RuyaTabirleri.com

Rüyada Konteyner Görmek

Rüyada konteyner görmek, büyük şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüyayı gören kişinin kısmetinin ne yapsa da açılmayacağına, hayatının aksiliklerle geçeceğine ve deyim yerindeyse bir türlü şeytanın bacağını kırmayı başaramayacağına işaret eder. Rüya sahibinin hiçbir zaman tam olarak ağız tadı içinde olamayacağına, hep içinde şüphelerin ve sıkıntıların kalacağına bunun da kendisini huzursuz edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Konteyner Ev Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşamını doğru şekilde yönlendiremeyeceğine, kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, bunun farkına varacağına, çok üzüleceğine ve mutsuz olacağına tabir edilir.

Rüyada Çöp Konteyneri Görmek

Hayırlara alamet eder ve rüyayı gören kişinin çıkış yollarına sevdiklerinin fikirleri, deneyimleri ve öğütleri sayesinde kurtulacağı anlamına gelir. Rüya sahibi problemlerinden, kafasındaki soru işaretlerinden ve kararsızlığından hayatındaki hayırlı kişiler sayesinde uzaklaşacak demektir.

Rüyada Çöp Kutusu Görmek

Rüyada çöp kutusu görmek, rüyayı gören kişinin sağlığını üzerinden yorumlanır ve ya bir sağlık sorunundan kurtulacağına ya da tam tersine bir sağlık sorunu ile karşılaşacağına alamet eder. Rüya sahibinin keyfinin kaçmasına ya da huzurunun yerine gelmesine delalet eder.

Rüyada Çöp Kamyonu Görmek

Rüyayı gören kişinin mesleğinde çok büyüyeceğine, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, kendisini geliştireceğine, böylece iş dünyasının en başarılı ve en tanınan ismi haline geleceğine rivayet edilir.

Rüyada Çöp Poşeti Görmek

Rüya sahibinin işlerini belli bir plan ve program içinde yürütemeyişi ve zamanında bitirmeyişi nedeni ile yükünün ağırlaşacağına, bunun da ekstra zaman harcamasına ve daha fazla yorulmasına neden olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin daha disiplinli çalışması ve işlerini belli bir sistemde götürmesi gerektiği anlamına gelir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: ,