RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Kavgası Görmek

Rüyada köpek kavgası görmek, yakın olunan iki arkadaşın arasının açılmasına veya bu kimselerin bir konuda fikir ayrılığına düşmelerine şahit olmaya yorumlanır. Genellikle kişinin kendisini arada kalmış hissetmesinden duyduğu endişe ve üzüntüye alamettir. Yakın çevrede oluşan bu tip durumlardan ötürü söylemlerine dikkat eden rüya sahibinin herkesle iyi geçinmek konusunda gayret sarf edeceğine alamettir. İslami açıdan köpek kavgası kişinin düşmanlarından kurtulacağını, bu kişilerin birbirlerine düşeceğini ve bu sebepten rahata erileceğini bildirir. Endişe verici olayların son bulacağını, kişinin hiçbir zarar görmeden kendisine kötülü yapmayı isteyen kimselerden kurtulacağını ifade eder. Bazı dostların yaşadığı sorunlara ve kişiden yardım isteyeceklerine de yorumlanır.

Rüyada Köpek Kavgası Ayırmak

Kişinin yakın çevresinde yaşanan sorunlara el atarak çözüm bulmaya çalışacağını, özellikle kendisine yakın kişilerin arasında çıkan husumeti yok edebilmek için bu kişilerle bir araya gelip, konuşmalar yapacağını ve olayı tatlıya bağlayacağını ifade eder. Her zaman anlayışlı ve hoşgörülü bir tavır içinde olan kişinin çevresindeki herkes tarafından saygı göreceğini, her konuda fikir sorulan biri haline geleceğini ifade eder.

Rüyada Köpek Kavga Ettirmek

Bir konuda tutarlı davranmamak veya aynı konu ile alakalı herkese farklı bilgiler vermek yüzünden istenmeyen bir duruma düşmek anlamına gelirken, İslami olarak kişinin düşmanlarından kurtulmak için çok zekice taktikler sergileyeceğini ve böylece bu kimselerden kurtulacağını bildirir. Kötü niyetli kimseleri kazdıkları kuyuya düşürmek, kendisini çekemeyen kişilerle araya mesafe koymak, yalancı kişilerin yalanlarını ortaya çıkarmak anlamlarına gelir.

Rüyada Köpek Kavgası Görmenin Psikolojik Yorumu

Hayatındaki özel kişileri daima güvende tutmayı ve korumayı isteyen rüya sahibinin zaman zaman herkesi alttan almak ve hoşgörülü olmak konusunda zorluk çektiğini ifade eder. İnsanların kalbini kırmamak adına gösterilen çabanın, herkesi mutlu etmeye çalışmanın bazı durumlarda kişilikten ödün vermek anlamına geldiği için rüya sahibinde rahatsızlığa neden olduğunun da ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!