RuyaTabirleri.com

Rüyada Konuşmamak

Rüyada konuşmamak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok uzun zamandan beri normal bir şekilde ilerleyen çalışmalar içinde bir anda meydana gelecek değişiklikler karşısında çok şaşıracağına, bu çalışmalar ile ilgili olarak ortaya çıkan farklı durumların ve sorunların nereden kaynaklandığını bulmak için çaba göstereceğine delalet eder.

Rüyada Hiç Konuşmamak

Rüya sahibinin, iş hayatı içinde çok büyük değişiklikler ile karşı karşıya geleceğine, bu sebeple çok büyük şaşkınlık yaşayacağına, ortaya çıkan bu durumu çözmek için çeşitli yollara başvuracağına ve böyle bir çalışma sayesinde içine düştüğü durumla ilgili olarak çok büyük araştırmalara gireceğine alamet eder.

Rüyada Konuşmadığın Birini Görmek

Rüyayı gören kişinin, pek tanımadığı bir kişi hakkında bazı sözler söyleyerek o kişinin günahını alacağına, bu sebeple daha sonra büyük pişmanlıklar yaşayacağına, çok zor zamanlar geçireceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına hem de hakkında konuştuğu kişiden özür dileyeceğine işaret eder.

Rüyada Konuşmak İsteyip Konuşmamak

İş hayatında çok önemli yerlere gelmiş ve artık daha farklı şeyler gerçekleştirip yeni adımlar atmak isteyen rüya sahibinin, hayal ettiği ve yapmak istediği şeylere bir türlü ulaşamayacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına ve çok büyük şans gerektiren durumlar yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada Konuşmamak Susmak

Atacağı bazı adımlardan ötürü çok zor durumlara düşecek olan rüya sahibinin, bu durumlardan kurtulmak için çeşitli yollar deneyeceğine ve bu sebeple çok doğru şekilde ve akıllıca hamleler yapması gerektiğine tabir edilir.

Rüyada Sevgili İle Konuşmamak

Uzunca bir zaman boyunca tartışma yaşanan bir ilişkide sona yaklaşıldığına, artık neredeyse bitmek üzere olan bir aşkta, iki tarafın da çok yıprandığı ve verilen bu kararın iki taraf içinde çok doğru bir karar olduğuna işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Konuşmamak İle İlgili Rüyalar;

 1. kadir (19 Ocak 2015 saat: 14:28)

  Rüyamda kısa suren bir ask yasantmz olms kızla konusmaya yalnız konusmaya calstgmı gordum.ama yalnz kalamadk hic konusamadm snra o bna biseymi soylicektn dedi. Yalnz olmadgmz icin konusmamsdm.sonra birden şu aralar konusmaya calstgm bir kzı gordum ve konusuyodum ama yuzu cirkinlesmis bi haldeydi. Manası nedr merak edyyorum saygilarimla.

 2. kadir (19 Ocak 2015 saat: 14:15)

  Rüyamda kısa süreli bir ask yasadıgım
  Ve ayrldgm kızla yalnz konusmaya çalısıyordum.ama her sefernde biri çkyordu konusamyordm. Sonra o bana sen bna biseymi diyecekdin diyip guldu.Sonra birden baska birini gordum bu kisi normalhaytda surekli konusmaya calstgm biriydi.benle konusuyordu ama yuzu çirkin bi sekil olmustu. Bunun manası nedir lutfen yazn baklyorum. Sayglamrmla

 3. Vlad (26 Aralık 2014 saat: 16:58)

  Çok güzel çok geniş bir arazide diktörtgen şeklinde, duvarlarla çevrili biryer vardı. Duvarlar terkedilmiş bir apartmanın çevresindeydi. Bu duvarlar arasında tanıdığım herkes vardı. Fakat duvarların dışında 2 ~ 3 kişi vardı. Uzakta oldukları için kim olduklarını göremiyordum. Içerdekilerle konuşuyordum, sohbet ediyordum fakat onlar ağızlarını açmıyorlardı sadece mimikleriyle cevap veriyorlardı. Ne anlama geldiğini çok merak ediyorum, açıklarsanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler!!!

 4. elif (10 Mayıs 2014 saat: 12:39)

  Ruya boyunca bi denizin icindeydim, yuzuyordum. Ama denizin ortasindan kumlarla yollar acilip kapaniyordu dalgalarla birlikte. Sanki su birikintisi gibi ama aslinda denizdi ve de ben yuzuyordum. Deniz bazen derin bazen sig oluyodu ve ben bir suru insan gordum. En son kiyiya dogru yuzerken vefat eden bi arkadasimi denizin icinde dimdik dururken gordum ve aslinda ruya oldugunun farkindaydim ve bu yuzden o olu oldugu icin ondan kactim. Arkadaslarima da onu uzaklastirin o olu falan dedim hatta. Sonra kiyiya ciktim. Arkadasimin annesiyle benim annem yan yanaydi. Biraz yukseklerine oturdum. Yagmur yagmaya basladi ve onlar bi battaniye aldilar ustlerine. Arkadasimda gelip karsima oturdu. Hep guluyordu ama hic konusmadi. Onun mutlu olup olmadigini ve bizi duyuyo mu goruyo mu onlari sordum. Konusmadi ama kafasini evet der gibi salladi. Beni cok etkileyen bi ruya oldu, yorumlamaniz mumkun mu?

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,