RuyaTabirleri.com

Rüyada Konser Görmek

Rüyada konser görmek, iki şekilde anlamlandırılır. Birincisi; rüyayı gören kişi erkekse, çok istediği bir işi yapmak için bir fırsat doğacağına ve bu işe, yakın bir arkadaşıyla ortak olarak gireceğine delalet eder. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, aşk hayatında yaşanacak çok güzel bir olaya ya da yeni bir ilişkiye başlayacağına işaret eder.

Rüyada Konser Vermek

Rüyada konser verdiğini gören kişinin, yaşayacağı bir olay sayesinde manevi dünyasında meydana gelecek olumlu ve hayırlı gelişmelere ve inanç dünyasında ufkunun açılacağına delalet eder. Aynı zamanda, insanlar arasında, işleyeceği hayırlarla ve edeceği yardımlarla saygı duyulan ve çok dua alan bir kişi olacağına ve huzurlu ve mutlu bir ömür geçireceğine yorumlanır.

Rüyada Konser İzlemek

Rüyada konser izlemek, değer verilen ve sevilen biriyle güzel ve huzurlu günler geçirileceğine ve iş hayatında uzun zamandır gerçekleştirmek istenilen atılımların yapılacağına yorulur.

Rüyada Sinema Görmek

Rüyada sinema görmek, eş, dost akraba ve dostlarla mutlu zamanlar yaşanacağına ve eğlenceli şeyler yapılacağına delalet eder. Aynı zamanda, uzak bir yerdeki hayati bir toplantıdan çıkan kararın bildirilmesine yorulur.

Rüyada Sinema Salonu Görmek

Rüyada sinema salonu görmek, gerçekleştirilen bir çalışma amacıyla bir kişiyi ya da bir topluluğu harekete geçirmek için baskı yapmaya işaret eder.

Rüyada Sinema Bileti Görmek

Rüyada sinema bileti görmek, rüyayı gören kişinin, birlikte vakit geçirmeyi sevdiği arkadaşlarına yorulur.

Rüyada Film İzlediğini Görmek

Rüyada film izlediğini görmek, rüya sahibini kötülemek ve canını yakmak için düşmanları tarafından çıkarılacak saçmasapan dedikodular ve atılacak iftiralara delalet eder. Aynı zamanda, yaşanan tüm acı tatlı olaylara rağmen, hayata karşı daima güçlü ve kararlı durup başas gelen olayları kader ve kaza olarak değerlendirmeye işarettir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Konser Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. hatice (22 Mayıs 2014 saat: 00:00)

    evimin önünde konser için sahne kurulmuş,sahnede sunucu var.izleyiciler yerlerini almış.izleyiciler arasında eşimin ve benim akrabalarımız var.ben 4.katta oturduğum için aşağı inmiyorum,pencereden izlerim diyorum.akrabalardan iki kişi evime gelip bana kağıt para veriyor.evimde de birkaç yatak serili.konser geç başlayacakmış,hazırlık aşamasını görüyorum……10 yaşındaki kızım da konser alanı görmüş.
    yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,