RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada köpeğin ısırdığını görmek, gerçek hayatınızda endişe duyduğunuz bazı konularda sıkıntı yaşayacağınıza ve düşman olarak gördüğünüz kişilerin size kötülük yapacağına işarettir. Rüyada görülen köpek çoğu alime göre genellikle düşmana ve yaşanılacak tehlikelere delalet eder. Bu nedenle rüyasında köpeğin kendisini ısırdığını gören kişi, bazı tehlikelerle yüz yüze gelir; fakat bu tehlikelerin hepsinden kurtulur. Köpeğin ısırdığını ve ısırdığı yerden kan aktığını görmek ise rüyanın bozulması anlamına gelmektedir. Çünkü akan kan rüyanın tabirini engeller. Köpeğin bacağınızı ısırması istediğiniz yolculuğa çıkamayacağınıza, elinizi ısırması haram mal elde etmeye, kafanızdan ısırması tehlikeli fikirler üretmeye işaret eder.

Rüyada Köpeğin Saldırması

Rüyada köpeğin saldırması, düşman taarruzuna bazen de kişinin nefis ile mücadelesine yorumlanır. Böyle bir rüya kişinin kendisi ile olan mücadelesini yansıtmaktadır. Nefsiniz sizi günah işlemeye zorlasa bile dirayetli davranarak bütün bu günahlardan kurtulacağınıza ve nefsinizi çeşitli şekillerde terbiye edeceğinize işaret eder. Rüyada köpeğe saldırmak ise kötülükle mücadele etmeye, kötü dostlukları terk etmeye ve kendisini iyi olana yönlendirmeye işarettir.

Rüyada Köpeği Isırmak

Rüyada herhangi bir köpeği ısıran kişi, güçlü bir düşmana karşı zafer kazanır. Bu rüya gören kişinin başına gelecek zor durumlardan kurtulmasına, derin bir iman içinde bulunmasına, dini anlamda kendisini geliştirmeye, din düşmanlarına karşı gelmeye ve onları mağlup etmeye delalet eder. Rüyada köpeği ısırıp öldürmek, imani savaşı kazanacağınızın ve bir günah işledikten sonra pişman olup eskisinden de iyi bir iman sahibi olacağınızın habercisidir.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kendisini köpek ısırdığını gören kişi bazı sıkıntılar içindedir veya kendisine düşmanlık eden kimselerden kurtulmak için mücadele etmektedir. Bu rüya gören kişinin içindeki endişeleri bazen de sahip olduğu fobileri göstermektedir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!