RuyaTabirleri.com

Rüyada Konuşmak

Rüyada konuşmak, rüya sahibinin hitabet gücünün güçlü olduğuna ve bu özelliğini kullanacağı bir iş yapacağına işaret eder. Rüya sahibi, herkese hitap edebileceği ve kitleleri etkileyebileceği bir iş yaparak, itibar ve şöhret kazanacak, işini de konuşma yeteneği sayesinde en iyi şekilde icra edecek demektir. Rüyada konuşmak rüya sahibinin yaptığı işten tatmin edici maaş alması ya da kar elde etmesi suretiyle zengin olması anlamına gelir.

Rüyada Konuşmak İsteyip Konuşamamak

Rüya sahibinin yapmak isteyip de bir türlü yapmaya fırsat bulamadığı işlere tabir edilir. Rüyasında konuşmak istediği halde konuşamadığını gören kişi, heveslerini, isteklerini, ideallerini gerçekleştirmek için bir türlü zaman yaratamıyor ve hep ertelemek zorunda kalıyor demektir.

Rüyada Konuşmak İstememek

Rüya sahibinin söz gümüşse sükût altındır ilkesine inanarak yaşadığına tabir edilir. Rüyasında konuşmak istemediğini gören kişi, gerçek hayatta da benzer şekilde davranmayı tercih ediyor, bir konuşuyorsa üç susuyor demektir. Rüya sahibi, gerçekliğini bildiği konularda cahil kimselere laf anlatmak için uğraşmak yerine susmayı tercih ediyor demektir.

Rüyada Sohbet Etmek

Rüyada sohbet etmek, hayır ve esenlik bulmaya, gönül rahatlığı yaşamaya delalet eder. Rüyasında biriyle sohbet ettiğini gören kişinin, dinde de ahlakta da güzel kimse olduğu, tam bir toplum insanı olduğu ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin güç ve kudret sahibi bir kimse olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Söz Söylemek

Rüyada söz söylemek, çok hayırlı şekilde yorumlanmaz. Rüyasında birine söz söylediğini gören kişinin, çevresindeki kişilerle büyük bir fikir çatışması yaşayacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına daha da ileriye gitmesi durumunda savaş baltalarının çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Rüyasında ünlü biriyle konuştuğunu gören kişi son sözü söyleyen, toplumda lider konumunda bir kimse olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Konuşmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Ayse (19 Ekim 2015 saat: 08:18)

  Ruyamda annemle sohbet ediyorum ilerde uzakta bir balkondan öğretmenim beni seyrediyomus ama ben konuşurken biseyleri anlatmak icin ellerimi kulaniyom surekli öğretmenim telefonuma mesaj cekiyor ellerini az kullan diye cok degisikti.

 2. Halime (23 Eylül 2015 saat: 10:35)

  Nişanlım benden ayrıldı kısa zaman önce onu rüyamda gördüm, araba kullanıyodu ön koltukta bişi vardı hatırlamıyorum arkaya grç dedi bana çaprazında oturdum konuşmaya başladım o konuşmak istemiyodu , tam ikna olucak gibiydi barışmaya sonra gidicegi yere geldik aa amcam gelmiş senin arabadan inmen gerekiyo dedi

 3. Kader (13 Eylül 2015 saat: 06:13)

  Rüyamda eski sevgilimin arkadaşlarıyla beraber siyah bir arabanın içindeydim.Arabayı onun arkadaşı kullanıyordu.Çok hızlı sürüyordu arabayı.Sonra polis arabasını görünce arkadaş yolu değiştirip tedirgin bir şekilde tünel gibi bir yerden geçtik.Bir bahçeye gidip oturduk ben arkadaşa eski sevgilimi sordum nasıl nerede diye oda bak şurada oturuyor dedi duvarın arka tarafında yalniz oturuyordu beni görünce gülümsedi ve montunu alıp kalktı giderken arkasından ismini bağırdım ama hic dönüp bakmadan gitti.

 4. Elifkalfa (30 Mayıs 2015 saat: 11:34)

  Rüyamda kendi evimizde tanımadığım bir kaç adam bizi korumak için biriyle savaşıyordu. Adamlar zırhlıydı ve dev gibiydi sonra savaştığı yaratık üçününde kafasını kesiyordu heryer kan gölü oluyordu. Kanın kokusunu alıyordum sonra bir kaç kız arkadaşımla merdivenlerden koşarken bazılarının durup dururken kafası kopuyordu. Sonra biri kurtuluyordu kafasında iz kalıyordu onla konuşuyordum rüya bitiyordu. Açıklarsanız sevinirim

 5. Kimse (16 Nisan 2015 saat: 18:39)

  Sabah ezanı okunuyor. Bu gerçek ben hafif uyanıyorum.sonra geri yatıyorum bundan sonrası rüyamı gerçek mi tam bilemiyorum .odanın aydınlandığını görüyorum .bizim bir yakınımız komada ona sitem ediyorum uyan artık uyan uyan diye bağırıyorum sonra Allah a dua ediyorum lütfen uyansın uyansın uyansın diyorum sonra odanın içinde melekleri göreyim diye dua ediyorum sonra uçarken tavana doğru görüyorum sonra korkuyorum sonra bi baktım sabah olmuş uyandım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,