RuyaTabirleri.com

Rüyada Komutan Görmek

Rüyada komutan görmek, rüya sahibinin yaptıkları sayesinde çevresi tarafından büyük saygınlık görmesine ve güzel sözlerle anılmasına işaret eder. Kişi öylesine önemli ve büyük bir iş yapacaktır ki ailesi kendisiyle gurur duyarken, çevresindekiler de kendisine saygı duymaya başlayacaktır. Rüyada komutan görmek, rüya sahibinin makam sahibi olması anlamına gelir. Rüya sahibi, her yerde sözü geçen, sadece adı duyulduğunda bile her kapı açılan kişi haline gelecektir.

Rüyada Komutan Olduğunu Görmek

Rüyada komutan olduğunu görmekse zengin için daha fazla zengin olmaya fakir için de daha fazla fakirleşmeye işaret eder. Bu rüya, kişinin içinde bulunduğu şartların artacağına delalet eder. Şartların iyi ya da kötü olması önemli olmaksızın içinde bulunduğu durumun hararetlenmesine tabir edilir. Yani bu rüya, şartları iyi olan kişiler için hayırlıdır sadece.

Rüyada Asker Görmek

Rüya sahibinin işinde terfi etmesine delalet ederken aynı zamanda güç ve kudret sahibi olmasına tabir edilir. Rüyasında asker gören kişi, kötü kazalardan, belalı kişilerden ve her türlü musibetten de uzak, güvende olur.

Rüyada General Görmek

Rüyada general görmek işinde yükselmeye ya da ticaret hayatında bereket yaşamaya işaret eder. Rüyasında general olduğunu gören kişi, başarıları sayesinde dünya çapında tanınan biri olacak, kazancın kendisinin bile düşünemeyeceği kadar artacak demektir.

Rüyada Silah Görmek

Rüya sahibi için silah, istikbalin ne kadar parlak ve açık olduğuna delalet eder. Rüyasında silah gören kişinin hayatında hiç olmaz sadece hayal olarak kalır diye düşündüğü şeyler gerçek olacak ve rüya sahibi filmlerdeki gibi bir hayat hikâyesi ile filmlerdeki gibi bir hayat sürecektir. Bu rüya diğer yandan da rüya sahibinin işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Komutan Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Züleyha (18 Kasım 2015 saat: 16:17)

  Rüyamda ben odadayım bir komutan geliyor ve yaşadığım bölge nin güvenliğini sağlamamı söylüyor. Bir durum olursa beni ara felan diyor muhabbet ediyoruz. Oturuyor sonra farklı renkte bir komutan kıyafeti giymiş olarak odama geliyor beni deniyor…bu kadar

 2. ömer (26 Haziran 2015 saat: 03:28)

  Rüyamda. Bir arkadaşım motorsikletli kullanalım diyor bende tamam diyorum kullanmaya başlıyoruz beni yolda jandarma trafik yakalıyor ehliyetim yok sonra komutana yalvarıyorum affediyorum sonra komutanın evine gidiyoruz yemek yiyoruz felan sonra ben motorsikletin yanına gidiyorum tam gidecekken biri geliyor komutan çağırıyor diyor ben diyorum niye oda diyor bir şeyi çalışan nmis senden supeleniyor diyo ben sonra komutanınyyanına gidiyorum sonra o saldırdığı şey komutanın üzerinde çıkıyor sonra ben motarsiklete binip gidiyorum

 3. mustafa sercan (08 Mart 2015 saat: 12:49)

  Ruyamda bir köyde çoğunluğu halk ve askerleri dusmandan kaciriyorum davulcularda var yanımızda davul caliyorlar düşman uzaktan ates aciyor ve bize yetişiyor lar bende silah ariyorum yok ve yerde bi kalas parçası bulup onların arasina daliyorum ve bi minibüs bizi arkadan itiyor bende kalasla 3-4 kişiyi bayıltiyorum sonra bizi bırakıyor lar herkes beni övüyor

 4. selen (03 Mart 2015 saat: 11:11)

  Rüyamda kendi bebekliğimi gördüm.kendi bebekliğimi seviyodum . Altını degişiyodum.kucagıma alıyodum ve birisi fotoğrafımızı çekiyodu.bir komutan vardı onun kötülüğünü isteyen kötü insanlar vardı ve bende o komutana yardım ediyodum. Ben uçuyodum ve o komutanıda kendimle birlikte uçurarak o kötü insanlardan kurtarıyodum. komutan bırak beni yoksaikimizide yakalıcaklar diyordu. Bende onu bıraktım boş bi alana topragın üzerine düştü. Ölü taklidi yapıp o kötü insanları atlatıcaktı. Bnde uçmaya devam ettim. Ve bi köprüden aşagı tertemiz suyun içine düştüm. Ama su çok akıntılı degildi az akıyodu.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,