RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek, şans ve kısmet olarak kabul edilir ve rüyayı gören kişi için uğur getirecek olayların yaşanacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin mutluğunun, başarısının ve huzurunun artacağı bir dönem geçireceğine ve kaderinin yüzüne güleceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin planlarının ve projelerinin işe yarayacağına, kurulu düzeninin olacağına ve tüm beklentilerinin birer birer gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Köpek Sürüsü Saldırması

Bu rüya iki şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibi, uykusunda kendisine saldıran köpekler tarafından ısırıldığını görürse bu tehlikeli bir iş yapacağına ya da tehlikeli kimselerin içine düşeceğine alamet eder. Fakat kişi köpeklerin sadece kendini kovaladıklarını fakat bundan başka bir şey yapamadıklarını görürse bu da çevresinde kendisine sadece onu kötüleyerek zarar verecek bazı kimselerin olduğuna yorulur.

Rüyada Köpek Sürüsünün Kovalaması

Rüyayı gören kişinin çevresindeki art niyetli kimselerin varlığına tabir edilir. Rüya sahibini çekemeyen, arkasından konuşan ve art niyetler içinde olan bazı insanların varlığına alamet eder. Kötü düşünceli insanların rüyayı gören kişinin çevresini saracağı anlamına gelir.

Rüyada Köpek Sürüsünden Kaçmak

Rüya sahibinin kendisine zarar vermeye çalışan, malına ve parasına göz diken kimselerin amaçlarına ulaşamayarak hayal kırklığına uğrayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük başarılar elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Beyaz Köpek Sürüsü Görmek

Rüyada köpek sürüsü görmek, köpekler ne renk olursa olsun hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin geçim derdinden, hastalıklarından ve borçlarından kurtulacağına, geçim kolaylığı yaşayacağına, bolluğa ve berekete kavuşacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Köpek Sürüsü Görmek

Rüyayı gören kişinin işinin gücünün rast gideceğine, hayatının daha kolay, zevkli ve güzel hale geleceğine bu sayede huzurunun ve ağız tadının da yerine geleceğine delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Köpek ile ilgili en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Köpek Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: