RuyaTabirleri.com

Rüyada Komşunu Görmek

Rüyada komşunu görmek, temiz hoş ve güler yüzlüyse kısa süre içerisinde sevinç duyulacak bir haber alınacak demektir. Rüyada görülen komşular şayet asık suratlı ve çirkinse alınacak haberlerin tatsız olacağına delalet eder. Rüyasında sevmediği komşusuyla muhabbet ettiğini gören kişinin hakkında bir dedikodu çıkacak ve kişinin bu duruma oldukça canı sıkılacak demektir. Yolda karşılaştığınız güler yüzlü bir komşu ise, karşılaşacağınız hayırlı bir kısmete işaret eder. Yolda karşılaşılan komşu öfkeliyse beklenmedik ve hoşa gitmeyecek olayların vuku bulacağına işarettir. Rüyasında evine komşusunun geldiğini gören kişi duyduğu bir habere çok sevinecek demektir. Komşunuzun size ikram ettiği yiyecek ise alacağınız helal kısmet olarak yorumlanmaktadır.

Rüyada Komşu İle Münakaşa Etmek

Rüyanızda komşunuzla münakaşa ettiğinizi görmeniz komşularınız tarafından sevildiğiniz ve sayıldığınız aynı zamanda çok misafirperver bir insan olduğunuza yorumlanır. Bazen bu rüya eviniz ve semtinizden memnun olmadığınıza ve başka bir semte taşınmak istediğinize delalet etmektedir.

Rüyada Komşunun Evine Gitmek

Rüyada komşunuzun evine gittiğinizi görmeniz bir iftiraya ya da bir haksızlığa uğrayacağınıza delalettir. Komşularınızdan bazılarına dikkat etmediğiniz takdirde adınızı çıkartıp canınızı sıkacak laflar duyacağınıza işarettir. Komşunuzun sizin evinize geldiğini görmeniz yapılacak dedikodulara ortak olacağınıza ve hareketlerinize dikkat etmediğiniz takdirde adınıza leke sürüleceğine tabir edilir.

Rüyada Komşu İle Çay İçmek

Rüyada komşu ile çay içmek, komşuluk ilişkilerinizin güçleneceğine, ihtiyacınız olduğunda kapınızı çalacak birçok komşunuz olduğuna işaret eder. Rüyada komşularınıza çay demlediğinizi görmeniz, komşularınız için birçok fedakârlık yapacağınıza delalettir.

Rüyada Komşu İle Kahve İçmek

Rüyada komşunuzla kahve içtiğinizi görmeniz sevdiğiniz bir insanla tesadüf edeceğinize, ummadığınız bir zamanda karşınıza çıkacak eski bir dostun habercisidir. Rüyada komşusu ile kahve içtiğini gören kişi, uzun zamandır görmediği ve konuşmadığı kişilerle büyük bir düğün ya da nişan gibi toplantıda bir araya gelerek hasret giderecek anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!