RuyaTabirleri.com

Rüyada Komşusunu Görmek

Rüyada komşusunu görmek, hem hayır hem de şer olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin gerçek hayatta sevdiği ve görüştüğü komşusunu görmesi, mutluluk ve heyecan verici gelişmelere, sürpriz olaylara, keyfe, neşeye ve ağız tadına yorulurken, rüya sahibinin aralarında husumet, düşmanlık ve kin olan komşusunu görmesi de uğursuzluk olarak kabul edilir ve rüya sahibinin kötü, zor ve gergin günler geçireceğine yorulur.

Rüyada Komşunu Öldürmek

Rüyayı gören kişinin komşusunun bir derdine ortak olacağına, ona kol kanat gereceğine, komşusunun eksiğini gidermek için ona malından ve parasından vereceğine, bununla da kalmayarak aynı zamanda güç vermek için hep yanında kalacağına alamet eder. Bir diğer yandan da rüya sahibinin komşusunun hayırlı bir ömür geçireceğine yorulur.

Rüyada Komşunu Hasta Görmek

Rüyayı gören kişinin komşusuyla ilgili müjdeli haberler alacağına ve çok sevineceğine işaret eder. Rüya sahibinin komşusunun sıkıntılarının, sorunlarının ve çektiği zahmetin sona ereceğine, borçlarının kapanacağına, hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına rivayet edilir ve rüya, kişinin komşusu üzerinden açıklanır.

Rüyada Komşunu Hamile Görmek

Rüyayı gören kişinin komşusunun ferahının, lüksünün ve konforunun artacağı anlamına gelir ve zenginlik olarak kabul edilir. Rüya sahibinin komşunun çok kazançlı yatırımlara ve ihalelere girerek hem dünya mallarını hem de bankadaki hesabını arttıracağına delalet eder.

Rüyada Komşusunun Evlendiğini Görmek

Bu rüya, her ne kadar komşu ile ilgili de olsa rüyayı gören kişinin kendisi üzerinden yorumlanır ve rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine, kısmetlerinin ve şansının kapanacağına, borçlarının çoğalacağına ve rızkının da eksileceğine rivayet edilir.

Rüyada Komşusunun Evinin Yıkıldığını Görmek

Hiç iyi değildir ve uğursuzlukların yaşanacağına alamet eder. Üzülmeye, ağlamaya ve ele güne muhtaç durumlara düşmeye işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Komşusunu Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. ayse (17 Ekim 2015 saat: 22:59)

    Ruyamda ben evime geldim kapimin onunde demirden cati manzemesini gordum evimin icinede de vardi komsuma seslendim onunmu almasini istedim birsuru de parcasi varmis diyede dusundum komsum geldi yanindaki geliniyle toplama bunlari gordum ne anlama geliyor acaba

  2. Fatma temizel (14 Ağustos 2015 saat: 09:31)

    Ruyamda arkadaşım çöpleri supurup yerlerı temizliyo sokaktakı çöplerı ben ve yanımdakı arkadasımla onların ysnına gıdıyoruz arkadasım utanıyo bızı gorunce daha supurmuyo ben supuruyorum çöplerı kurege alıp çöp kovsına atıyorum bıara eşimidw goruyorum sonra komşularımı goruyorum bıyere oturmusuz komşumun kızlarıda var orda hıç tanımadıgım bı erkekde var komşumun kızıyla konuşuyoşar bız anlaşyık deyıp gıdıyolar sonra tekrar gerı gelıyolar olmadı dıyolar sonra cocuk baska bırınden hoşlandıgını soyluyo

  3. asya (05 Mayıs 2015 saat: 16:23)

    Merhabalar.ruyamda eşim arabayi yolun ortasina park etmis ve eve yatmaya gitmis.arabanin yanina gittim yayas yavas hareket etmeye basladi once cesaret edemedim sonra çarpmasindan korktugumicin bindim park etmek icin bir yer aradim firsat bulamadim neyse doner gelirim diye ileri gittim donmeden durdum komsum guler yuzle elinde yufkaya sarilmis haslanmis yumurtayla evden geliyodu

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,