RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak, rüya sahibinin rakiplerini ve düşmanlarını etkisiz hale getirmeyi başaracağına ve zafere giden ipi tek başına göğüslemeyi başaracağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin kötülüklerden ve kötü niyetli kişilerden uzak olacağına, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına tabir edilir. Fakat bazı rüya tabirleri de bu rüyayı dostları kırıp onları kaybetmeye yorarlar çünkü köpek aynı zamanda dost olarak kabul edilir.

Rüyada Köpekten Kaçtığını Görmek

Rüyada köpekten kaçtığını gören kişi, başarılı ve mutlu olacak demektir. Rüya sahibinin malına, parasına ve huzuruna göz diken kimselerin hayatından çekileceğine ve kendisinin de önün açılması sayesinde her konuda muvaffak olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki gereksiz ve kendisine zararı dokunan kimseleri alt edeceği anlamına gelir.

Rüyada Köpekten Korkmak

Rüyada köpekten korkmak, güç ve kudret sahibi olmaya, korkularının üzerine gitmeye sorunların çözümüne ulaşmaya rivayet edilir. Rüyada köpekten korkmak aynı zamanda dostlarla arayı bozmaya ve uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada Köpekten Kurtulmak

Rüyada köpekten kurtulmak, rüyayı gören kişinin ticaret hayatında herkese fark atacağına ve herkesten bir adım öne geçeceğine işaret eder. Daha ziyade meslek hayatında kişinin ayağını kaydırmanın planlarını yapan kimselerin başarısız olacağına ve rüya sahibinin bu kişilerin hakkından geleceğine alamet eder.

Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada köpek kovalaması, rüyayı gören kişinin çevresindeki art niyetli, kem gözlü ve kötü niyetli bazı kişilerin varlığı üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin zenginliğini hazmedemeyen bazı insanların kendisine karşı haince planlar kurduğuna yorulur.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması, rüyayı gören kişinin başarısız, mutsuz ve fakir olması için uğraşan kişilerin amaçlarına ulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi için zor ve kötü günlerin yaşanacağı şeklinde kabul edilir ve iyi yorumlanmaz.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!