RuyaTabirleri.com

Rüyada Konuşan Kedi Görmek

Rüyada konuşan kedi görmek, beklenmedik gelişmelere, kişinin hayatında meydana gelecek ilginç olaylara, uzun süredir takip ettiğiniz bir inancın eksik taraflarını görüp bırakmaya veya radikal kararlara işaret eder. Rüyasında bir kedinin kendisi ile konuştuğunu gören kimse, sinsi ve kötü bir kadının getireceği haberlere inanır ve bu yüzden hata yapar. Bu rüya insanlar hakkında fitne çıkaran, duyduğu her şeyi başkalarına yetiştiren ve doğruların yanına yanlışları da katan bir kimse ile tabir olunur. Rüyasında bir kedinin kendisine kötü bir haber verdiğini görmek, gerçek hayatta güzel bir havadis almaya veya mutlu olmaya işarettir. Bazı âlimler demiştir ki kedinin verdiği habere itibar edilmez.

Rüyada Kedinin Güzel Öğütler Vermesi

Rüyasında bir kedinin kendisine güzel öğütler verdiğini ve hak yolunda konuştuğunu gören kişi, gerçek yaşamında kötü bildiği bir kimseden iyilik görür ve bu rüya sui zan ettiğiniz için haksızlık yaptığınıza veya insanlar hakkında bilinçsizce konuştuğunuza işarettir. Böyle bir rüya kendisine itibar edilmeyen bir kadının aslında doğru yolda olduğunun ve insanları da güzel olana yönlendirmek istediğinin göstergesidir.

Rüyada Kedi İle Konuşmak

Rüyasında bir kedi ile konuşan, kendisine hizmetçi tutar veya bir gruba lider olur. Bu rüya dünya hayatında rahatlamaya kişinin maddi anlamda güçlenmesine, kendisine hizmet edecek kişilere sahip olmasına, komuta etmeye, liderlik yapmaya yorumlanmaktadır. Bir kedi ile sohbet eden kişi, güçsüz ama onurlu bir adamla gerçek hayatta ilişki kurar ve onunla vakit geçirir.

Rüyada Konuşan Kedi Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında konuşan kedi gören kimse mistik olaylara ve varlıklara inanan, hayatta sürprizler yapmayı seven ve ilginç konular üzerine çalışan veya hayatın görünen yüzünün dışında görünmeyenlerle ilgilenen bir karaktere sahiptir. Böyle bir rüya içinizdeki hayvan sevgisini de gösterebilmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Kedi ile ilgili çok ayrıntılı olarak anlatılmış tabiri Rüyada Kedi Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Konuşan Kedi Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Eda (24 Temmuz 2016 saat: 16:59)

  Rüyamda komşunun kedisini gördüm.Adı Zorro.O benle konuştu.Konusuyorsun dedim.Evet,ama bu bir sır bunu kimseye söyleme dedi.Sonra başka Kediler gördüm.Onlar kafesteydiler.Onlara konuştuklarını bildiğimi söyledim.Onlarda benle sohbet ettiler.Ama asıl tuhaf olan şey rüyada Zorro’nun bir yavrusu vardı.Ama gerçek hayatta yok. Bu rüyanın amacı ne????

 2. Nurten (23 Şubat 2016 saat: 07:06)

  Rüyamda eve yavru bi kedi girdigini gordum siyah beyazdi onu camdan kovaladim ve kuyruguna vurdum cok kizdi ve bana neden vurdun diyerek kızdı ve dislerini gosterdi sonra anne kedi gelip insanlarla konusmamasini soyledi sonra oda eve girerek beni korkuttu ben yorganin altinda ondan saklaniyordum ama saldirmadi sonra bi kenara gecip konustuk ve bana korkutmamam hakkinda sseyler anlatti

 3. Buse (25 Kasım 2015 saat: 21:22)

  Merhaba dün gece Rüyamda kendi kedime vuruyordum ve oda bana ”beni öldürseydin” diyordu ve bana çok sinsi davrnıyordu bende korktuğum için hep kaçıyordum ve cevap vermiyordum kediye…O günden sonra o kedi hep konuşuyordu (rüyada).Bu rüyanın anlamı ne acaba?

 4. belgin (02 Kasım 2015 saat: 09:07)

  rüyamda köyü sarı renkli bir kedi oturdu karşında yiyip içiyor ve konuşma çalışıyor ki tam boğazına zimba teli gibi sarı bir tel takıldı konuşmadı zorla çıkarttı sonra onu kutuya koydum sonra nereye götürdüm bilmen ama uzaklaştırdım

 5. Rıdvan (15 Ekim 2015 saat: 03:35)

  Rüyamda iş dönüşü bi kediye rastladığımı hatırlıyorum. Tuhaf bi kediydi ve benimle konuşuyodu.Rüyada nasıl ve neden konuştuğunu sorgulayamıyorsun. Benimle ortak bir iş yapmak istiyordu.Görev hırsızlık. Tuhaf gelicek ama devlet okullarındaki bilgisayar salonlarının kasalarını çalmamızı istiyodu.Tekrar tuhaftır ki çaldığımız okuldaki bütün öğrenciler bu durumu biliyo, kediyi seviyo üstelik bizim başımıza sorun çıkarmıyodu. Ama okulun öğretmenleri vesayre yakalanmaktan korkuyoduk bu yüzden ona göre hareket ediyoduk.

  … Sonucu hatırlamıyorum hatırladıgım bu kadar.

 6. DEMİR (03 Eylül 2015 saat: 14:05)

  Merhaba,

  rüyamda bir mahalle ortamındayım bır kahvehane gibi beyaz çerceveli camı olan bir odaya giriyorum ve kediler orda bana kahve falına bakıyor. Ben ise bir kızım olacağını soruyorum ve bu soru üzerine herkes korkuyor ve şu cevabı alıyorum ‘senin kızın sadece 35 yaşına kadar yaşacak’ …odada herşey konuşmaya başlıyor fincanlar …fincanın içindeki beyaz köpük evet diyor 35 diyor…. anlamı ne acaba?

 7. yunus (14 Ağustos 2015 saat: 06:04)

  rüyamda annemi kızdıracak birşeyler yapmıştım ki galiba, annem bana kızıyordu benim benden bi küçük kardeşim bahçemizde küçük bir ağacın dibinde kediyle oynuyor bende yanlarına gidince kedi bana “öleceğimi ve hatta yaptığım bazı şeylerin sorguya çekilmiş olduğunu ve işimin çok zor olduğunu ” söyler dururdu ve bunu tekrarlardı kedi ise ağaçta ik dalın arasında ki armuta benzeyen elmayı almaya çalışıyormuş tam kaçıp önümüzden almaya çalışırken yakaladım ve aynı şeyleri duydum ama bu defa cuma olduğunu da ekledi kediyi sertçe fırlattım kedinin karnı ağaca deydi sanırım ama yara oldu. kediden önce de aynı sözleri duydum ama nerden hatırlamiyom kediyi attıktan sonra annemi n yanına koştum babamla oturmuşlar ve annem beni telefondan ablama kötülüyordu durumun acil olduğunu söyleyince durup beni dinlemeye başladı ve uyandım bugünde cüma hadi hayırlısı bakalım.

 8. yunus (14 Ağustos 2015 saat: 05:51)

  ben rüyamı tam olarak hatırlamıyorum ama rüyamda annem bana kızıyordu erkek kardeş im evimizinbahçesinde ufak bir ağacın dibinde bi kediyle oynuyordu kedi sürekli bana; “öleceğini hatta yaptığım birçok şeyin hesaba çekilmeye başladığını ve işimin çok zor olduğunu” söyler dururdu ağaç baya küçük iki dalının arasında ise armut şekline dönüşmüş bir elma vardı ve kedi onu almaya çalışıyor o arada ise bu sözleri söylerdi bende hemen kaçtım annemin yanına o da telefondan beni ablama kötülüyordu durumun acil olduğunu söyleyince durup beni dinlemeye başladı rüyamda cüma günü öleceğim söylenirdi ve benim yapt8klarım amel defterim açılmış hatta sorguya çekilmeye başlamışım bunu kediden önce bir yerden duydum ama şuan hatırlamıyorum ve uyandım bugünde cüma hadi hayırlısı bakalım.

 9. güllü (26 Şubat 2015 saat: 04:24)

  rüyamda rengarenk konuşan kedi görüyorum birşeyler konuşuyo ama ne konuştugunu hatırlamıyorum ama konuşup bana devamlı sarılıyo ve bulundugumuz evin duvarında bir kapak var çekmece gibi kendiliginden açılıyo ve içinden kocaman beyaz bir kuş çıkıyor hangi cinsten bir kuş bilmiyorum kuş cinslerinden pek anlamıyorum kuş öyle dolanıyo odanın içinde parmagımı uzatıyorum almak için ama alamıyorum

 10. serkan (21 Şubat 2015 saat: 09:40)

  Rüyamda amcamın kedisi konuşuyordu anne diyordu acıktım diyordu yani kötü bişr soylemedi ama günlük hayatta etkilendim nedense akabinde oğlum var 4 yaşında oda vardı aile herkez vardı anne baba amca yenge vs. Oğlum kaka yapmış ama küçük küçük keçi pisinden daha ufak tane tane pislemişti ben üzerine bastım sonra banyo da yikandim oğlumuza yıkadım çok etkilendim bu rüyadan sebebi nedir

 11. gozde (15 Ekim 2014 saat: 22:48)

  Iki tur ruya goruyorum birincisi standart dedigim gunluk laylaylom kafama gore degistirebildigim kontrolu bende olan ve uyanimca cok kisa surede unuttugum beni etkilemeyen ruyalar.. bir digeride tabirlerine bakma ihtiyaci hissettigim ve unutmadigim kontrol edemedigim ruyalar ve bu kedi ruyasi kesinlikle ikinci kadagoride.. benim oldugunu va
  rsaydigim bir evdeyim..pencerelerden kapilardan kediler girmek istiyo..once sasiriyorum daha sonra bir iki tanesini eve aliyorum oyle onlarla oyun oynayip severken bi tane daha kedi girmeye calisiyo beyaz tuylu cok sirin..ama cikamiyo yukari ayy diyorum cikamadin mi sen . Ben oyle derken cok kucuk bi yardimimla yukari cikiyo ve diyo ki ayy cok yoruldum ve gercekten cok acim sen kesin bana yiyicek bisiyler verirsin diyo once sasiriyorum sonra tabiki diyip yemek veriyorum digerleride basliyo aslinda bizde actik korkarsin diye soyleyemedik vs vs dedim noluyo boyle niye hepiniz benm eve geldiniz karnimiz ac seni biliyoruz biz vs dediler ama bu siradaa evde onbesden fazla kedi vardi..korku hissetmedim cok heyecanli ve mutlu hissettim ruya boyunca

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,