RuyaTabirleri.com

Rüyada Konsolosluk Görmek

Rüyada konsolosluk görmek, iletişim konusunda eğitim almak, diplomasi yürütmek veya hitabet sanatında isim yapmak demek olduğu gibi, çok başarılı bir iş hayatının da habercisidir. Kişinin hem dış görünüşü, hem nitelikleri ile herkesi etkisi altına alacağı bir dönem geçireceğini ve bu etkilenmenin meyvelerini gelen iş teklifleri ile değişen hayat koşullarıyla alacağını tabir eder. Geleceğe yönelik iz bırakan çalışmalar yapılacağına ve memuriyette iyi mevkilerde bulunmaya, yöneticilik yapmaya da alamettir. Her açıdan iş yaşantısında yükselmenin gündeme geleceğini ve bu dönemde kişinin yeniliklere açık tutumu sayesinde hayatını çok daha güzel şekilde değiştirme fırsatı bulacağına delalettir. Meraklı ve araştırmacı kişilerin bu dönemde bazı projelerine olumlu yanıtlar alacaklarını ifade eden rüya, eğitimlerine ailevi veya maddi sorunlar yüzünden ara verenlerin de kaldıkları yerden devam ederek mezun olacaklarına ve sevinç yaşayacaklarına yorumlanır.

Rüyada Konsolos Görmek

Her türlü gelişmeye açık olmak suretiyle niteliklerini artıracak olan rüya sahibinin aranan bir iş gücü olacağına, yabancı dil bilgisini geliştirerek çok daha iyi koşullarda çalışma fırsatı bulacağına, gelirini de artıracağına tabir edilir. Uzun süreli bir yurt dışı gezisi ya da çalışması yapılacağına, aile özlemi çekileceğine de işarettir. Hayırlı bir sebepten ötürü yer değişikliği yapmak, yola çıkmak gibi anlamlara da gelir.

Rüyada Konsolosluğa Gitmek

Girilecek iş sınavlarında veya resmi mülakatlarda başarılı sonuçlar alarak hem kendini, hem ailesini mutlu etmek demektir. Sözü geçen, yetkili biri olunacağını, geleceğe yönelik her türlü planda şansın yaver gideceğini de ifade eder. Saygın bir yaşamın, rahat bir iş hayatının, yoğun geçecek günlerin habercisidir.

Rüyada Konsolosluk Görmenin Psikolojik Yorumu

Azimli, kararlı ve meraklı bir kişiliğin ifadesidir. Her türlü yeniliği ilgi çekici bulmak, kendini geliştirecek her fırsatı lehine kullanmak ve gelecek konusunda erken yol almak manasına gelir. Yeteneklerini geliştirmek suretiyle insanları etki altına almaya da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!