RuyaTabirleri.com

Rüyada Komutan Görmek

Rüyada komutan görmek, rüya sahibinin yaptıkları sayesinde çevresi tarafından büyük saygınlık görmesine ve güzel sözlerle anılmasına işaret eder. Kişi öylesine önemli ve büyük bir iş yapacaktır ki ailesi kendisiyle gurur duyarken, çevresindekiler de kendisine saygı duymaya başlayacaktır. Rüyada komutan görmek, rüya sahibinin makam sahibi olması anlamına gelir. Rüya sahibi, her yerde sözü geçen, sadece adı duyulduğunda bile her kapı açılan kişi haline gelecektir.

Rüyada Komutan Olduğunu Görmek

Rüyada komutan olduğunu görmekse zengin için daha fazla zengin olmaya fakir için de daha fazla fakirleşmeye işaret eder. Bu rüya, kişinin içinde bulunduğu şartların artacağına delalet eder. Şartların iyi ya da kötü olması önemli olmaksızın içinde bulunduğu durumun hararetlenmesine tabir edilir. Yani bu rüya, şartları iyi olan kişiler için hayırlıdır sadece.

Rüyada Asker Görmek

Rüya sahibinin işinde terfi etmesine delalet ederken aynı zamanda güç ve kudret sahibi olmasına tabir edilir. Rüyasında asker gören kişi, kötü kazalardan, belalı kişilerden ve her türlü musibetten de uzak, güvende olur.

Rüyada General Görmek

Rüyada general görmek işinde yükselmeye ya da ticaret hayatında bereket yaşamaya işaret eder. Rüyasında general olduğunu gören kişi, başarıları sayesinde dünya çapında tanınan biri olacak, kazancın kendisinin bile düşünemeyeceği kadar artacak demektir.

Rüyada Silah Görmek

Rüya sahibi için silah, istikbalin ne kadar parlak ve açık olduğuna delalet eder. Rüyasında silah gören kişinin hayatında hiç olmaz sadece hayal olarak kalır diye düşündüğü şeyler gerçek olacak ve rüya sahibi filmlerdeki gibi bir hayat hikâyesi ile filmlerdeki gibi bir hayat sürecektir. Bu rüya diğer yandan da rüya sahibinin işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: