RuyaTabirleri.com

Rüyada Kondom Görmek

Rüyada kondom görmek, rüyayı gören kişinin sabit bir geliri olacağına, işlerinin yolunda gideceğine, ödemelerinin düzenli olarak gerçekleştirileceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına ve yaşamının hep bu çizgide devam edeceğine, alım ve harcama kolaylığının azalmayacağına alamet eder. Rüya sahibinin deyim yerindeyse ocağının hep tüteceği anlamına gelir.

Rüyada Kondom Almak

Rüyayı gören kişinin yeni bir yaşamı benimseyeceğine, çok daha iyi koşullara sahip olacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, başarılarının sürekli olacağına, kazancının garanti altında bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin geleceğinin güvence alında olduğuna rivayet edilir.

Rüyada Prezervatif Takmak

Rüyayı gören kişinin gelirine ve nimetine gelecek bolluğa ve berekete yorulur. Rüya sahibinin bu sayede rutin bir yaşamı olacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, azla yetinmek zorunda kalmayacağına, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Prezervatif Kullanmak

Rüyada prezervatif kullanmak da tıpkı prezervatif takmak gibi tabir edilir. Rüyayı gören kişinin boyunu aşacak, kendisini, malını, parasını ve yarınlarını tehlikeye düşürecek hiçbir işe atılmayacağına, bilgisine ve becerisine güvenmediği işlere kalkışmayacağına ve üstesinden gelemeyeceği sorumlulukların altına girmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Doğum Kontrol Hapı Görmek

Rüyayı gören kişinin temkinli kimse olduğu, kazanmayı, haklı çıkmayı ya da takdir edilmeyi kesin görmediği girişimlerde bulunmadığı, her zaman tedbirli gezdiği ve aklında ya işe yaramazsa diye ikinci bir planının olduğu anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının her anı programlı ve bir dakikası bile boş geçmiyor demektir.

Rüyada Doğum Kontrol Hapı Kullanmak

Rüyayı gören kişinin sürekli ertelediği bazı meselelerin varlığına delalet eder. Rüya sahibinin kendisini hazır hissetmediği için hep yarınlara bıraktığı bazı düşünceleri olduğuna tabir edilir.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,