RuyaTabirleri.com

Rüyada Kömüş Görmek

Rüyada kömüş görmek, rüyayı gören kişinin, beslenmesine ve temizliğine dikkat ettiği için, çok sağlıklı biri olduğuna, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık ile sıkıntı yaşamayacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine işaret eder.

Rüyada Kömüş Öküzü Görmek

İş hayatında ve aile hayatında çok büyük gelişmeler ile karşılaşan rüya sahibinin, yapacağı çeşitli çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, uzun süreden beri ödenemeyen borçlarını ödeyeceğine, stresten ve sinirden uzak bir hayat seçeceğine ve kendisine çok iyi baktığı, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına tabir edilir.

Rüyada Kömüş Kovalaması

Rüya sahibinin, iş hayatında uzun süreden beri devam eden olumlu gelişmelerin sona ereceğine, sıkıntı ve sorunların başgöstermeye başladığına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına ancak bu borçların bir türlü ödenemeyeceğine, epey bir zaman boyunca iş hayatında yapılmış olan atılımların geri çevrileceğine ve çeşitli projelerin iptal edileceğine delalet eder.

Rüyada Camış Görmek

Rüyada görülen camışın durumuna bağlı olarak farklı şekillerde tabir edilir. Eğer sakin bir şekilde yatıyorsa iş hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve sorunların çözüleceğine rivayet eder. Eğer feryat edip koşturan bir camış görülür ise çok kötü durumların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Camış Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok zeki, akıllı ve çok bilgili insanların üstü olarak görev yaptığına ve onların iş hayatında yönlendirilmeleri, daha verimli ve daha iyi çalışmaları için nasıl hareket etmeleri ve ne yapmaları gerektiği konusunda yönlendirme yapacağına yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,