RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Gezdirmek

Rüyada köpek gezdirmek, iyi dostlarla gerçekleştirilecek anlaşmalara veya iş girişimlerine, bu işlerden elde edilecek hayırlı paralara, tatlı dilli bir eşe ve sosyal ortamlarda sevilen biri olmaya yorumlanır. Bayanlar için kendilerine ömür boyu sadık kalacak, ne isterlerse yerine getirecek, iyi huylu ve kibar bir eşe sahip olmak, her zaman el üstünde tutulmak anlamındadır. Konforlu, lüks bir hayatın ifadesi olan rüya güvenilir arkadaşlara sahip olmanın, aile içinde her zaman iyi ilişkiler kurmanın ve hayatta şansın hep yüze güleceğinin işaretidir. Büyük bir köpek gezdirdiğini görmek iş yaşantısında örnek alınacak birine, bu kimseden gelecek bir teklife yorumlanır. Küçük bir süs köpeğini gezdirdiğini görmek ise şatafat içinde geçecek, gamsız bir hayata alamet eder. Av köpeği gezdirdiğini görenler iş yaşantısındaki düşmanları ve rakiplerini alt ederler.

Rüyada Birden Fazla Köpek Gezdirmek

Gövde gösterisi yapmak anlamına gelen rüya, kişinin mevcut gücünü artırdığı iş hayatında düşmanlarına gözdağı vereceğine, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına yorulur. Aile içinde dizginleri eline alan rüya sahibinin söz sahibi olarak pek çok karar alacağına, saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına tabir edilir.

Rüyada Başıboş Köpekler Gezdirmek

Sahipsiz, başıboş, sokak köpeklerini gezdirdiğini görmek hem sevap işleneceğine, hem de hayat boyu pek çok insana önderlik edecek olan rüya sahibinin, vicdanıyla, insanlığıyla herkese örnek olacağına yorumlanır. Yoksulun, garibanın yanında olan bir iş adamı olunacağına, yapılan her işte emeklerin karşılığını gani gani alacak olan kişinin darlık yüzü görmeyeceğini de bildirir.

Rüyada Köpek Gezdirmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin sezgilerinin güçlü olduğunu, ilişkilerinde sadakati önemsediğini ve aşk hayatında gözü kara biri olduğunu ifade eder. Sevdiği insanlar için her şeyi çekinmeden yapan rüya sahibinin, vicdanlı ve vefalı biri olduğunu, değerlerine sıkı sıkıya tutunduğunu da tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köpek Gezdirmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Fatih (05 Haziran 2016 saat: 09:26)

    Bir arkadaşımla cafede çay içerken mekan sahibi arkadaşımın arkadaşına ait bu arada beni üst kata arkadaşıma camları silmesine yardım edebilir misin deyin ce ben de üst kata yardım etmeye gittim. Çocuğun gözlerin de inanılmaz şetanimsi bir bakış sezmiştim insana benzer hiç bir tarafı yoktu. Bana yardım etmek istiyorsan şu parayı al ve falan berbere götür dedi. Ben de berberin yolunu tuttum.giderken başı boş bi orda bir burda köpekler havlayıp sanki hepsi beraber evlerinden kaçıp zincirlerini koparıp bir yöne gidiyorlardı. Bir şeyin peşindelerdi. Amaa çok korkunçtu çok korkmuştum tıpkı gerçek gibiydi

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,