RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Dövmek

Rüyada köpek dövmek, hayırlı yorulmaz ve kişinin büyük bir yanlışa düştüğünü, kendi hatası nedeniyle hayatını mahvedeceğini, insanların gözünde değer kaybedeceğini bildirir. Birbirinden değişik yorumları bulunsa da, köpek dövmek insafsız biriyle karşılaşılacağına kişinin merhamete ihtiyaç duyacağı bir döneme gireceğine ve yakın çevresinin ilgisini yeterince hissedemediği için mutsuzluk yaşayacağına yorumlanır. Pek çok konuda karşılıklı anlaşma sağlanabilen bir ortaklıkta kişisel hesapların devreye girmesiyle bozulmaların meydana geleceğini, evliliklerde uyumlu günlerin kavgalarla azalacağını ve eşler arasında ipe sapa gelmez konuların büyüyerek mesele haline dönüşeceğini ifade eder. Kişinin kendisine sadakatini her açıdan kanıtlamış bir dostuna söyleyeceği kırıcı sözlere, bu kişiye yapacağı bir haksızlığa ve yalnız kalacağına da yorumlanan rüya, vefasızlık gösterileceğini, kendisine yapılan iyilikleri unutan kişinin zamanla hatasını anlayarak kederleneceğine tabir edilir.

Rüyada Köpek Dövüştürmek

Çözümsüzlüklerin ve sorunlarda uzlaşma sağlanamayacağının, kişinin dostuyla düşmanları arasında fark göremeyeceği karmaşık bir dönem geçireceğine yorumlanır. Art niyetli, kişinin arkasından türlü işler çeviren kişilerle düşmanların birlik olacağına, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorumlandığı gibi, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına ve sevdiği insanlarla istenmeyen tartışmalar yaşanacağına da yorumlanır.

Rüyada Köpek Dövüp Öldürmek

Bir dostla yolları tamamen ayırmak, bu kişiyi kaybetmek ve tamamen kişisel ihtiraslara kurban olup, kendini seven insanlara sırt çevirmek manasına gelir. İşlerin ve sosyal ilişkilerin aynı zamanda bozulmasıyla beraber kişinin strese gireceğine ve psikolojisinin bozulacağına, kendisini yalnız hissettiğinde yanında kimseyi bulamayacağına alamet eder. Yapılan hataların dönüşü olmadığını, derin bir pişmanlık yaşanacağını, rüya sahibinin aklını başına alarak hatalarından bir an evvel dönmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Köpek Dövmenin Psikolojik Yorumu

Kendisine yapılan iyiliklerden rahatsız olmak, başkalarının gözünde değersiz veya yardıma ihtiyacı olan biri konumuna düşmenin verdiği sıkıntıyı ifade eden rüya, kişinin yeterlilik konusundaki şüphelerini de açığa çıkarır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!