RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğramak, sinsi bir düşmandan zarar görmektir. Rüyada görülen köpek genellikle insanlara kötülük yapmayı amaçlayan, dost görünümlü hilekar bir adamdır. Bu nedenle rüyasında köpeğin saldırısına uğrayan kimse, bu tarz bir adamdan zarar görür veya onun hilelerine maruz kalır. Eğer köpek saldırısı sonucunda kişiden kan akarsa, bu rüya yapılan kötülüklerden zarar görmeyeceğinize ve o kimsenin yaptığı her şeyin boşa gideceğine işarettir.

Rüyada Köpeğin Isırdığını Görmek

Rüyada sizi bir köpeğin ısırması, çevrenizde bulunan bir kişiden veya akrabalar arsında yer alan kötü niyetli bir adamdan zarar görmek anlamındadır. Bu rüya yakınlarınızda bulunan tehlikeli bir düşmandır. Rüyada sizi ısıran köpeğin şekli düşmanınızı yansıtır. Siyah bir köpek esmer, sarı köpek ise sarı bir düşmandır. Eğer köpek büyükse güçlü oldukça tehlikeli bir düşmana, eğer küçük bir köpekse güçsüz ve size çok fazla zarar veremeyecek bir düşmana delalet eder.

Rüyada Köpeğin Size Havladığını Görmek

Rüyada havlayan köpek, herkes hakkında dedikodu yapan, sinsi bir kimsedir. Bu rüyayı gören kişi, böyle biri ile karşılaşır ve onun fitnelerine maruz kalır. Köpeğin havlaması, sizi çekemeyen düşmanlarınız olduğunu; fakat size zarar verecek güce sahip olmadıklarını gösterir. Köpeğin havlayıp saldırmaması, düşmanlarınızın sizden çekindiklerini ve eyleme geçmeye cesaret edemeyip sadece arkanızdan konuşup dedikodu yaptıklarının göstergesidir.

Rüyada Köpeğin Arkanızdan Gelmesi

Böyle bir rüyayı gören kişinin, kendisine çok yakın olan, beraber yiyip içtiği ve sohbet ettiği dost görünümlü bir düşmanı vardır. Rüyada arkanızdan gelen köpek, sizin çevrenizde bulunan ama sizi çekemeyen ve haset eden, kötü niyetli bir kimsedir. Yakında bu kişi kendisini açığa çıkarak size zarar vermeye çalışacaktır. Bu rüya, gören kişiye daha dikkatli olması için bir uyarı mahiyetindedir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak İle İlgili Rüyalar;

 1. ismail alemdar (24 Kasım 2016 saat: 06:04)

  Ruyamda bana kopek saldirdi elime uzun bir sopa gecti fakat vuramadim sopa salladikca kirildi kucuk kaldi kopek iriydi geri geri hem kaciyor bir yandan kendimi koruyordum yanimdaki arkadasa arabadan silahi getir diye bagiriyordum nitekim arkadas son anda silahi atesledi bir el polis karsimizda arkadas boku yedik dedi silahi elime verdi kopek kacti polisler beni aldi parmak izi aldi uc sefer mahkemeye cikacagimi en fazla bir bucuk ay yatacagimi soyledi ne dil doktuysek gorevini yapti su an tutuklanmayacagimi uc sefer mahkemeye cikacagimi en fazla kirk besgun dediler bu ruyane anlama geliyor

 2. Ayşegül (04 Kasım 2016 saat: 01:10)

  Merhaba ben rüyamda karanlık bır yerde ve biraz kalabalık bir ortamda gördüm bende o. Kalabalığın arasında duruyordum ön tarafta ve bir cocukluk arkadaşımı kahve rengi bir köpek kovaladı ve arkadaşım o kalabalığın arasına saklandı köpek benim kolumu cok kötü ısırdı kolumda iz bıraktı.. Bu rüyamı yorumlarsanız cok sevinirim teşekkürle.

 3. hatice (06 Mayıs 2016 saat: 14:07)

  Ruyamda gelinlik giymistim esimle birlikte düğün salonundan çıktık, geceydi köşeyi döndük daha karanlik bir yere girdik. onumuze kocaman sari ve çok heybetli bir köpek çıktı ve hemen eşime saldırdı. onu parcalamaya basladi ben bagiriyordum imdat bizi kurtarin diye kopek onu birakip benim önüme geldi bana bakti ve geri döndü. Tekrar eşime saldirdi ve ben yine bagirdim imdat bizi kurtarin diye öylece uyandim uykudan ve çok korkmustum. Lutfen ruyami yorumlar misiniz. NOt.( ben esimden ayrilmaya karar vermiştim ve o gece istihare yaptım. Eger evli kalmak hakkimda hayırlı ise yeşil renkler göreyim, hayırlı değilse siyah renkler göreyim dedim ve bu ruyayi gördüm lutfen buna gore yorum yapin sizden ricam.) Simdiden teşekkür ederim.

 4. idris (25 Aralık 2015 saat: 01:08)

  Ruyamda oldugum yer savas halinde ben net cafede haberleri takip ediyordum o an oldugum yerde bir bombanin patladigini okudum ve hemen disari ciktim insanlar can havli ile kacisiyor polisler insanlara saldiriyor ve vuruyor bende aileme yetisebilmek icin polislerin arasindan kosamaya basliyorum sonra sessiz bi sokaga giriyorum arkamdan bir kac kisi daha koauyor hatta bana geldiklerini saniyorum sonra onlar duruyor ben kosmaya devam ediyorum yolun sonunda geldigimde kanal var ve yol kanal boyu gidiyor sonra iki kopek goruyorum havliyorlar biri bana saldiriyor bana dogru kosarken kanala duauyor digeride saldiriyor ben ona islik calinca benimle dost oluyor benimle birlikte kosuyor

 5. edanur (17 Nisan 2015 saat: 12:56)

  Tam hatırlayamıyorum ama sanırım bir yere doğru gidiyordum aniden karşıma köpek çıktı.Havlayarak geliyordu peşimden korktum arkamı döndüm kaçarken uyandım. Ilk defa gördüm böyle bir rüya ve etkilendim de lütfen tam anlamıyla ne olduğunu söyler misiniz? Şimdiden teşekkürler.

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,