RuyaTabirleri.com

Rüyada Konsolos Görmek

Rüyada konsolos görmek, büyük işler yapmaya, alınan görevlerde hem büyük sorumlulukları yerine getirmeye, hem de başkalarının gözünde değerli biri haline gelmeye, her konuda saygınlığını, itibarını kuvvetlendirmeye yorumlandığı gibi, kişinin özel yeteneklerini geliştirmek, becerilerine yenilerini eklemek için çeşitli kurslara gideceğine veya ikinci, üçüncü bir yabancı dil öğrenmek isteyeceğine alamet eder. Kişinin işlerinin düzgün gideceğine ve şansının yeniden açılacağına, ele geçen parada artış olacağına veya maaşı yüksek yeni bir iş teklifinin gelmesiyle sevinç yaşanacağına yorumlandığı gibi, yabancı ülkede iş bulmak, oturum almak yahut eğitim için başka bir ülkeye gitmek manasına da gelir. Zor günlerin nihayet üstesinden gelen rüya sahibinin geleceğini daha ferah şartlar üzerine kuracağını, kendisini olduğu kadar yakın çevresini de kalkındıracak işlere girişeceğini, bolluk içinde geçireceği yaşamında ne dilerse hepsinin gerçek olmasıyla mutlu olacağını tabir eder.

Rüyada Konsolos Olduğunu Görmek

İş konusunda mevki atlayacak olan rüya sahibinin emrinde çalışan kimseler olacağını ve bulunduğu kademeden dolayı devletin üst düzey yetkilileri ile görüşmeler yapacağını, birikimlerini, eğitimini ortaya koyabileceği güzel fırsatlar yakalayacağını işaret eder. Kişi için güzel fırsatların habercisi olan rüya, kötü günlerin ardından doğan güneşi, şansı, bereketi ve bolluğu da simgelediğinden rahat bir hayatın ifadesidir.

Rüyada Konsolosluğa Gitmek

İş başvurusu için konsolosluğa gitmek resmi bir sınava girileceğini ve başarılı olunacağını, vize almak için konsolosluğa gitmek lisan eğitimi yahut çalışmak amacıyla yurt dışında bir müddet yaşanacağını bildirir. Konsolosluğa gidip içeri girmemek yarım kalacak bir işe, bir anlaşmadan son anda dönmeye, evlilik kararı alanlar için bir müddet daha bu isteklerini ertelemek zorunda kalacaklarına alamettir. Hesapta olmayan aksilikler nedeniyle aksamalar yaşanacağını tabir eder.

Rüyada Konsolos Görmenin Psikolojik Yorumu

Düzen tutkunu olunduğunu, her ne olursa olsun kişinin sorumluluklarını en iyi şekilde yerine getirmek istediğini ve sosyal hayatında prensipli, çalışkan biri olarak tanınmak için çabaladığını ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!