RuyaTabirleri.com

Rüyada Kopya Çekmek

Rüyada kopya çekmek, kişinin yapacağı bazı hilelerin ve kötülüklerin habercisidir. Bu rüyayı gören kimse, ya özel hayatında ya da iş yaşamında yapmaması gereken bazı hareketlerde bulunur. Bu rüya haksız menfaatlere, haram mal kazanmaya, başkalarının konuşmalarını dinlemeye, başka insanların kazancından pay kapmaya çalışmaya veya kişinin yapacağı birtakım hilelere de işaret etmektedir. Rüyada sınıfta kopya çeken kimse, iş yerinde insanları kandırarak haksız kazanç elde eder. Bu rüya araya güçlü birtakım kimseleri koyarak hak etmediği bir mevkiye çıkmaya ve böylece birçok kimsenin hakkını yemeye de işaret etmektedir.

Rüyada Kopya Çeken Birini Görmek

Rüyada kopya çeken kimseyi görmek, yakında hilebaz ve kötü bir kimse ile karşılaşıp onun hilelerine maruz kalacağınıza yorumlanmaktadır. Kopya çeken kişi, bütün kazancını insanları kandırarak ve onlara yalan söyleyerek kazanan, haksız menfaatler elde eden, kötülüğü ve şerri ile çevresindeki kişilere sıkıntı yaşatan kötü bir kimsedir. Rüyasında kopya çeken kişinin ifşa olduğunu görmek, bahsi geçen özelliklere sahip olan kimsenin bu hilelerinin görülmesine ve farkına varılmasına yorumlanmaktadır.

Rüyada Kopya Çekerken Yakalanmak

Rüyasında kopya çekerken yakalandığını görmek, yaptığı bazı hilelerin insanlar tarafından fark edilmesine ve toplum içinde rezil olmaya yorumlanır. Bu rüya kişinin bazı yanlış davranışlarda bulunacağına ve bu davranışların terkedilerek toplum içinde dışlanmasına işaret etmektedir. Başkasını kopya çekerken yakalamak ise dost bildiğiniz bazı düşmanlarınızı çevrenizden uzaklaştıracağınıza yorumlanmaktadır.

Rüyada Kopya Çekmenin Psikolojik Tabiri

Rüyada kopya çekmek, kişinin yapmak istediği herhangi bir kötü eylemin yansımasıdır. İç dünyasında bazı sorunlar yaşayan ve birtakım yasal olmayan isteklerde bulunan kişiler gerçek hayatta gerçekleştiremeyeceği bu eylemleri böyle bir rüya ile ortaya çıkarmaktadır. Bu rüya bazen de her insanda oluşabilen kurallara uymam içgüdüsünü yansıtır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!