RuyaTabirleri.com

Rüyada Konuşan Köpek Görmek

Rüyada konuşan köpek görmek, size düşmanlık gösteren bir kimse ile yakında karşılaşıp muhabbet edeceğinize veya kötülüğünden emin olmayan bir kimse ile ilişki kuracağınıza yorumlanmaktadır. Konuşan köpek, hilekar bir adamın yaptığı hilelere ve kötü hareketlere yorumlanmaktadır. Konuşan bir köpeğin evinize girmesi, hakkınızda yapılan bir dedikoduyu öğrenmenize; konuşan bir köpekle konuştuğunuzu görmek, farkında olmadan düşmanınızla karşılaşıp onun kötülüklerine maruz kalacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyada kuduz bir köpeği öldürmek, bir düşmana galip gelmeye veya kötü davranışları bırakarak hidayete ermeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Konuşan Bir Köpeğiniz Olduğunu Görmek

Rüyada konuşan bir köpeğe sahip olmak, düşmanınızdan menfaat elde edeceğiniz işarettir. Bu rüya, aslında size karşı kötülük düşünen bir kimseye malik olmaya; onu emrinde çalıştırmaya veya önceden düşman olduğunuz bir kimseyle arkadaş olacağınıza işaret eder. Rüyada konuşan bir köpekle arkadaş olmak, kötü insanlarla birlikte olup onlarla zaman geçirmenize ve bu nedenle de bazı zararlar görüp sıkıntı yaşamanıza delalet etmektedir.

Rüyada Bir Köpekle Gezintiye Çıkmak

Rüyasında bir köpekle gezintiye çıkan kimse, ahlaki anlamda düşük kimselerle arkadaş olur ve onlarla birlikte bazı kötü eylemlere katılır. Bu rüya yakında yaptığınız yanlış hareketlerin sonuçlarına katlanmak zorunda kalacağınıza ve bu nedenle de ileride bütün bu yanlışlardan dolayı pişman olacağınıza yorumlanmaktadır. Rüyasında bir köpeğin sokakta gezdiğini görmek, toplum içinde nifak sokan ve insanları birbirine düşüren kötü insanlara işarettir.

Rüyada Konuşan Köpek Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada konuşan köpek görmek, rüya sahibinin değişikliklere ve sürprizlere açık bir insan olduğunu ve hayatında birçok değişikliği kolayca yapabileceğini göstermektedir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin maceracı ve yenilikleri seven bir ruh haline sahip olduğunu ve geleneksel olanı sevmeyip hayatında daima yenilik aradığını yansıtmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Konuşan Köpek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kardelen (09 Ekim 2016 saat: 09:46)

  Merhabalar ben bu rüyayı çok merak ediyorum bide soyliyom ben 11 yaşındayım ben ruyamda ablamlarla evdeydim vebirden bi ablam dediki çabuk kalkın en kuduz köpek bizim eve geliyor dedi herkez bağırdı ve dolaplara saklandi bende saklandim dolaba ama dolabin ust kısmı yoktu ve başım gözüküyodu ama benim yan tarafımdaki dolabin üstü vardi ve kopek gelmisti üst kısmı olan dolaba çıktı bende aglamaya basladim kopek beni gördü ve ben dolaptan dışarı çıktım dua ettim dedimki “Allahım ne olur köpek beni yemesin” dedim kabul oldu köpeğe yemesi için bişeyler verdim ve o anda konustu dediki “aferin zaten Karnım açtı”dedi sonra konuştuk ve onu evden çıkardık. Ya lütfen anlami ne yaaa lütfen ne olur söyleyin.

 2. ismail nevzat deveci (27 Ağustos 2016 saat: 09:26)

  rüyamda kardeşim dışarı çıkacaklarmış köpeğini bize getirdi.bende evde geniş bir yatakta yatıyordum köpek içeri girer girmez doğruca benim yanıma geldi kardeşim çabuk çık yataktan dedi ve köpek bana dönerek ben seninle kalayım dedi bende bırakın kalsın dedim

 3. Burhan (23 Kasım 2015 saat: 08:31)

  Merhaba.Bu rüyayı gerçekten merak ettiğimden dolayı yazıyorum; ismim Burhan.Hiç bilmediğim bir sokakta yürürken bir yere yetişmem gerekiyor ve karşıda bir araba içinde 2 insan ve Sevimli ama Kocaman 2 köpek.sanki tanışıyormuşcasına koşarak bende arabaya biniyorum ve köpeklerim birbirleriyle konuştuğunu görüyorum.hatta köpeklerin bir diğerinden şikayetçi olduğu şeyleri dile eğitiyor ve bende buna katılarak gülüyorum sanırım tamamen psikolojik ☺️ iyi çalışmalar

 4. Yavuz Kaçar (08 Kasım 2014 saat: 12:47)

  Bu gece rüyam’da, araba çarpmış, çarpmadan dolayı kör olmuş ve konuşan bir köpek gördüm. Olay şöyle ki; Yolda giderken görüyorum ve dönüşte hemen yanına uğrayıp bakıyorum gözleri kör olmuş çarpmadan dolayı hani insan der ya “ağlayarak canın acının acıyor mu?” Diye bende sordum “Evet” dedi. Gözlerine baktıntan sonra yine sordum “görebiliyor musun?” Diye “Göremiyorum hiç birşey” dedi ve ben o esnada ağlayarak uyanıyorum. Bunun anlamı nedir ?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,