RuyaTabirleri.com

Rüyada Köpük Görmek

Rüyada köpük görmek, rüya sahibinin hem eğitim hem de iş hayatının çok başarılı geçeceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine ve başarı plaketlerine layık görüleceği anlamına gelir. Rüyada köpük görmek, rüya sahibinin bahtının her daim açık olduğuna işaret eder. Bu rüya diğer yandan da ayran gönüllü ve ne istediğinden emin olamayan kişilerin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Köpük Banyosu Görmek

Rüya sahibinin ileride yaşamak istediği lüks, zengin, şaşalı ve mutlu hayata kavuşacağına tabir edilir. Rüyada içi köpük dolu banyo görmek, rüya sahibinin hayallerinin sadece hayal olarak kalmaktan çıkmasına ve gerçekleşmesine işaret eder.

Rüyada Beyaz Köpük Görmek

Rüyada beyaz köpük görmek, rüya sahibinin beyhude işler peşinde koştuğuna, gerçekleşmesi mümkün olmayan istekleri olduğuna delalet eder. Rüya sahibi kafa yapısını değiştirmediği ve hayallerini daha asgari seviyeye indirmediği sürece hep hayal kırıklığı yaşayacak demektir.

Rüyada Sabun Köpüğü Görmek

Rüyada sabun köpüğü görmek, rüya sahibinin öfkesine yenik düşerek, kendini zor durumlara düşürmesine işaret eder. Rüya sahibi, davasında haklıyken gözden düşecek ve tüm dikkatler öfkesinin büyüklüğüne çekilecektir, davası da arada kaynayıp gidecektir.

Rüyada Su Köpüğü Görmek

Rüyada su köpüğü görmek, çok hayırlıdır, ağız tadı ve tatlıkla geçecek bir aile hayatına, işlerin yolunda gitmesine, rızkın ve kazancın sürekli olmasına, haneye giren nimetin helal olmasına, aile içinde barışın ve sevginin hüküm süreceğine delalet eder.

Rüyada Köpük Köpük Deniz Görmek

Büyük kısmet ve büyük varlıktır. Rüya sahibinin dünya mallarından çokça nasipleneceğine, servet sahibi olacağına, gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına tabir edilir. Rüyada denizin üzerinde köpük olduğunu gören kişi hayattan yana şanslıdır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: