RuyaTabirleri.com

Rüyada Kömürlük Görmek

Rüyada kömürlük görmek, hiç iyi değildir ve rüyayı gören kişinin melanetli, uğursuz ve kötü günler yaşayacağına, mutsuz olacağına, üzüleceğine ve ağlayacağına alamet eder. Rüya sahibinin can derdine düşeceğine, işine gidemez, sokağa çıkamaz ve arkadaşlarıyla görüşemez olacağına yorulur. Kişi bir süre sadece kendi canıyla uğraşacak ve sadece kendi derdine düşecek demektir.

Rüyada Kömürlük Temizlemek

Rüyayı gören kişinin mutluluğu, huzuru ve şansı yakalayacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Kömürlükte Fare Görmek

Rüyayı gören kişinin malından, ekmeğinden, parasından ve ekmek teknesi olan işinden menfaat elde etmeye çalışan kötü kişilerin varlığına tabir edilir. Rüya sahibinin düşmanlarına işaret eder ve onların içten içe yaptıkları haince planları yürütmeye çalıştıklarına rivayet edilir.

Rüyada Kömürlükte Kömür Görmek

Rüyayı gören kişinin çalışkanlığı sayesinde kesesinin dolu olacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, kimseye el açmak zorunda kalmayacağına ve hep alın terini yiyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin elinin bollaşacağına, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine alamet eder.

Rüyada Kömürlüğe Girmek

Rüyayı gören kişinin hedeflerine ve amaçlarına ulaşacağına, ekmek kazanmanın kalıcı yollarını bulacağına bu sayede artık dar gelirli yaşamak zorunda kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin paranın kaynağını bulacağına ve artık hiç işsiz kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Kömürün Yandığını Görmek

Rüyayı gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine, önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, atacağı isabetli, doğru ve temkinli adımlar sayesinden tabiri caizse sırtının hayatı boyunca yere gelmeyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin şansının açılacağına, kısmetlerinin çoğalacağına en önemlisi de sıkıntılarının ve sorunlarının hallolacağına yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!