RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpeğin Kovalaması

Rüyada köpeğin kovalaması, sizi takip eden ve hata yapmanız için bekleyen güçlü ve sinsi bir düşmanınız olduğuna işarettir. Bu rüyayı gören kişi dikkatli olmalıdır. Zira farkında olmasa bile dost görünümlü bir düşmana sahiptir. Bazen de bu rüya kişinin başına gelecek bir felakete veya tehlikeye yaşayacağı bir probleme delalet eder. Rüyada köpeğin kendisini kovalayıp ısırdığını görmek ise zarar görmeye, herhangi bir konuda sıkıntı çekmeye yorumlanır. Rüyasında köpeğin kendisi kovalayıp saldırdığını gören kişi, düşmanları ile karşılaşır ve eğer rüyasında köpeği alt ettiyse gerçek hayatta da düşmanına karşı zafer kazanır. Köpeğin kişiyi kovalaması ama zarar vermemesi ise güçsüz bir düşmana ve onun zararlarından korunmaya yorumlanır.

Rüyada Köpeğin Bir Adamı Kovaladığını Görmek

Rüyasında köpeğin kendisini değil de başka bir adamı kovaladığını görmek, çevresinde bulunan kötü niyetli bir kişinin kendisi dışında herkese zarar vereceğine ama bir türlü rüya sahibine kötülük yapmaya muktedir olamamasına işarettir. Rüyada köpeğin kovaladığı adama yardım etmek, gerçek hayatta da insanlara karşı iyilik yapmaya ve onları müşkül durumlardan kurtarmaya delalet eder. Rüyada köpeğin insan olup kovalaması ise, gerçek yüzünü gizleyen bir adamın ifşa olmasıdır.

Rüyada Köpeği Kovalamak

Rüyada köpeği kovalamak kişinin güçlü ve dirayetli bir karaktere sahip olmasına ve çevresi tarafından takdir göreceği davranışlarda bulunmasına delalet etmektedir. Bu rüya gören kişinin başına gelecek güzel olaylara ve yaşayacağı mutlu havadislere, aynı zamanda sıkıntıdan kurtulup ferahlamasına da işaret etmektedir.

Rüyada Köpeğin Kovalamasının Psikolojik Tabiri

Rüyasında köpeğin kendisini kovaladığını gören kişinin bazı korkuları vardır ve bu rüya genellikle iç dünyanızda yaşadığınız endişeleri göstermektedir. Bu rüya bazen de özellikle hayvanlardan korkan ve geçmiş yaşantısında kötü bir deneyime sahip olduğu için köpek fobisi bulunan kimselerin de görebileceği, bilinç altındaki korkuyu yansıtan bir rüyadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!