RuyaTabirleri.com

Rüyada Konuşmadığın Birini Görmek

Rüyada konuşmadığın birini görmek, kötü düşünceden kurtulmanız ve küslüklerinize bir son vermeniz gerektiğinin göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi eğer konuşmadığı bir kimse varsa onunla helalleşmeli ve barışmalıdır. Bu rüya bazen de uzun süredir görmediğiniz bir arkadaşınızı göreceğinizim ve onunla tekrar bir araya gelip eski günleri yad edeceğinizin göstergesidir. Rüyasında konuşmadığı birisi ile konuşan kişi, uzun süredir beklediği haberi alır veya bu rüya küslüklerin sona ermesi anlamına gelmektedir. Rüyada konuşmadığınız birinin yüzüne bakmanız, haksızlık ettiğinize ve bu haksızlıktan dolayı günah işlediğinize delalet eder. Rüyada konuşmadığı birisi ile çok samimi olmak yanlış anlaşılmalar sonucunda bir arkadaşınızla aranızın bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Küs Olduğu Kişiyi Görmek

Gerçek hayatta birisi ile küs olmak ve rüyada o kişiyi görmek, yakında o kimse ile barışmanıza ve eskisinden iyi ilişkiler kurmanıza işarettir. Rüyada küs olduğu insanla barışmak esenliğe, hayatınızda meydana gelecek güzel gelişmelere, kişinin yaşayacağı mutlu anlara işarettir. Rüyada görülen küslük gerçek hayatta tam tersi ile yorumlanır. Yani böyle bir rüya dünya hayatındaki mutluluk ve saadet; aynı zamanda da sağlık ve sıhhattir.

Rüyada Konuşmadığı Birisi İle Konuşmak

Rüyasında konuşmadığı bir adam veya kadınla konuştuğunu ve sohbet ettiğini gören kişi, bu küslüğe son vermeli ve kısa süre içerisinde tutum ve davranışlarını değiştirmelidir. Bu rüya bazen de kişinin hatalarından pişman olmasına ve günahlarına tövbe etmesine delalet eder. Rüyada barış her zaman iyidir. Genellikle saadet ve neşeye, kişinin sorunlarından kurtulmasına ve gerçek hayatta gülmesine işarettir.

Rüyada Konuşmadığın Birini Görmenin Psikolojik Tabiri

Bu rüyayı gören kişi, yaşadığı küslükten dolayı iç dünyasında vicdan azabı duymaktadır ve işte bu rüya da bu vicdan rahatsızlığının göstergesidir. Aynı zamanda böyle bir rüya içinizde barışma isteğini gösterir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Konuşmadığın Birini Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Ebru (09 Kasım 2016 saat: 16:48)

  Ruyamda üniversitesi de cok samimi oldugum bir kiz arkadasimi dostumu gordum.onunla konusmayali iki yıl oldu kusuz .ruyamda ikimizde beyaz tonlarinda giyinmistik.bir yerde oturuyorduk .gulumsedik birbirimize ve benim yanimda durup fotograflarima bakiyormussun dedi gulumseyerek .bende gülümseyerek dedim ki evet bakiyorum seni ozledim ondan.

 2. Hazal (29 Ağustos 2016 saat: 06:25)

  Ben rüyamda cok sevdigim bir insanı gördüm ali diye küstük onunla tartışmıştık.sonra o onu bi köşeden izliyodum ona bakıyıyodummavi bir ceket giymişti bu olanların hepsi gercek hayattada olmuştu bir tane arkadaşım vardı oda onu seviyodu bsna kızardı ne işin var onunla diye bende anlamazlıktan gelirdim biz cok iyi anlaşırdık gercekte ama sonra bunlar oldu ve küstük

 3. su (25 Ağustos 2016 saat: 09:55)

  rüyamda kardeşim ve beni bir yere kapatmışlardı bizde kaçtık arkamızdan koştular eve ulaştık kardeeşim yakalandı çoook üzgündüm ağladım ve bağırdım imdaat kardeşimi yakaladılar.
  hayırdır inşallah birde ben yengemin kapısında yatıyordum orası hep hamamböcekli işte bir baktım sırtımda 3 tane şey kıpraşıyor kardeşim bağırıyor ve feri çekiliyor birisi içimde birisi dışımda çookkk korkunnnçç

 4. Ahsen Gül (25 Ağustos 2016 saat: 09:27)

  Rüyamda iki gün önce beni bırakıp giden arkadşımı gördüm iki gecedir üst üstte onu goruyorum birisinde aynı sınıftaydık diğerinde ise aynı apartmanda oturuyoruz ama normalde farklı şehirlerde yaşıyoruz sınıfta sürekli bana bakıyordu ama orda da konuşmuyorduk diğer rüyamda ise evlerimiz altlı üstlüydu be onun odasından benim odamı birlerştiren bir kspı vardı fakat bu rüyada konuşuyorduk

 5. Ayşe (05 Temmuz 2016 saat: 23:56)

  Rüyamda önceden kavga ettiğimizi erkeği,kendi evinin bahçesinde bankın üstünde otururken gördüm.bu temiz yollar gördüm,yüksek katlı evler gördüm.ve gördüklerim hepsi bu erğe aitmiş.ve gördüklerimin az ilerisinde renkli ışıkları olan ev gördüm ve merakla bu eve bbakakaldım.

 6. Şimal (15 Haziran 2016 saat: 08:21)

  rüyamda gıcık kaptığım başka bir kızı gördüm.adı sare, soyadı benimle aynı. halk oyunları oynuyoruz gerçekte. rüyamda sare beni tanıdığını göstermek için el kol hareketi yapıyor.sonra yanıma gelip bana sarılıyor.sonra bu etekleri mi giycez diyor.onun sınıf arkadaşları geliyor.benim sınıfımdakiler burada ve aşağıda dans ediceksiniz diyorlar.

 7. Oktay (06 Kasım 2015 saat: 08:04)

  Rüyamda uzun suredin konuşmadığını bana herkesten daha yakın gördüğüm arkadaşını gördüm Çarşı da karşılaşıp bu anda kuslugumuz bitiyordu ve gene eskisi gibi dolaşıp eğlendiğimiz. Gordum su an hala konuşmuyor uz. Ama anladimki kimseye haddinde MB fazla değer vermiyeceksin fark ederse terk eder

 8. İnk (29 Ekim 2015 saat: 12:50)

  Normal hayatta kusluk manasinda degil fakat iletisim kurmadigim biriyle baya kankaydim ruyamda hatta normal hayatta yuzune bile cok bakamadigim halde ruyamda tum yuz hatlarini filan gordum.Bu ne anlama gelmektedir acaba ? Erkek oldugu icin konusmayi tercih etmiyorum normal hayatta

 9. Sevda aladağ (19 Temmuz 2015 saat: 19:00)

  Gerçek hayatta küs olduğum en yakın arkadaşımı gördüm rüyada da küstüm ama o bana iki tane buruşmuş kağıt veriyordu ve gayet iyi bir şekilde şunları aç bir bak zahmet olmasa bende rüyada benle barışmak için mektup yazdığını düşünüyordum sonra açtım çok güzel yeşil kâğıtlara dönmüştü yaklaşık On tane kağıt kadardı ama bana verirken beyaz ve buruşuktu kağıtlar hepsini okulamıyordm ama genel anlamda iyiydi içerikleri ve bir tanesinde ben hatamın farkındaydım diyordu cevap verirseniz çok sevinirim teşekkürler şimdiden

 10. ece (28 Haziran 2015 saat: 14:06)

  Ruyamda nerdeyse bir yıldır konusmadigim ablami gördüm eve gidiyordum ve benle konusuyordu herşey eskisinden daha güzel oluyordu..ablami çok seviyorum daha once de konuşmadık ama ben defalarca onunla konustum ama o bir kere olsun benle konusmadi hatalı o olmasına rağmen.

 11. elif (23 Mayıs 2015 saat: 10:13)

  Rüyamda erkek arkadisimi gördüm 6 gün oldu konusmuyorduk ve dun gece rüyamda yanıma geldi ben bi kafede oturuyordum oda geldi yanıma benim montumu giydirdi ve dışarı çıkardı beni zorla ve yaninda orta yasli bi kadın vardı beni onunla tanıştırdı ve kadın bana iliskimiz hakkında birkaç soru sordu sonra biz dağlık biyere gittik odunlari n üzerinde yürürken düştüm ve koluma bir sürü karınca geldi ufledim çok ufledim sonra hepsi gitti sonra erkek arkadaşım geldi beni odunların üzerinden aldı ve sarildik ama sarılmak gerçek gibiydi çok içten sarildik ..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,