RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Kovaladığını Görmek

Rüyada köpek kovaladığını görmek, kötü niyetli kişilerin şerlerinden emin olmaya, güçlü ve dirayetli bir kimseye, rüya sahibinin tüm düşmanlarından kurtulacağına yorumlanmaktadır. Rüyada köpek kovalayan kimse, kötü alışkanlıklarını terk ederek doğru yola erişir. Bu rüya selamete ermeye, günahlardan sakınmaya ve hataları için tövbe etmeye, sıkıntıdan kurtulmaya işaret eder. Rüyada büyük bir köpeği kovalaya kişi, güçlü bir düşmanını alt eder. Zayıf ve küçük bir köpek kovalamak ise güçsüz bir düşmanı yok etmeye ve toplum dışına itmeye yorumlanır. Rüyada köpeğin sizi kovalaması ise art niyetli bir takım kişilerin saldırısına uğrayacağınıza; köpek tarafından yakalanmak da düşmanlarınızın sizi alt edeceğine delalet eder.

Rüyada Köpeğin Size Hırlaması

Rüyasında köpeğin kendisine hırladığını ama ısırmadığını veya saldırmadığını gören kişinin kötülük yapmaya güç yetiremeyen, zayıf ama tehlikeli bir düşmanı vardır. Köpeğin hırlaması, hakkınızda çıkacak dedikodulara, duyacağınız kötü sözlere ve gereksiz konuşmalara işarettir. Rüyasında köpeğin hem saldırdığını hem de hırladığını gören kişi, çok tehlikeli bir düşmanla karşılaşmak ve onunla mücadele etmek zorunda kalır. Köpeğin dişini göstermesi, yakında bir düşmanınız olacağına veya yaşayacağınız kötü bir hadise sonucu hasım kazanacağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpeğin Yanınızda Durduğunu Görmek

Yanınızda durup zarar vermeyen köpek, kötülük yapmaya fırsat bulamayan hilekar ve işe yaramaz bir adamdır. Böyle bir rüya, çevrenizde dolanan ve sizin açığınızı arayan veya olup olmadık şeylerle sizin hakkınızda dedikodu yaparak, özellikle idarecilerinize sizi çekiştiren fitneci bir kişiye de işaret edebilmektedir

Rüyada Köpek Kovaladığını Görmenin Psikolojik Tabiri

Rüyasında köpek kovalayan kişi, iç dünyasındaki korkuları ile yüzleşmek zorunda kalır. Zira bu durum bilinç altınızdaki korkuların açığa çıkmasına ve bu korkulardan kurtulmak için benliğinizin mücadele vermesine işaret olmaktadır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!