RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Saldırısı Görmek

Rüyada köpek saldırısı görmek kişi için büyük belalara ve sıkıntılara yorulduğu gibi hayırlı rüyalar arasında yer almaz. Özellikle büyük düşmanlara sahip olunduğunu ve birden çok düşmanı nedeni ile kişinin sürekli tedirgin bir hayat süreceğine, kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına ve hasarın büyük olacağına işarettir. Köpek saldırısı görenlerin hasımları sürekli hamleler yapar ve kişiyi maddi, manevi olarak zayıflatmak için sürekli fırsat kollarlar. Dikkatli olunmasının altını çizen rüya aynı zamanda kimseye güvenmemek gerektiğini ve bu süreci en az zararla atlatmak için gerekli tedbirlerin alınmasının zorunlu olduğunu da alamet eder. Bir köpeğin saldırısı tek ve kuvvetli bir düşmana işaretken, birden fazla köpeğin saldırması ise çok sayıda düşmanın varlığına alamettir.

Rüyada Köpek Saldırısından Kaçmak

Kişi köpekler saldırdığında kaçıp kurtuluyorsa, gerçek hayatında düşmanlarının yaptığı hamlelerden de zararsız bir şekilde sıyrılmayı başaracak demektir. Kişinin yakınlarının da düşmanlarına destek olduğunu öğrenmesine, ihanete uğramaya ve güvendiği kişilerden alacağı zarara da delalettir. Büyük maddi kayıpların olduğu, ruhani olarak da yıpranacak bu süreçte kişinin yalnız kalacağına da alamet olan rüya, her türlü uğursuzluğun ve şanssızlığın söz konusu olduğuna tabir edilir.

Rüyada Köpek Saldırısında Yara Almak

Düşmanların zafer kazanmasına işaret olan rüya, kişinin her açıdan bitişinin alametidir. Çabaların boşa gideceğine, kişinin aldığı hiçbir tedbirin işe yaramadığına yorumlanan rüya, görülecek zarar nedeni ile kişinin ticaretle uğraşıyorsa iflasını vermesine tabirdir. Yaşanan sorunların büyüklüğü nedeni ile yaşamın sekteye uğrayacak olduğuna da alamet eder.

Rüyada Köpek Saldırısı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kendisinden korkan insanların işaretidir. Zaman zaman davranışlarını kontrol etmekte zorlanan kişinin asıl korkusunun kendisine zarar vermek olduğunu ve bu konuda desteğe ihtiyaç duyduğunu gösterir. Bu rüya bazen de suni sorunlar yaratmanın ve olmayan düşmanların varlığına inanmanın da sembolüdür.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Köpek Saldırısı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ahmet (22 Temmuz 2016 saat: 10:13)

    Rüyamda bir köpek beni bacağımdan ısırıyor. Okadar gerçek gibi ki acıyı hissediyorum. Çığlık atıyorum ve kendi çığlığına uyanıyorum. Ben zer rüyayı 10 gün önce bir karga kafamı gagalamaya başlayıp bana saldırıyor. Aynı şekilde çığlık atarak çığlığına uyanıyorum.

  2. Selim (01 Temmuz 2016 saat: 10:06)

    Merhaba,
    Rüyamda değirmen gibi bir yerin kenarında su dolu bir havuzun başında iken bir anda kafamı sola doğru çeviriyorum karşıma büyük kahverengi-turuncumsu yılan çıkıyor. sonra ben kaçmaya başlıyorum arkadan bir tane daha ama çok çok daha büyük bir yılan aynı renklerde birlikte beni kovalamaya başlıyorlar. büyük yılan bana gittikçe yaklaşıyor, neredeyse yakalayacak ve sonunda net hatırlamıyorum ama sanırım babamların köyündeki evin arkasına geliyoruz. orada köpekler var ve köpekler yılanlara saldırıyorlar. küçük olanını bir köpek öldürüyor. büyük olanı ile ise bir köpek baş edemiyor. 4 köpek birden saldırıyor. bir tanesi yılanın ağzı ile boğuşup ısırmasını/sokmasını engelliyor diğer üçü gövdesini parçalamaya çalışıyor ve sonunda yılanı parçalıyorlar. ben de izliyorum öyle durup. köpeklerin renkleri veya cinsiyetleri ile ilgili bir şey hatırlamıyorum. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,