RuyaTabirleri.com

Rüyada Konuşmak

Rüyada konuşmak, rüya sahibinin hitabet gücünün güçlü olduğuna ve bu özelliğini kullanacağı bir iş yapacağına işaret eder. Rüya sahibi, herkese hitap edebileceği ve kitleleri etkileyebileceği bir iş yaparak, itibar ve şöhret kazanacak, işini de konuşma yeteneği sayesinde en iyi şekilde icra edecek demektir. Rüyada konuşmak rüya sahibinin yaptığı işten tatmin edici maaş alması ya da kar elde etmesi suretiyle zengin olması anlamına gelir.

Rüyada Konuşmak İsteyip Konuşamamak

Rüya sahibinin yapmak isteyip de bir türlü yapmaya fırsat bulamadığı işlere tabir edilir. Rüyasında konuşmak istediği halde konuşamadığını gören kişi, heveslerini, isteklerini, ideallerini gerçekleştirmek için bir türlü zaman yaratamıyor ve hep ertelemek zorunda kalıyor demektir.

Rüyada Konuşmak İstememek

Rüya sahibinin söz gümüşse sükût altındır ilkesine inanarak yaşadığına tabir edilir. Rüyasında konuşmak istemediğini gören kişi, gerçek hayatta da benzer şekilde davranmayı tercih ediyor, bir konuşuyorsa üç susuyor demektir. Rüya sahibi, gerçekliğini bildiği konularda cahil kimselere laf anlatmak için uğraşmak yerine susmayı tercih ediyor demektir.

Rüyada Sohbet Etmek

Rüyada sohbet etmek, hayır ve esenlik bulmaya, gönül rahatlığı yaşamaya delalet eder. Rüyasında biriyle sohbet ettiğini gören kişinin, dinde de ahlakta da güzel kimse olduğu, tam bir toplum insanı olduğu ile tabir edilir. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin güç ve kudret sahibi bir kimse olduğu şeklinde ifade edilir.

Rüyada Söz Söylemek

Rüyada söz söylemek, çok hayırlı şekilde yorumlanmaz. Rüyasında birine söz söylediğini gören kişinin, çevresindeki kişilerle büyük bir fikir çatışması yaşayacağına, olayın ağız münakaşasına varacağına daha da ileriye gitmesi durumunda savaş baltalarının çıkacağı anlamına gelir.

Rüyada Ünlü Biriyle Konuşmak

Rüyasında ünlü biriyle konuştuğunu gören kişi son sözü söyleyen, toplumda lider konumunda bir kimse olacak demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: