RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpekbalığı Görmek

Rüyada köpekbalığı görmek hain, içten pazarlıklı, gizliden ve içten içe kıskançlık edip diş bileyen ve art niyetli kimselere işaret eder. Rüyasında köpek balığı gören kişinin etrafında böyle kimseler var demektir ve bu rüya, kişinin çevresindeki kişilere kayıtsız şartsız güvenmemesine işaret eder.

Rüyada köpekbalığı gören kişinin rüyası, arkadaşlık yaptığı kişileri ve sırdaşı olarak gördüğü dostlarını yeniden değerlendirilmesi gerektiğini ifade eder. Rüyada köpek balığı gören kişi kendisine dokunacak ya da içine dert olacak sözler de işitebilir. Köpek balığı bir de güçlü, kaslı, kodaman diye adlandırılacak kadar zengin bir kimseye delalet eder. Bu kişi burnu büyük ve kibirli kimsedir, korumasız ve şoförsüz de gezmez.

Rüyada KöpekBalığı İle Yüzmek

Rüyada köpekbalığı ile yüzdüğünü gören kişi iş dünyasında çok dişli bir rakiple mücadele edecek ve bu kişiyle aynı işe talip olacak, o işi alabilmek için de sıkı bir rekabete girecek demektir.

Rüyada KöpekBalığı Yemek

Rüyada köpekbalığı yediğini gören kişi bir rakibini ya da düşmanını geri püskürterek bir işten alnının teri ile büyük bir karla çıkacak demektir.

Rüyada KöpekBalığı Avlamak

Rüyada köpekbalığı avlayan kişi için iyi şeyler söylenmez. Bu kişi bir türlü elindekiyle yetinmeyi başaramayan, gözünü para hırsı bürümüş kimse olarak tabir edilir. Bu kişi mal, mülk sahibi olmak için gözünü karartmış kimsedir ve her şeyi yapabilir.

Rüyada KöpekBalığı Saldırması

Bir kişi kendisine köpekbalığının saldırdığını görürse, düşmanları tarafından bir kötülük görecek ya da bir iftiraya uğrayacak demektir.

Rüyada KöpekBalığı Öldürmek

Rüyada köpekbalığı öldürmek tek şekilde tabir edilmez. Rüyasında köpek balığı öldüren kişi zafer kazanacak diye yorumlanırken aynı zamanda haksız kazanç elde eden kişi olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!