RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Kesmek

Rüyada köpek kesmek, düşmandan kurtulmaya ve onun kötülüklerinin farkında olmaya işarettir. Bu rüyayı gören kişinin dişli bir düşmanı vardır ve bu düşman kötülük yapmak için pusuda beklemektedir. Köpeği öldürmek bu düşmana karşı zafer kazanma anlamına gelir. Rüyada köpeği kesip öldürmek insanın kendi nefsini öldürmesine ve nefsinin isteklerine karşı koymasına delalet eder. Köpeği bıçakla kesmek elinizle ve dilinizle düşmanınıza zarar vermeye, size zararı dokunan arkadaşlardan ayrılmaya işaret eder. Rüyada köpekle dövüşmek düşmanla karşılaşmaya ve ondan gelecek zararları bertaraf etmeye yorumlanır. Rüyada köpeği kılıçla kesmek, dini inancın kuvvetlenmesine, kişinin zararlardan kurtulmasına yorumlanır.

Rüyada Köpek Yemek

Rüyasında köpeği kesip yemek, günah işlemeye yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi iş hayatında birtakım haksız kazançlar elde eder ve geçimini hayırlı olmayan yollardan kazanır. Rüyada köpek yemek bazen de kişinin düşmanından menfaat sağlamasıdır. Rüyada köpek eti görmek, ise kötü bir adamın malına ve o maldan istifade etmeye işaret etmektedir. Rüyada köpek etini pişirmek, sinsi bir adamın hilelerini bozmaya, o kimse ile dost olmaya bazen de o kişiden görülecek yardıma yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpek Öldürmek

Köpek bazen kişinin nefsi istekleridir. Bu rüya insanın kötülüğe meyilli olan nefsini öldürmesine ve kendisini tamamen manevi olana yönlendirmesine işaret eder. Rüyada köpek öldürmek, bazen de düşmanından kurtulmaya ve onun hilelerinden uzaklaşmaya delalet etmektedir. Rüyasında köpeği sopa ile öldürmek, arkadaşları arasında art niyetli olanları ayırmaya ve onlardan uzaklaşmaya; silahla öldürmek ise kişinin kötü düşüncelerinden arınmasına yorumlanır.

Rüyada Köpek Kesmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada köpek kesmek, kişinin kötü düşüncelerinden arındığının ve kendisini iyi olana yönlendirdiğinin göstergesidir. Bu rüya bazen de gören kişinin bilinç altındaki korkuları ve endişeleri dile getirmektedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köpek Kesmek İle İlgili Rüyalar;

 1. Mete (17 Eylül 2016 saat: 05:25)

  Çok uzatmada söyliycem rüyamda köpeğin içine deişik bi canavar giriyodu bende köpeğe vuruyodum köpek baya kan kusuyodu sorada hiçbişey olmamış gibi devam ediyodu arkadaşımın babasıyla onu öldürüyoduk ben diyodumki bu ölmez bide yakalım cevaplaraanız sevinirim

 2. Salih (16 Eylül 2015 saat: 17:02)

  Merhaba. Ruyamda bir bajcede yemek yiyorduk, bir kopek saldirdi cok saldirgan bi yapida olmasada bi anda etrafimdaki insanlar korkuya kapildi ve elime bir bicak alip kopegin sirtindan kesmeye basladim ortada bi kan da yoktu. Ancak kopegi kestikten sonra parmaklariminda bikac tanesinin kesildigini gordum. Bas parmagim 4 parcaya bolunmus ama kopmamisti, sanirim serce parmagim ve elimin ust kismida ayni sekilde kesik izleri vardi. Uzunca bi sure bas parmagimin 4 e bolunmus halini izledim. Ilginc bir ruyaydi. Tesekkur ederim.

 3. Birsen (18 Mart 2015 saat: 12:09)

  Rüyamda evimizde baktığımız küçük çok sevimli bi köpeğim var henüz 6 aylık ben bu kızımı rüyamda kocaman ensiz uzun bi bıçakla kafasını kestim,yanlız keserken hiç üzülmedim sanki olması gerekiyormuş sonra bi örtü içinde öldümü diye bakıyorum kanları görüyorum şu an bunları yazarken bile kendime inanamıyorum nasıl bu rüyayı görebilirim hala çok korktum ve kendimde değilim çok ama çok sevdiğim kızıma bunu nasıl yaptım
  Daha sonra karşımızdaki evin tavanına atıyor eşim kestiğim başı oradada köpekler varmış yemeye çslışırken uyandım ,allahım çok şükür rüyamış diye ağladım
  lütfen çok etkisinde kaldım yorumunuzu bekliyorum Teşekkür ederim

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,