RuyaTabirleri.com

Spiritüel rehber Aslı Kaplandar'ı takip etmek için tıklayın!

Rüyada Köprüden Geçmek

Rüyada köprüden geçmek, güç, kudret ve inanç sahibi olmaya, yaşam tecrübesi edinip, olgunlaşmaya, tabir yerindeyse ayakları daha sağlam yere basar olmaya rivayet edilir. Rüyayı gören kişinin hayatıyla ilgili alacağı radikal ve kesin kararlar sayesinde yaşamının dirliğe ve düzene kavuşacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, rüya sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına delalet eder.

Rüyada Tahta Köprüden Geçmek

Rüyada tahta köprüden geçmek de köprüden geçmekle aynı anlama gelir. Rüyayı gören kişinin yaptığı hatalardan ders çıkarması sayesinde çok daha güzel ve iyi bir hayatı olacağına, yaşadığı yokluğun biteceğine, mutluluğunun ve huzurunun çoğalacağına alamet eder. Kişi, güzel günlere olan inancını ve sabrını hiç yitirmeyecek ve sonunda da muradına ermeyi başaracak demektir.

Rüyada Asma Köprüden Geçmek

Rüyasında asma köprüden geçtiğini gören kişinin hak yolundan ve doğruluktan ayrılmayan kimse olduğu yorumu yapılır. Rüya sahibinin hakkı olandan fazlasına tenezzül etmeyen, alın teri ile helal yollardan ailesini geçindiren ve hırsıza, arsıza ve uğursuza bulaşmayan kimse olduğu anlamına gelir.

Rüyada Yüksek Köprüden Geçmek

Rüyayı gören kişinin başarılarının her geçen gün çoğalacağına, itibarının ve makamının artacağına, yaptığı işte usta ve uzman hale gelerek, herkesin kendisini başarıları ile anar olacağına alamet eder. İlerlemeye, gelişmeye ve işinin ehli olmaya işaret eder.

Rüyada Dar Köprüden Geçmek

Sıkıntılı ve zorlu bir döneme girileceğinin habercisidir. Rüya sahibinin maddi olanaklarının azalacağına, işlerinin gerileyeceğine, elinin sıkışacağına ve yokluk içinde kötü günler geçireceğine yorulur. Kişi, dişlerini sıkarak bu günleri atlatacaktır diye açıklanır.

Rüyada Sallanan Köprüden Geçmek

Rüya sahibinin düşünmeden hareket etmesi ve emin olmadan adım atması nedeni ile kendisini zor durumda bırakacağı ve deyim yerindeyse önünü göremeyeceği şeklinde kabul edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!