RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpekbalığı Görmek

Rüyada köpekbalığı görmek hain, içten pazarlıklı, gizliden ve içten içe kıskançlık edip diş bileyen ve art niyetli kimselere işaret eder. Rüyasında köpek balığı gören kişinin etrafında böyle kimseler var demektir ve bu rüya, kişinin çevresindeki kişilere kayıtsız şartsız güvenmemesine işaret eder.

Rüyada köpekbalığı gören kişinin rüyası, arkadaşlık yaptığı kişileri ve sırdaşı olarak gördüğü dostlarını yeniden değerlendirilmesi gerektiğini ifade eder. Rüyada köpek balığı gören kişi kendisine dokunacak ya da içine dert olacak sözler de işitebilir. Köpek balığı bir de güçlü, kaslı, kodaman diye adlandırılacak kadar zengin bir kimseye delalet eder. Bu kişi burnu büyük ve kibirli kimsedir, korumasız ve şoförsüz de gezmez.

Rüyada KöpekBalığı İle Yüzmek

Rüyada köpekbalığı ile yüzdüğünü gören kişi iş dünyasında çok dişli bir rakiple mücadele edecek ve bu kişiyle aynı işe talip olacak, o işi alabilmek için de sıkı bir rekabete girecek demektir.

Rüyada KöpekBalığı Yemek

Rüyada köpekbalığı yediğini gören kişi bir rakibini ya da düşmanını geri püskürterek bir işten alnının teri ile büyük bir karla çıkacak demektir.

Rüyada KöpekBalığı Avlamak

Rüyada köpekbalığı avlayan kişi için iyi şeyler söylenmez. Bu kişi bir türlü elindekiyle yetinmeyi başaramayan, gözünü para hırsı bürümüş kimse olarak tabir edilir. Bu kişi mal, mülk sahibi olmak için gözünü karartmış kimsedir ve her şeyi yapabilir.

Rüyada KöpekBalığı Saldırması

Bir kişi kendisine köpekbalığının saldırdığını görürse, düşmanları tarafından bir kötülük görecek ya da bir iftiraya uğrayacak demektir.

Rüyada KöpekBalığı Öldürmek

Rüyada köpekbalığı öldürmek tek şekilde tabir edilmez. Rüyasında köpek balığı öldüren kişi zafer kazanacak diye yorumlanırken aynı zamanda haksız kazanç elde eden kişi olarak tabir edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köpekbalığı Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. arda (14 Nisan 2014 saat: 09:26)

    rüyamda kardeşimle birlikte gemide ile giderken birden denizden köpek balığı çıkıyor. biz onu izlerken birden atlıyor ve ısırmaya çalışıyor. bunu birkaç defa tekrarlıyor. Bazılarında kaçıyoruz. Birinde elime dişler gibi yakalıyor ve kurtuluyorum. diğerinde kolumdan ısırıyor o esnada kardeşim denizden arkasından saldırıyor ve o sırada ben de köpek balığına saldırıyorum ve kardeşimin kaçmasını sağlıyorum. (bu ısırmalar gerçekte köpek balığı ısırması gibi değil, normal köpek dişlemesi şeklinde)

  2. gizem (25 Mart 2014 saat: 15:29)

    Ruyamda herzaman gittigimiz sahilde denize giriyoruz annem babam da oluyo yanimda..normalde annem babam ayri ama ruyamda hep yeniden barismis olarak goruyorum onlari herneyse ben denizin icindeyken kocaman kopek baligi goruyorum ve digerlerinide uyariyorum hepbirlikte cikiyoruz denizden ama kopek baligi kiyiya cok yaklasiyor bekliyor insan gelcekmi diye tabi kimse girmiyor sonra annem babam ve benim oldugum yere sahile atiyor kendini karaya cikiyor tam dibimde olu taklidi yapiyor dokunalim diye sonrasinda kafasini cevirip annemin ayagindan isiriyo ama sadece tek dis izi oluyo yani isiramamis tam cok az kaniyor sonra uyaniyorum .

  3. özgün (12 Ocak 2014 saat: 23:31)

    rüyamda sevigilimle beraber memleketime gidiyorum ve memleketimde bulunan göl ve denizin arasında bulunan bir plajda duruyoruz sonra bulanıklaşıyor ve denizin içinden 3-4 tane köpekbalığı görünüyor. ama köpek balıklarının bize bir zararı yok. daha sonra dalgalar büyüyerek deniz ve göl birleşiyor arada biz kalıyoruz ama koşarak kurtuluyoruz. biraz yürüdükten sonra denizin kenarında kayalık bir yer görüyoruz ama orada deniz gayet berrak. sonra oradan eve giderken çok büyük bir eskici dükkanı görüyoruz. hatırladıklarım bu kadar…

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , , ,