RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpeğin Isırması

Rüyada köpeğin ısırması, düşmanlarınızdan göreceğiniz zarardır. Bu rüya, kişiye uyarı mahiyetinde olan hayırlı bir rüyadır. Çevrenizde bulunan ve tanıdığınız; ama sizi hiç çekemeyen ve kötülüğünüzü isteyen düşmanlarınız size zarar vererek üzülmenize ve sıkıntıya girmenize yol açar. Bu rüyayı gören kişi bu tarz insanlara karşı dikkatli olmalıdır. Sürekli sizi takip eden ve sizin dışınızda da genel olarak insanlar hakkında sürekli kötülük düşünen bu kişi, bir gün fırsatını bulunca arkanızdan iş çevirir ve sizi zor durumda bırakacak planlar kurar.

Rüyada Köpeğin Salyasını Görmek

Bu rüya sürekli insanlara saldıran, onlar hakkında ileri geri konuşan, kötülük yapmak için didinen ve hayatında kötülükle geçiren hiç kimsenin sevmediği riyakar, hileci ve oldukça ahlaksız bir adamın sembolüdür. Bu nedenle rüyasında köpek salyası gören kişi, çevresine karşı dikkatli olmalı ve böyle bir adamın saldırılarına karşı uyanık davranmalıdır. Köpek salyası bazen de hastalığa tutulmaya veya hastaneye yatmaya da delalet edebilmektedir.

Rüyada Sizden Kaçan Bir Köpek Görmek

Rüyanızda sizden köşe bucak kaçan bir köpek görmeniz, sizden çok fazla çekinen ve korkan bir düşmanınız olduğuna işarettir. Bazen de bu rüya, gören kişinin dirayetli ve sağlam karakterli biri olmasına; güçlü ve kuvvetli bir adamın yardımını görmeye yorulur.

Rüyasında Kendisinin Köpek Olduğunu Görmek

Rüyasında kendisini köpek olarak gören kişi davranışlarını gözden geçirmeli ve hareketlerine dikkat etmelidir. Zira bu rüya, gören kişinin ahlakının bozuk olduğunun ve kötü niyetlere sahip olduğunun bir göstergesidir. Bu rüyayı gören kişi insanlara zarar verir ve onları üzecek, sıkıntıya sokacak hareketlerde bulunur. Yine bazı alimlere göre bu rüya, insanların tahkir etmelerine ve kendilerinden uzaklaştırmalarına nende olacak davranışlarda bulunacağınıza ve bu hareketlerinizle kimse tarafından sevilmeyeceğinize işarettir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!