnun olmadığınıza ve başka bir semte taşınmak istediğinize delalet etmektedir.

Rüyada Komşunun Evine Gitmek

Rüyada komşunuzun evine gittiğinizi görmeniz bir iftiraya ya da bir haksızlığa uğrayacağınıza delalettir. Komşularınızdan bazılarına dikkat etmediğiniz takdirde adınızı çıkartıp canınızı sıkacak laflar duyacağınıza işarettir. Komşunuzun sizin evinize geldiğini görmeniz yapılacak dedikodulara ortak olacağınıza ve hareketlerinize dikkat etmediğiniz takdirde adınıza leke sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Komşu İle Çay İçmek

Rüyada komşu ile çay içmek, komşuluk ilişkilerinizin güçleneceğine, ihtiyacınız olduğunda kapınızı çalacak birçok komşunuz olduğuna işaret eder. Rüyada komşularınıza çay demlediğinizi görmeniz, komşularınız için birçok fedakârlık yapacağınıza delalettir.

Rüyada Komşu İle Kahve İçmek

Rüyada komşunuzla kahve içtiğinizi görmeniz sevdiğiniz bir insanla tesadüf edeceğinize, ummadığınız bir zamanda karşınıza çıkacak eski bir dostun habercisidir. Rüyada komşusu ile kahve içtiğini gören kişi, uzun zamandır görmediği ve konuşmadığı kişilerle büyük bir düğün ya da nişan gibi toplantıda bir araya gelerek hasret giderecek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Komşunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. umut (12 Aralık 2015 saat: 09:57)

  Rüyamda ben uzun bir yoldan geliyorum evimizin bulunduğu sokakta düğün var.orda biraz duruyorum sonra sikilip ordan çıkıyorum o esnada üvey annemi goruyorum sırtında bi çuval var eve doğru gidiyoruz evimizin önü hafif rampa o esnada üvey annemin sırtındaki çuvalın delik olduğunu ve buğday tanelerinin içinden döküldüğünü görüyorum. Rüyami yorumlarsaniz memnun olurum

 2. Nursel (26 Ekim 2015 saat: 10:57)

  Komsumla beraber cocugu da var iki yaşında beraber sağlık ocağına gidiyoruz orada cocugu bana bırakıyor cocuk çok ağır oluyormuş kucağında zor taşıyorum komşum kayboluyor ben onu arıyorum cocuk kucagimda u yukluyor onu bulamıyoruz dışarı çıkıyorum cebimden benim yeni aldığım telefonu çalıyorlar yerine başka telefon koyuyorlar cocuk kucagimda telaş içindeyim cocugu alıp konuşma geliyoruz evde misafir ağırlıyor aklını kaybetmiş gibiydi

 3. uykusuz (25 Haziran 2015 saat: 12:39)

  Rüyamda çok da samimi olmadığım ama durumunun iyi olmadığını bildiğim komşum benim evime geliyordu. Evimde eşyalar toplamıştı. İnşaat işçileri vardı. Komsum o iscilerle beraber ortak iş yapmamızı söylüyordu. Biz eşimle olabilir derken bunlar evlerine gittiler. Biz kartonkarin üzerinde otururken komşumun kızı kahve getirdi başka bir iş buldugunu söyleyen komsuyla sohbet ederken benim kolumda kizariklik ve şişlik olmaya başladı. Esim sislige dokundukca inanılmaz derecede şişlik büyümeye başladı. Beni acile götür derken dilimde şişmeye başladı nefesim kesildi ve o şekilde uyandım ama çok korkmustum

 4. canan (03 Nisan 2015 saat: 09:09)

  Rüyamda bilmediğim bir yerde çok yakını olduğum birinin mahkemesindeydim fakat bu yakınımın eşyaları oradaydı kendisi yoktu. Sonra onun avukatıyla oturuyordum birden dışarıya çıktım masalarında çalışan insanların arasından geçtim sonra kendimi bir sokakta buldum. Hava rüzgarlıydı üzerimde yazlık bir elbise vardı ve çok üşüdüm. Sokaklarda koştururken bir kaç köpeğin koşarak havladığını gördüm korktum ama peşimden gelmediler. Sonra eski iki komşumla karşılaştım bir yere girdik orda sarıldık öpüştük sonrasında burnum kanadı ve bayıldım ama seslerini duyabiliyordum. Zihnimi ayılmak için zorluyordum fakat ayılamadım.

 5. selma (07 Şubat 2015 saat: 09:58)

  Ben rüyamda uyurken uyandigimi gördüm camdan baktığımda birşeyler vardı ilk basta göktaşı sansam da sonrasında zeplin ve dilek feneri olduğunu anladım yukarı doğru yükseliyordu ben ona bakarken üstünden canavar uçtuğunu gördüm arkası ejderhaya benziyordu sonra geri dondu yüzü kurbağa gibiydi ve Yeşildi bana guluyordu sonra içeri gittim iste içerde de halam ve kuzenim vardı.Rüyam biraz uzun ama yorumlarsaniz sevinirim.birde ben üniversite sınavına hazirlaniyorum yatmadan önce çok sikintiliydim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,