RuyaTabirleri.com

Rüyada Konuşma Görmek

Rüyada konuşma görmek, eğer konuşulanlar hatırlanıyor ise o şekilde yorumlanmalıdır. Konuşmanın içeriği rüyanın yorumunu da belirleyeceğinden dolayı çok önemlidir. Kişi içeriği hatırlamıyor ve sadece konuşma olduğunu hatırlıyorsa, gerçekte özel yaşamı ile ilgili bir konuda karar vermek zorunda kalacağını, aile üyelerine veya yakın, güvenilir dostlarına kendisini üzen, uzun süredir canını sıkan bir konu ile ilgili düşüncelerini açacağına ve onlardan fikir alacağına delalet eder. İş ile ilgili konularda kişinin eğitim alanına yöneleceğini, başka kişileri ya da çalışanları eğitmek için görevlendirileceğini ve seminerlerde, konferanslarda konuşmacı olarak çalışacağını da bildirir.

Rüyada Toplantıda Konuşma Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin görüşlerinin ve düşüncelerinin çalıştığı kurum tarafından dikkate alındığını ve önemli kritik aşamalarda kişinin vereceği kararları uygulayacaklarını bildiren rüya, alınacak büyük bir sorumluluğun da habercisidir. Uzun emekler sonucunda elde edilen mevkiinin hakkını veren rüya sahibinin iş alanında isim yapmak için tüm koşullara sahip olacağını ve başarısının özel hayatına da son derece olumlu bir şekilde yansıyacağını alamet eder.

Rüyada Eşiyle Konuşma Yapmak

Kırgınlıklar içinde olan kişilerin sorun yaşadıkları kimselerle karşılıklı uzlaşmaya varacaklarını müjdeler ve özellikle geçmişte yapılan hatalar nedeni ile yuvası yıkılan kişilerin eşleri ile yeniden bir araya gelerek ikinci baharlarını yaşamaya karar vereceklerini bildirir. Eşiyle konuşma yaptığını görenler boşanmış iseler ikinci bir evlilik gündeme gelir.

Rüyada Arkadaşıyla Konuşma Yapmak

Arkadaşı ile yüz yüze konuştuğunu gören kişilerin dostlukları baki olur ve her sıkıntılarında kendilerine destek veren insanlar sayesinde kolayca toparlanırlar. Telefonda arkadaşı ile konuştuğunu görenler için de maddi konuda sevdiği birinden alacağı borç sayesinde rahata kavuşmak anlamına gelir.

Rüyada Konuşma Görmenin Psikolojik Yorumu

İçinde sürekli olarak anlattığı gerçekleri bir türlü kişilerin yüzlerine söyleyemeyen rüya sahibinin aşırı stres altında olduğunu, özellikle bildiği bazı sırların ya da gerçeklerin gün yüzüne çıkmasını istemesini ifade eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Konuşma Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Burak (10 Aralık 2016 saat: 08:07)

    Rüyamda üniversite bahçesinde sigara içerken rektörü görüp atıyordum daha sonra sınıfa geliyordum en yakın arkadaşım bir silah hediye ediyordu. Belimde de av bıçağım vardı. Rektör bey bir arama başlatıyordu kimde ne var diye bana sıra gelince silahı sıranın altına bırakıyordum. Oraya bir türlü bakmıyorlardı. Aramada bulunmadığı için keyifliydim ki bahçeye topladıkları sırada buldular fakat almadılar. daha sonra Arkadaşlarım da olanları bulmuşlar ve onları dışarı dizmişlerdi. Hep bir ağızdan işte beklenen dendi ve general deyip bir isim söylendi. İsmi tam hatırlamıyorum. Sonra karda genç kızlar dans etmeye akrobasi hareketleri yaparken generalde katıldı aralarına. Dans bittikten sonra ülkenin durumunu ve gidişatını değerlendiren general beni çağırdı soy ismimi kullanarak. Şaşırarak gittim bir konuşma yapmamı istedi ve bende konuşma yaptım içeriğide; “Arkadaşlar ülkemizin geleceği için çalışın çalışan demir ışıldar çalışmayan demir paslanır. Arada eeee diye takılıyordum heyecandan. Ülkemize ve şehid olmuş kutlu kişilere hakkımızı ödemeliyiz bu da çalışıp başarılı bireyler olarak yapılabilir. Dedim ve teşekkür edip konuşmayı sonlandırdım. En sonunda general mikrofonu aldı ve ülkenin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün hayatını kısaca izleyelim. Dedi ve uyandım.
    Acaba manası nedir açıklarmısınız?

  2. ALKETA (07 Eylül 2016 saat: 10:29)

    rüyamda yeni ayrıldığım sevgilimi toplantı salonunda konuşma yaptığını ve çok hızlı konuşuyordu iş konusunu anlatıyor gibiydi ama hem hızlı hemde dalga geçer gibiydi, sanki çok bilgili ve bildikleri onun için çocuk oynacağı olduğunu ima ediyor gibiydi. Bu arada normalden de biz aynı iş yerindeyiz yanı normal hayatta.

    Teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,