RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Görmek

Cafer-i Sadık rüyada köpek görmekle ilgili dört farklı anlama işaret eder. Kötü bir hasım, gözü tok bir erkek, güzel olmayan bir hizmetçi ve bilgisiz bir erkek. Rüyada köpek görmek, köpeği ne şekilde gördüğünüze göre anlamı değişen bir tabire sahiptir. Arzularına ve zevklerine düşkün bir kişiyi temsil edebileceği gibi düşman da olsa aynı zamanda şefkatli ve merhametli bir kimseyi de temsil edebilmektedir. Dişi köpek ise daha çok kötü karakterli bir kadına işaret eder. Bu tarz bir kadın başınıza bela açacaktır. Ancak genel olarak, yakın çevrenizdeki dostlarınıza ve düşmanlarınıza işaret eder. Rüyanızda köpeğe olan üstünlüğünüz veya galibiyetiniz düşmanlarınızla veya rakiplerinizle olan güç savaşının sonucunu gösterdiği gibi aynı zamanda gördüğünüz köpeğin cinsi de dost veya düşmanlarınız hatta sizin kendi karakteriniz hakkında fikirler verebilir.

Rüyada köpek görmek tabiri

Rüyada köpek sürüsü

Rüyanızda çevrede sürü halinde gezen köpekler görmeniz içten içe arzuladığınız ve gerçekleşmesini dilediğiniz tüm isteklerinize yakın zamanda kavuşacağınız anlamına gelir.

Rüyada köpek saldırması

Rüyada köpek saldırması görmek, eğer saldıran köpek sizi ısırmamışsa, etrafınızda bazı hasımlarınızın olduğuna işaret eder. Bu hasımların size zararları dokunamayacaktır ancak yine de içten içe kin gütmeye devam ederler.

Size saldıran birden fazla köpekse ve onları alt ederseniz ailenizden birilerinin davranışlarınızı yanlış anladığına delalettir. Bu yanlış anlaşılma sonucu bir konuşma veya tartışma geçebilir. Onlara açıklama yapacaksınız ve bu yanlış anlaşılma çözüme kavuşacak.

Eğer rüyanızda köpeğin salyaları üzerinize bulaşırsa, düşmanınızın lafları sizi üzecek demektir.

Eğer köpek üzerinizdekileri yırtarsa, halletmeniz gereken işlerde bazı aksaklıklar olacağına delalet eder.

Rüyada köpek ısırması

Rüyada köpek ısırması görmek, çalışma hayatınızda rekabet ettiğiniz kişilerin size zarar vereceği şeklinde yorumlanmaktadır. Rüyanızda hissettiğiniz korku ve acı ne kadar büyükse, göreceğiniz zarar da o kadar büyük olacaktır.

Bir başka tabire göre, düşmanınızın harekete geçeceği ve size hiç de hoşlanmayacağınız şeyler yapacağına işaret eder.

Bu rüya aynı zamanda dostunuz olan kişilerin sizi kıskanacağı anlamına da gelmektedir. Kıskançlıklarından dolayı herhangi bir davranışta bulunarak sizi üzebilirler.

Köpeğin dostluğu

Bir köpek size yaklaşarak dostane bir şekilde ellerinizi yalar veya kısık kısık havlarsa; size üstün gelmeye çalışan hasımlarınız bu tutumlarından vazgeçecek ve sizinle anlaşmaya varacak demektir.

Dişi köpek

Dişi köpek çevrenizde sabit fikirli ve kötü karakterli bir kadın bulunduğu anlamına gelir.

Dişi köpek, erkek köpeği kovalıyorsa; kötü huylu bir kadın tarafından kötülüğe uğrayacağınız ve itibarınızın düşeceği yorumu yapılmaktadır.

Eğer dişi köpek erkek köpekleri ardına almış ve önden gidiyorsa, kötü yola düşmüş bir kadın ve bir erkeğin sizin tarafınızdan evlendirileceğine işaret eder.

Anne köpek

Rüyanızda bir köpeğin yavrularını emzirdiğini görmek hayra yorumlanmaktadır. Eğer evlatlarınız bulunuyorsa onların size iyiliği dokunacaktır. Eğer bekarsanız evleneceğiniz kişi hayırlı birisi olacaktır.

Rüyada köpek beslemek

Evi koruyan köpekler adamin hanimim, esya ve evini korumaga, kadin için, hastaliGinin artmasina, zarara ve bazi esyasinin gitmesine isarettir. Eger disi ev köpeklerinin ürüdüklerini görse kötü kimselerden erisecek zarar ve hileye isarettir. Ev köpeklerinin hasta olduklarini görse hastaliga, zarara ve evin bazi esyalarinin gitmesine isarettir. Köpekler, güvenlik kuvvetlerinin çocuk ve yardimcisiyla tabir edilir.

Köpeğe yemek vermek

Köpeğe yemek verdiğinizi görürseniz mallarınızda artış olacak ve bolluk bereket dolu bir döneme gireceksiniz demektir.

Süs köpeği

Rüyanızda süs köpeğiniz varsa karınızla-kocanızla aranızda ufak sorunlar olduğunu gösterir. Eğer rüyanızda süs köpeğini kucağınıza almışsanız eşinize ihanet edeceğiniz anlamına gelir. Bu ihanet cinsel yolla olabileceği gibi başkalarına olan ilgi ve alakanızla da tezahür edebilmektedir.

Bir diğer taraftan süs köpeği zevk, neşe ve mutluluğa işaret eder. Süs köpeği satın almak veya size birinin hediye olarak süs köpeği getirmesi, malla ilgili akrabalar arasında yaşanacak bazı tatsızlıklarla tabir olunur. Bu tatsızlıklar bir süre sonra anlaşmayla sonlanacaktır.

Çoban köpeği

Rüyada bir çoban köpeği sahibi olduğunuzu görürseniz hasımlarınızın sizden korktuğuna işaret eder. Bir diğer taraftan bu rüya ailenizin size saygı duyduğu şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca çoban köpeği, maddi yönden güçleneceğiniz ve malınızdan fayda sağlayacağınıza delalettir. Yatırım yaptığınız yatırım araçları beklemediğiniz şekilde değerlenebilir veya satın almayı düşündüğünüz maldan umduğunuzdan fazla yararlanırsınız.

Tazı köpeği

Rüyada tazı köpeği güçlü ve zalim bir düşmanı işaret eder. Eğer devlet işleriyle uğraşıyorsanız tazı köpeği makamınızın yükseleceği manasına gelir.

Ev köpeği

Rüyada köpek sahibi olmak sizin karakteriniz hakkında bilgiler verir. Rüyanızda bir köpeğinizin olduğunu ve onu gezdirdiğinizi görürseniz, merhametli bir kişiliğiniz olduğu anlamına gelir. Rüyanızda bir av köpeğiniz varsa, gösterişten hoşlanıyorsunuz demektir.

Av köpeği

Rüyanızda av köpeğiniz ile ava çıkmanız, düşmanınızdan bir fayda sağlayacağınız anlamını taşır. Av köpeğini kovarsanız, fayda sağlayabileceğiniz düşmanınızı yakınınızdan uzaklaştırırsınız. Av köpeğinin etini görmeniz, alacağınız mirası simgeler.

Eğer av köpeğinin avdan döndüğünü görürseniz işle ilgili sıkıntılar çekebilirsiniz. Bu rüya en çok işsizlik şeklinde yorumlanmaktadır. Şehirde av köpeği görmek de aynı şekilde yorumlanır.

Köpeğin eve pislemesi

Evde bazı eşyalarınıza, yatağınıza ya da tabağınıza köpeğin pislediğini görmeniz, eşinizin size sadakatsizlik yapacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada köpeğe dönüşmek

Rüyanızda aniden köpeğe dönüşmeniz, etrafınıza karşı son derece kibirli davrandığınıza işaret eder. Eğer rüyanızda bir köpek olarak geziyor ve aniden insana dönüşüyorsanız, yaptığınız kötü davranışlardan ve kötü huylarınızdan rahatsız olarak pişmanlık yaşayacağınıza delalet eder. Bu pişmanlığınızın sonucunda tövbe edecek ve haramdan uzaklaşacaksınız.

Rüyada köpek eti yemek

Rüyanızda köpek eti yediğinizi görmüşseniz, hasmınızdan üstün bir seviyeye ulaşacaksınız demektir. Aynı zamanda bu rüyanın bir diğer tabiri de harama bulaşacağınız yönündedir.

Köpek sütü içmek

Rüyanızda köpek sütü içerseniz, güçlü bir hasmınız olacağı ve ondan korkacağınız anlamına gelir. Rüyada köpek sütü görmek hasmınızdan içten içe korktuğunuzu gösterir.

Köpeğe tasma takmak

Eğer bir köpeğe tasma takar ve onu çekerek yürütürseniz bu rüya bazı dostlarınızın yardımına ihtiyacınız olacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Siyah köpek

Esmer tenli veya zenci bir düşmanla yorumlanır. Bazı yorumcular ise geçirilecek bir rahatsızlığa yorarlar. Rüyada siyah köpek görüldükten sonra kişinin rahatsızlık edilmesi daha önce çokça test edilmiş ve bu şekilde kabul görmüştür.

Beyaz köpek

Size düşmanlık eden ancak aynı zamanda merhamet sahibi birini işaret eder.

Rüyada köpek havlaması

Rüyanızda size havlayan ama ısırmayan köpek hasmınızdan kötü bir söz işiteceğinizi gösterir. Bu kişi her ne kadar size zarar vermese de canınızı sıkacaktır ve siz de ondan daha çok haz etmemeye başlarsınız.

Köpeklerin kavgası

İki köpeği kavga ederken görmeniz hasımlarınızdan kurtulmak için onları birbirine düşüreceğiniz manası taşır.

Köpeğe yaslanarak uyumak

Rüyanızda köpeğe yaslanarak uyuduğunuzu görmeniz, güven duyduğunuz birinin aslında düşmanınız olduğunu gösterir. Bununla birlikte işlerinizde ufak tefek aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz.

Kaçan köpek

Sizden kaçan bir köpek, hasmınızın sizden korktuğunu gösterir. Hasmınızın size karşı çekincesi olacak ve size zarar vermekten ziyade uzak kalmayı tercih edecek.

Yavru köpek

Rüyada yavru köpek görmek sevimli bir çocuk şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada havlamak

Rüyanızda köpeklerle birlikte havlamışsanız, dilekleriniz gerçekleşir.

Rüyada köpek öldürmek

Düşmanlarınızı yeneceğiniz manası taşır.

Rüyada köpekle konuşmak

Rüyanızda köpekle konuştuğunuzu görmeniz gizleneceğinize işaret eder. Bu gizlenme, duygularınızı arkadaşlarınızdan ve ailenizden gizleyebileceğiniz gibi düşmanlarınızın size zarar vermemesi için kendinizi onlardan çekmeniz şeklinde de vuku bulabilir.

Rüyada köpek ölüsü görmek

Rüyanızda ölmüş bir köpek görmeniz üç farklı şekilde yorumlanmaktadır. Herhangi bir rahatsızlık geçirebilirsiniz. Bir konuda canınız sıkılabilir. Meşakkatli işlerler uğraşmanız gerekebilir.

Rüyada köpek görmek psikolojik anlamı

Rüyanızdaki bir köpek sezgi, sadakat, cömertlik, koruma, ve sadakat simgesidir. Bu rüya güçlü değerleri ve iyi niyetleri, yaşamınızda ilerlemenizi ve size başarı getirecek adımlar atmanızı ifade eder. Rüyanızda gördüğünüz köpek bir diğer taraftan bu nitelikleri sergileyen birini temsil edebilir. Alternatif olarak, rüyada köpek görmek, göz ardı ettiğiniz ya da unutmuş olabileceğiniz bir becerinizi gösterir. Köpek havlıyorsa o zaman kendi içinizdeki bazı iç çatışmaları gösterir. Ölü veya ölmekte olan köpek ihaneti simgeler. İyi bir dostunuzu, eşinizi veya arkadaşınızı kaybedeceğinizi düşünüyor olabilirsiniz. Bu düşünce daha çok bilinçaltında olduğu için bunun farkında değilsiniz. Biraz derin düşününce kaybetmekten korktuğunuz kişiler olduğunu fark edebilirsiniz. Köpek “dost” ve “sadık” kavramlarını akla getirir. Yaşamınızdaki dostluklarla bu rüyanızı ilişkilendirebilirsiniz.

Köpeğin yetenekleri ifade ettiğini belirtmiştik. Rüyanızda bir köpek sahibi olmanız bir yeteneğinizi geliştirmek istediğiniz anlamına gelir. Yabancı dil kursu veya hobilerinizle ilgili kurslara yazılmayı düşünebilirsiniz. Eğer köpek yavruları görürseniz, aynı şekilde bu yeteneklerinizi geliştireceğiniz anlamına gelir.

Rüyanızda havlayan köpekler görmeniz etrafınızda somurtkan ve can sıkıcı kişilerin olduğunu gösterir. Belki de arkadaşlarınızdan olan hoşnutsuzluğunuz bu rüyanız ile açığa çıkmıştır.

Bir köpeğin bacaklarınızı ısırdığını görmek,  hayatınızın yönünü dengelemek için ihtiyacınız olan gücü kaybetmiş olduğunuzu göstermektedir. Bu rüya yeni bir durum yaklaşırken tereddütünüzü ya da hedeflerinizi ileriye taşımak için duyduğunuz arzuyu da ifade etmektedir.

Rüyanızda mutlu bir şekilde havlayan köpek görmüşseniz hayatınızdan memnun olduğunuz ve sosyal aktivitelere katılmak istediğiniz anlamına gelir.

Köpek vahşice havlıyorsa, çevrenizdeki insanları kontrol etmek istiyorsunuz demektir. Bu rüya ayrıca size düşmanca yaklaşan arkadaşları gösteriyor olabilir.

Eğer bir köpek satın aldığınızı görmüşseniz biraz ruhunuzu okşayacak söz duymak istiyor olabilirsiniz. Bir diğer yandan kendinizi yalnız hissediyor ve yeni dostluklar kurmaya ihtiyacınız var.

Eğer rüyanızda bir köpek tarafından yönlendiriliyorsanız, seçim yapmakta ve karar almakta güçlük çekiyorsunuz demektir. Sizin için doğru olanı yapmalı ve diğer insanların bu konuda ne düşündüğüne kulak asmamalısınız.

Rüyanızda bir köpeğe kıyafet giydirdiğinizi görmüşseniz, bu karakteristik kusurlarınızı ve olumsuz alışkanlıklarınızı gizlemeye çalıştığınızı ifade eder. Kendinizden bile!

Bir köpeğin yılan, akrep v.s gibi tehlikeli hayvanları yediğini görmeniz yakın bir arkadaşınızın kötü bir kararınızdan sizi döndürmeye çalıştığını ifade eder.

Rüyanızda gördüğünüz siyah köpek yakın bir dostunuz hakkındaki şüphelerinizi sembolize eder. Bu kişiyle ilgili aklınızı kurcalayan bazı noktalar var ve siz onun göründüğü gibi biri olmadığını düşünüyorsunuz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köpek Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Kezban (25 Nisan 2014 saat: 05:18)

  Rüyamda ailemde birlikte gece yarısı bi sokakta hep beraber salıncağa biniyoruz. Eğlenirsen on üç yaşındaki erkek kardeşim fazla hızlı sallanıyo salıncak oynamaya başlıyor bende kızıyorum ve iniyoruz eve gitmek için. Kardeşimin elinden tutuyorum diğerlerinden önde gidiyoruz bi yandan da ona kızıyorum neden yaptın bak hepimiz korktuk diye sonra geriye dönüp bi bakıyorum annem babam diğer kardeşim filan bi sokağın başında donmuş bekliyorlar öylece bakmaya gidiyorum elimde de çakmak var oraya ulaşınca devasa boyutlarda üç simsiyah köpek görüyorum çakmağı çakınca ilk çıkan ışıkla bi an kaçacak gibi oluyorlar ama sonra yanmaya devam etmeyince saldırıyorlar. Ilk gözüme çarpan en büyük olanı bana doğru koşuyor peşinden diğer ikisi geliyo ve ben korkudan sanırım kendimi yerde buluyorum annem Ler hala taş gibi duruyorlar ayakta hiç bişey yapmıyorlar. O en büyük olan köpek ısıracak bi yer arıyo açıkta kalan sol elimin içinden bi parça koparıyordu ki o sırada kafamı kaldırıp köpeğe baktım ve aynı anda gerçektede açıldı gözlerim bismillah dedim ama söylemeye rüyada başladım gerçekte bitti. Hala etkisindeyim tabirleri okudum ama bi eye oturtmadım sizden bi yorum bekliyorum teşekkürler şimdiden.

 2. nur (25 Nisan 2014 saat: 01:15)

  merhabalar, erkek kardesimle yuruyuyorduk tarlaya ailemin yanina gittik tarlalar ekiliyordu orda iki tane kahverengi sisman at vardi sonra yine yjurumeye basladik hava hic gormedigim kadar guzeldi heryer ciceklerlekapliydi gokyuzu hic gormedigim kadar berrakti sonra havadan ucarak gelen renkli buyuk bi balik gordum sonra gitgide baliklar artti gokyuzu ucan renkli baliklarla doldu ve ufka bakltihimda da rengarenk bulutlar vardı ama siyah bi kopek birden ustume saldirdi isirmadi onu ensesinden tutup attim yere ve uyandim.

 3. Yeliz (10 Mart 2014 saat: 16:10)

  Ben bir satis danismaniyim ayrıca yedek kasiyerim bi magada rüyamda her zaman ki vaktinde kasadayim arka dolaba yaslanmis dikiliyorum yanımda biri daha var ama o kim hatırlamıyorum kasanın önüne bi köpek geliyor biraz koyu renkli kurt köpeği yanimdakine ben kopekten korkmam diyorum kopek kasanin önünden atlayıp beni sol omuzumdan isiriyor ama kan akmiyo ama canımı acıtıyor ben de köpeği uzerimden atıyorum mağazanın kapısına ve orda dikilip bana bakıyor içeri giremiyor

 4. Zeynep (23 Şubat 2014 saat: 19:00)

  Rüyamda evde temizlik yapıyorum. 4.kattan aşağı baktığımda hava karanlıktı. Aşağıda kim olduğunu bilmediğim birini gördüm siyah kocaman bir köpeği vardı. Yukarıdan köpeğe seslenerek sevdim ama o köpek ayaklarını cama dayandı ve 4. Kata yanıma geldi. O an çok korktum annem oğlumun yatağında yatıyordu. Bu köpek nereden geldi die sordu. Ben korktuğumu köpeğe belli etmemeye çalışıyordum. Bir şey söylesem sanki köpek hissedecek gibiydi. Rüyanın etkisi hala üzerimde yorumlarsanız sevinirim. Teşekkürler.

 5. sule (22 Şubat 2014 saat: 11:33)

  merhaba, ruyamda bir evdeyim neresi oldugunu bilmiyorum birisi hem bahce kapisina hemde sokak kapisinin onune kucuk bir parsa kirmizi et birakmis kimin yaptigi hakkinda bir fikrim yok, sonra bahceye cikiyorum bir kopek geliyor hirliyor ve sonunda kolumdan isiriyor ama dislerini geciriyor ve o sekilde duruyor canimi fazla acitmak istemiyor gibi sonrada gozlerine bakiyorum sana zara vermeyecegimi biliyorsun dimi diyorum. Isirmayi birakiyor ve seviyorum, oradan nehir gibi bir yere geciyorum orada bir kucuk cocuk suyun icine dusuyor onu kurtariyorum, sonra yurumeye devam ediyorum suyun icinde, suyun rengi gordugum en guzel mavi, bayiliyorum rengine icinde yuzen baliklari goruyorum.

 6. seda (18 Şubat 2014 saat: 12:09)

  bende rüyamda bir şehirdeydik uzun binalar vardı iki arabanın arasında duruyordum kahverengi yaşlı pis bir sokak köpeği gördüm koşarak saldırgan bir şekilde bana geliyordu bende ona doğru koşup bağırdım hayvan ilk başta ürktü kuyruğunu bacaklarının arasına aldı daha çok üstüne gittim kafasını aniden döndü bu sefer ben korktum o benim üstüme gelmeye başladı havladı dişlerini gösterdi ve bacağımı ısırdı irkilerek uyandım benim gördüğüm rüyalar genellikle gerçek oluyor çok korkuyorum

 7. BK (18 Şubat 2014 saat: 08:25)

  Rüyamda demirden yapılmış bir merdiven çıkıyordum. Son basamaklara doğru merdivenler kıvrılmaya başladı ve çıkmakta zorlandım. Basamakların bitiminde yine demirden yapılmış, demir parmaklıkları olan balkona benzer dairenin giriş kapısına geldim. Bu sırada yer sarsılmaya başladı, herkes çığlık atıyordu. Kız kardeşim demir parmaklıklara tutunmuş sallanıyor ve çığlık atıyordu. Herhangi bir yıkım olmadı. O sırada ben salavat getirirmeye başladım.

 8. melek (15 Şubat 2014 saat: 10:23)

  Merhaba,
  14 şubat gecesi allah hayırlara yorsun bir tüya gördüm.
  Erkek arkadaşıma diyorum ki kalk eve galiba hırsız girdi diyorum tuvaletin ışığı açık, tuvalete gidiyorum çok güzel simsiyah bir at var ama çok güzel beni görüyor ve ayağa kalkıyor ama kişnemeye başlıyor ürkttü sanırım bende aynı şekilde korktum elimde çok ince ince şiş gibi bir çıta vardı 1 2 tane vurdum sonra at gitti evden ama bana zarar vermedi, daha sonrasında at giderken siyah bir köpek vardı yere uzanmış uyur gibi çok sessizdi hiç bir tepki vermedi elimdeki çubukla onada vurdum daha sonra mahallede karşı komşuların evinde camlar kırılıyor sesleri geliyordu kulağıma böyle bir şey gördüm bana yorumlarmısınız rica etsem..

 9. esra (12 Şubat 2014 saat: 08:54)

  merhabalar güzel tabir yapılmış köpek sürüsüne diğerlerine bakmadım ama güzel yorumlarınız ve uğraşlarınız için teşekkür ederim
  ben istihareye yatmıştım rüyamda basketbol sahası gibi bir açık alanda maç yapılacakmış oraya giderken elimde bir sürü köpek ile gidiyorum yani tasmalarıyla birlikte köpeklerle birlikte gidiyorum….
  ayrıca beyaz bir zarf görüyorum…
  ayrıca bir ayı yavrusu görüyorum onu sahiplenmiş biri varmış bilmeden dışarı çıkarmışım onu sahibide o zarar vermez deyip bahçe kapısını açıyor güzel bir rüyaydı parça parça ama güzeldi :) manevi annnemide gördüm bana şu salavatI oku dedi ama salavatı tam HATIRLAMIYORUM KURTULUŞLA İLGİLİ BİRŞEY SANIRIM

 10. tercel (28 Ocak 2014 saat: 22:22)

  Bir sokakta yuruyorum bir kopek var kopegi tasmasindan tutan kisi yakin olmadigim bazen ayni ortamda oldugum birisi kopek bana saldirmaya yada havlamaya calisiyor ama duruyor bazen tutan kisi sakinlestiriyor bazende saldirmaktan vazgeciyor sonra kopek aniden bana yada benden tarafa dogru donuyor ve buyumuye basliyor ben kaciyorum bir kuytuya saklaniyorum tutan kiside kaciyor sonra kopek uzaklasiyor kosarak hatirladigim kadariyla boyle ruya korkarak uyanmadim ama etkiledi kopekte galiba siyahti yorumlarinizi bekliyorum.

 11. doğru (27 Ocak 2014 saat: 19:01)

  Bence tabir çok doğru. Uykuya yatmadan önce zevk ve sefa anlamında bir şeyler yaptım. ve o halde uyudum. Rüyada çok büyük iri bir kangal değil ama ona benzer bir köpeğin önümdeki iki kişinin arasından hızla gelip boğazıma yapıştığını ağzını dişlerini boğazıma geçirdiğini gördüm. Ben biraz uzakta idim. Önümdeki iki kişiyi ısırabilirdi özellikle gözlerini bana dikti ve Saldırdı Isırdı.. Hala etkisindeyim.
  Ama tabir çok doğru.

 12. faruk (25 Aralık 2013 saat: 10:13)

  Merhaba ben faruk ıstanbuldan ruyamda bır dagın yamacında bır arkadas ıle ates yakmıstık ısınıyorduk gece yarısı ıdı neyse etrafımızda bıze saldırmak ıcın pusuya yatmıs bır suru kopek gorduk ama onları taslayarak oradan uzaklastırdık tekrar atesın basına oturduktan sonra yıne pusuya yattılar bos wer dedık saldırırsalar yıne taslarız kacarlar. Yorumlarınızı beklerım ıyı gunler dılerım

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,