RuyaTabirleri.com

Rüyada Konak Görmek

Rüyada konak görmek, rüyayı gören kişinin, artık başka insanların işlerinde çalışmaktan sıkılıp bunaldığına ve bundan sonra girişimcilik yaparak kendi işinin patronu olmak istediğine delalet eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin, aile hayatında ve sosyal hayatında çok büyük yeniliklere ve değişikliklere yer vereceğine ve çok olumlu ve hayırlı gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Konak Yaptırmak

Rüyada konak yaptırdığını gören kişinin, kendisine kalan bir miras, yaptığı çalışmaların beğenilmesi ya da yaptığı ürünün çok satması sonucu zengin olacağına ve ailesi ile birlikte yaşayabileceği bir ev yaptırdığına tabir edilir.

Rüyada Konağa Taşınmak

Rüyada konağa taşınmak, iş hayatında çok güzel haberler alınacağına, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına ve aile hayatında çok olumlu gelişmelerin olacağına iş delalet eder.

Rüyada Başkasının Konağında Oturmak

Rüyada başkasının konağında oturduğunu gören kişinin, etrafında, kendisini kullanmaya ve maddi ya da manevi yarar sağlamaya çabalayan kişilerin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Bir  Konağın Yıkıldığını Görmek

Rüyada bir konağın yıkıldığını görmek, çok güvenilen, yardım beklenen ve medet umulan kişinin, karşılaşılan sorun karşısında çaresiz kalıp sorun yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Bir  Konağı Onardığını Görmek

Rüyada bir konağı onardığını görmek, rüyayı gören kişinin açıklarını kapatan, yaşadığı sorunların çözümüne katkı sağlayan ve girişilen her işte destek olan bir eş, dost ya da bir akrabaya delalet eder.

Rüyada Kendi Konağının Yıkıldığını Görmek

Rüyada kendi konağının yıkıldığını görmek, rüya sahibinin, aile hayatında ya da iş hayatında büyük bir sorunla karşılaşacağına tabir edilir.

Rüyada Konağın Birden Çökmesi

Rüyada konağın birden çökmesi, aile içinde sözü geçen, akıl danışılan, sevilip sayılan, insanlar arasındaki sorunları kavga dövüşle değil tatlı dille çözmeye çalışan bir kişinin vefat etmesine işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!