RuyaTabirleri.com

Rüyada Kömür Görmek

Rüyada kömür görmek yetim hakkı çalınarak ya da başkalarının hakkı yenilerek kazanılmış olan mala ve paraya delalet eder. Kömür aynı zamanda resmi görevli bir memur ya da herkesin karşısında ceketinin düğmesini iliklediği biri olarak tabir edilir. Rüyada kömür yakmak helal olmayan malın kaybına işaret eder. Kömürün çıtır çıtır yanması ve alev çıkarması kişinin resmi kurumlara hesap vereceği anlamına gelir.

Kömürün sebepsiz yere sönmesi ve hiç yanmamış gibi görünür olması kişinin haciz yolu ile kaybettiği her şeyi geri alması olarak değerlendirilir. Rüyada kömürün yanan alevinin kor olduğunu görmek kişinin devlet kapısındaki işinin çok ağır bir şekilde ilerleyeceğine ve kişiyi sıkıntıya, zahmete ve düşünceye sokacağına delalet eder. Karlı, yağmurlu ve soğuk havada kömür görmek kazanç anlamına gelir.

Rüyada Kömür Taşımak

Rüyada kömür taşımak kişinin kazancına işaret eder. Rüyada kömür taşıdığını gören kişi ekmek parasını zor şartlarda kazanan ama yine de kimseye muhtaç olmadan yaşayan kişi anlamına gelir.

Rüyada Kömür Almak

Rüyada kömür alan ve onu yakarak ısındığını gören kişi büyük bir badire atlatarak, çok büyük bir beladan dönecek demektir.

Rüyada Kömür Madeni Görmek

Rüyada kömür madeni gören kişinin hatırı sayılır düzeyde kazanç elde edecek bir iş yapacağı ya da böyle bir iş teklifi alacağı yorumu yapılır.

Rüyada Kömür Tozu Görmek

Rüyada kömür tozu görmek hayırlara işaret etmez. Kişinin kendisi için büyük bir kar etme hayaliyle gireceği bir işten büyük bir zarar edeceğine ve bu nedenle de malının ziyan olup, azıcık kalacağına işaret eder. Bu rüya bir de kişinin malını gelişi güzel ve keyif için çar çur edip ziyan edeceği şeklinde tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!