RuyaTabirleri.com

Rüyada Konvoy Görmek

Rüyada konvoy görmek, deyim yerindeyse zincirleme şekilde yani ardı ardına gelecek müjdelere, sürpriz olaylara ve gelişmelere rivayet edilir. Başarı elde etmeye, makam sahibi olmaya, yücelmeye, üst mevkilere ulaşmaya, amacına nail olmaya ve kısmet üstüne kısmet almaya rivayet edilir. Bazen de rüya sahibinin deyim yerindeyse hem ziyaret, hem de ticaret yapacağı ve bir taşla iki kuş vuracağı şeklinde tabir edilir.

Rüyada Düğün Konvoyu Görmek

Sıhhatli, uzun ve iyi şartlarda yaşamaya, elindekilerden razı ve memnun olacak kadar büyük oradan dünya malı, rızık ve para sahibi olmaya, eğlenceli ve keyifli bir hayat sürmeye ve Allah’a nasip edilenler ve lütfedilenler için şükran duymaya delalet eder.

Rüyada Araba Konvoyu Görmek

Bol kazanç elde etmeye, bereketli olacak girişimlerde bulunmaya, rahata ermeye, kolaylığa, imkânlara, iyi geçime ulaşmaya, daha rahat şartlarda ve daha bir konforlu yaşamaya, esenlik bulmaya ve gönül hoşluğu içinde olmaya işaret eder.

Rüyada Gelin Konvoyu Görmek

Güzel ve sevindirici haberler almaya, umudunu geri kazanmaya, yeni başlangıçlar yapmaya, birikim yapacak kadar sermayeye sahip olmaya, ekonomik sıkıntıları aşmaya, maddi ve manevi anlamda arzu edilen şeyleri elde etme ve yaşama şansına nail olmaya yorulur.

Rüyada Cenaze Konvoyu Görmek

Gerçek anlamından çok farklı olarak değerlendirilir ve hayırlara yorulur. Uzun yaşamaya, muradına ermeye, yaşamak istenilenleri yaşama fırsatı elde etmeye, gülmekten, mutlu ve huzurlu olmaktan bolca nasiplenmeye delalet eder. Hayırlı toplulukların, güzel amaçlar için bir araya geldiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Arabanın Arka Arkaya Gitmesi

Gelişme olarak yorumlanır. Beklenen haberlerin ya da tekliflerin gelmesi, ayrılığın sona ermesi, düşmanlıkların bitmesi demektir. Aynı zamanda zafer kutlamaları yapmaya, elde edilen başarıyı eşe dosta ilan etmeye ve bunun keyfini sürmeye delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Konvoy Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. melike akkuş (13 Ekim 2014 saat: 02:24)

    Merhaba.. Ben çok rüya gören bir insanım ama bir rüyadan ilk defa bu kadar çok etkilendim. Çünkü ilk kaldığın evde yastığının altına anahtar koyduğunda gerçekleri görürsün dediler bende yaptım. Rüyamda garson olarak çalıştığım yeri patronumu ve ailesini gördüm. Patronum ve ailesiyle birlikte düğüne gidiyorum ve damadın babasının çok hasta olduğunu ve sırf oğlunun mürvetini görsün diye düğüne götürüldüğü söyleniyor. Biz düğün konvoyuyla ilerlerken konvoyu yolda durdurup gelin ve damat ile resim çekiliyorlar.o sırada damadın babası ölüyor ve kimsenin tadı kaçmasın diyip ölüyü başka arabaya taşıyorlar. bir yandanda gizli gizli ağlıyorlar. o sıra uyandım. yatak sallandı gibi hissedip lambaya baktım depremmi acaba diye sallanmadığını görüp geri yattım. Sonrasında sanki bebeği koltuğunun altından iki elle tutar gibi iki el hissettim koltukaltımdan tutup sıktırıyordu gözlerimi açtım çığlık attım ama kimseye duyuramadım en son nefes nefese uyandım ve saat sabah 9du. aynı gecede bunları yaşamak ürküttü hala etkisindeyim.. En kısa zamanda yorumlayıp dönüş yaparsanız çok sebinirim şimdiden teşekkür ederim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,