RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Isırdığını Görmek

Rüyada köpek ısırdığını görmek, kişinin dini inançlarını boş veren, Allah yolundan uzaklaşan ve safahata, paraya ve zevke düşkün bir kimse olduğuna delalet eder. Rüyada köpek ısırması rüya sahibinin çok büyük kötülükler yapacağına ve başkalarına işkence ya da şiddet uygulayacağının da işaretidir. Böyle bir rüya gören kimsenin yaptığı kötülükler yanına kalmaz ve düşmanları tarafından büyük zararlara uğrar.

Rüyada Köpek Tarafından Isırılmak

Rüyasında dişi bir köpek tarafından ısırılan kişinin hayatına dik başlı ve dediğim dedik bir kadın girer ve bu kadınla evlenildiği takdirde zor bir aile hayatı söz konusu olur. Isıran köpek eğer küçük bir yavru ise, bu durumda kişinin güzel bir evlat sahibi olacağına yorumlanır. Rüya sahibi beyaz renkte bir köpek tarafından ısırıldığını görüyor ise, yüksek ünvanlı ve itibarlı bir kimsenin hayatına girip büyük kapılar açacağına yorumlanır. Siyah köpek ısırması ise aile büyüklerinden görülecek çok değerli bir yardım ve maddi rahatlama anlamına gelir. Bir çoban köpeği tarafından ısırılmak ise mal ve para sahibi olunacağına, rahat bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada Isıran Köpeği Öldürmek

Rüya sahibi kendisini ısıran köpeği öldürüyor ise, mevcut düşmanlarını yeneceği anlamına gelir. Önem verilen bir kimsenin tüm güveni sarsacağına ve rüya sahibini büyük bir hayal kırıklığına uğratacağına da yorumlanır. Kişinin gizli kalmış bir yeteneği olduğuna, öte yandan da günaha yatkın bir karaktere sahip olduğuna işaret eder. Rüyasında köpek öldüren kişi ise, ona karşı kötülük besleyen, her türlü yalancı ve ikiyüzlü insanlardan kurtulacağına işarettir. Huzur ve güven içinde bir hayat sürüleceğine de tabir olur.

Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada kendisine köpeğin saldırdığını gören kişi düşman sahibi olur. Saldıran köpek ısırıyorsa düşmanından büyük bir zarar görür, ısırmıyor ise düşmanı zarar vermeden durur. Aynı zamanda rüya sahibinin dost sandığı kişilerin düşmanca tavırlarına da şahit olacağı olaylar yaşayacağı anlamına da gelmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köpek Isırdığını Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Vedat (21 Aralık 2016 saat: 15:35)

  Havalar çok soğuktu ben patronum ve bir kaç işçi de yanimizdaydı ateş yazmıştık ateş sünınce dışarıya ödün toplamak için beni gönderdiler Rüyada çok uşuyordum ve dışarı çıktım kar yağıyordu ve ödün almaya gittim birden köpek çıktı kaçacaktım kayıp yere düştüm köpek te çenemı işirdı ve bir daha bırakmadı

 2. Benren (13 Eylül 2016 saat: 01:56)

  Rabbim önce hayra çıkarsın sağlıkla sıhhatle…Rüyamda köprü gibi bir yerden geçerken havlayan kül renginde bodur bir köpek bana havlıyordu ve ben birşey yapmaz diye onu geçeyim yolumda gideyim derken, beni bacağımdan ısırdı ve o acıyla uyandım.Uyandığımda bacağımın acısını hala hissediyordum.

 3. öxgül (05 Ocak 2016 saat: 09:17)

  rüyamda köpek elimden ısırıyor sonra hocanın biri bana köpegin etini getirip yememi söylüyor o zaman köpek ölecekmiş benimde midem bulanıyor ve eti yemiacaba benim düşmanımdan bana zararmı gelecek anlamayadım ama çok korktum ve etkisinden daha çıkamadım

 4. gözde (10 Mart 2015 saat: 05:25)

  rüyamda bir pitbul köpeği ki bu benim arkadaşımın köpeğidir. sevimli hareketler yapıyor ve ortamda kalabalık baya insan var . ben bi koltukta ayaklarımı uzatıp oturmuşum ve köpeği izliyorum ardından benim oturduğum koltuğa geliyor ve yine seviyorum onu sonra karşıda oturan bir arkadaşıma doğru bakıp gözleriyle kitleniyor korkup sahibine tam söylüyorum ki sahibi aslında sinirli olmasa hep böle sevimli kalsa tasma bile takmayız diyor. o anda köpek atlıyor yanımdan havlayarak arkadaşımın üstüne atlıyor herkes kaçışıyor ben yapma hayır diye bağırıyorum komut veriyorum soba gibi bişey hatırlıyorum sahibi tam tutmaya çalışırken onu yön değiştiriyor ve gelip benim sol ayağımın üstünden ısırıyor bir anda çenesini kilitliyo ben ilk başta çok acı hisetmiyorum açar şimdi ağzını diye düşünüyorum ama köpek o kadar kin dolu bakıyoki bi anda acıyı gerçekmişcesine hissettim sonra sahibinin kız arkadaşı köpeğin boğazını kesiyor bi an acıyla uyandım hala uyuyomuyorum

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,