RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Balığı Görmek

Rüyada köpek balığı görmek, şansızlık ve uğursuzluk anlamına gelir. Rüya sahibi için tersliklerin yaşanmasına, aile içinde mutluluğun ve huzurun azalmasına, rüya sahibinin çevresindekilerle sorun yaşamasına işaret eder. Rüyada köpek balığı görmek, can sıkıcı olayların yaşanmasına ve kişinin moralinin bozulmasına delalet eder. Bir yandan da rüya sahibi için gizli bir düşman olarak tabir edilir. Bazı rüya tabirlerine göre de heybetli ve cüsseli bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Köpek Balığı İle Yüzmek

Rüya sahibinin çevresinde tehlikeli ve sinsi kişiler olduğuna ve kendisine zarar vermek için fırsat kolladıklarına delalet eder. Düşman olarak tabir edilir.

Rüyada Köpek Balığı Avlamak

Rüyada köpek balığı avladığını gören kişi, içine düştüğü zor durumdan kurtulmaya çalışıyor demektir. Rüya sahibi kendisi için fayda getirmeyen işleri başından atmaya çalışıyor ve kendisi için hayır getirecek işlere girmeye çabalıyor diye yorumlanır.

Rüyada Köpek Balığı Yemek

Rüyada köpek balığı yediğini gören kişinin hayatı çalkantılı olacak demektir. Rüya sahibi kah gülecek kah ağlayacak, bazen zarar edecek bazen kar edecektir. Rüya sahibi düşe kalka bir hayat sürecek bazen iyi bazen kötü olacaktır.

Rüyada Köpek Balığı Öldürmek

Rüya sahibinin başarılarının önünde engel olarak gördüğü kişilerden kurtulmasına ve rahata ermesine işaret eder. Rüya sahibi kötü niyetli olan ve işine mani olmaya çalışan kimselerden yakasını kurtaracak ve yoluna rahat rahat devam edecek demektir.

Rüyada Köpek Balığı Isırması

Rüya sahibinin rahatından ödün vermeden, çalışmaya yanaşmadan geçimini sağlamanın planlarını kurduğuna delalet eder. Kişi, bu kafayı değiştirmezse çok sıkıntı çekip daha çok darda kalacağı günler yaşayacaktır.

Rüyada Köpek Balığı Yakalamak

Rüya sahibinin kendisi için çok hayırlı ve doğru bir iş yapacağına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: