RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpekten Kaçmak

Rüyada köpekten kaçmak, rüya sahibinin rakiplerini ve düşmanlarını etkisiz hale getirmeyi başaracağına ve zafere giden ipi tek başına göğüslemeyi başaracağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin kötülüklerden ve kötü niyetli kişilerden uzak olacağına, onları gerisinde bırakıp, hayatından çıkaracağına tabir edilir. Fakat bazı rüya tabirleri de bu rüyayı dostları kırıp onları kaybetmeye yorarlar çünkü köpek aynı zamanda dost olarak kabul edilir.

Rüyada Köpekten Kaçtığını Görmek

Rüyada köpekten kaçtığını gören kişi, başarılı ve mutlu olacak demektir. Rüya sahibinin malına, parasına ve huzuruna göz diken kimselerin hayatından çekileceğine ve kendisinin de önün açılması sayesinde her konuda muvaffak olacağına alamet eder. Rüyayı gören kişinin çevresindeki gereksiz ve kendisine zararı dokunan kimseleri alt edeceği anlamına gelir.

Rüyada Köpekten Korkmak

Rüyada köpekten korkmak, güç ve kudret sahibi olmaya, korkularının üzerine gitmeye sorunların çözümüne ulaşmaya rivayet edilir. Rüyada köpekten korkmak aynı zamanda dostlarla arayı bozmaya ve uzaklaşmaya yorulur.

Rüyada Köpekten Kurtulmak

Rüyada köpekten kurtulmak, rüyayı gören kişinin ticaret hayatında herkese fark atacağına ve herkesten bir adım öne geçeceğine işaret eder. Daha ziyade meslek hayatında kişinin ayağını kaydırmanın planlarını yapan kimselerin başarısız olacağına ve rüya sahibinin bu kişilerin hakkından geleceğine alamet eder.

Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada köpek kovalaması, rüyayı gören kişinin çevresindeki art niyetli, kem gözlü ve kötü niyetli bazı kişilerin varlığı üzerinden açıklanır. Rüya sahibinin zenginliğini hazmedemeyen bazı insanların kendisine karşı haince planlar kurduğuna yorulur.

Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması, rüyayı gören kişinin başarısız, mutsuz ve fakir olması için uğraşan kişilerin amaçlarına ulaşacağına tabir edilir. Rüya sahibi için zor ve kötü günlerin yaşanacağı şeklinde kabul edilir ve iyi yorumlanmaz.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Köpekten Kaçmak İle İlgili Rüyalar;

 1. Fadime (30 Haziran 2014 saat: 08:58)

  Bem bulundugum yer yani evimizin oldugu yer cok degismis her yer camur sonra kaynanam gorumcem kayin babam da var ellerinde komsunun bebeyimis bana ona bak diyorlar bende bebegi alip kapidan ciktim aslinda evin baska odasina gidecektim ama kendimi koyumde buldumRüyamda koyumdeyim evde kalabalik var ve annem oglum kizim evden cikinca üç tane köpek bizi köyün imaminint evine kadar kovaladibiz kapiyi kapatip ieceri girdik baskalarida vardi benim oglum yanimdaydi ama kizim yoktu kizim icin korkuyordum yorumlarsaniz teşekkür eferim.

 2. aylin (20 Haziran 2014 saat: 03:03)

  karışık bir rüyadı ama hatırladığım kadarıyla harabe büyük bahçeli bir evdeyim ev eskiydi yan komuşularım çingeneydi ben 2 tane çingene erkek çocuklarınla konuşuyordum buraya çöp pislik atmayın diye sonra bi ara evin önünü kediler basıyordu hepside saldırgandı ben kovalamaya çalışıyordum beni tırmalayıp dışardan içeri girmeye çalışıyorlardı sonra onlardan kaçmak isterken köpeklerin saldırısına uğruyordum.acayip bir rüyaydı yani korktum ve gece 2 ve ayaktayım işte

 3. figen (01 Mayıs 2014 saat: 05:23)

  Ben rüyamda çıplağım kıyafetlerim elimde ama onları giymek için uygun bir yer arıyordum sonrasında bir apartmana grdm küçük bi çocukla konuştum ama benm çıplak olduğumun farkında değilmiş gibi normal davrandı bana. Daha sonra genç bi çocuk sandalyede oturuyodu o da gayet normal davrandı ben o çocuğunda yardımıyla üstümü giydim. O çocuk kimdi tanımıyorum ama bana dürüm flan aldı karnımı doyurdu. Bi kasaba gini biyerdi çocuk beni sırat köprüsünden geçen ruhları izlemeye götürdü yılın belli dönemlerinde görünüyomuş onlar tüm kasaba izliyomuşlar. Bende saç teli gbi çok ince köprüyü izliyodum. Sonra ruhlar geldi tek tek geçmeye çalıştılar ama hepside en fazla 2 adım attı tek tek düştüler hatta bi tanesi siyah çarşaflı bi kadındı hepsinin üstünde normal kıyafetleri vardı. Hatta bi tanesi düşerken köprüye tutunmaya çalıştı ve adamın kolu uzadı. Çok ilginç bi rüya yorularsanız sevinirim.

 4. fevzi (13 Nisan 2014 saat: 11:37)

  Denizin kenarında birşeyler oluyordu sonra ben denize atladım başarılı bir şekilde yuzdum ve bir yerleşim yerine çıktım orada çok büyük bir yeşil alan hayvanat bahçesi gibi bir yerdi oradan geçmek zorundaydim kapıya az kalmistiki kontrol için boş yere bir taş attım atmakla birlikte aslanlarin oldugu söylenen yerden sadece köpekler çıktı ve beni kovalamaya calisti onlari atlattim ve bir elbise dolabina saklandıkları meğer o köpekler aynı yerde toplu katliam yapmış herkesi oldurmusler o arada market gibi bir yerdeyiz ve ben kapilari kapatmalarini istiyorum adamda ordan bana sen şef değilmişim sen kapat diyor biz kapilari kapatmisken başka bir araba köpekleri toplayıp etkisiz hale getiriyor .o arada evli olmama rağmen beni tekrar cik güzel bir kızla nisanliyorlar ama ben ruyada unutmusum 1aydir gormemisim kizi…çok karışık ama böyle… İlginiz..teşekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,