RuyaTabirleri.com

Rüyada Kopya Görmek

Rüyada kopya görmek yapılacak haksızlıklara, eşe dosta söylenen yalanlara ve himayesinde çalışan kişilere fena davranışlarda bulunulduğuna delalet eder. Kopya gören kişiler tembel ve rahata alışkın kimselerdir ve kendi rahatlarını bozmamak için başkalarını mutsuz edecek davranışlar gösterirler. Haram yollardan para kazanarak mal sahibi olunacağına ve bu kazancın hayrının görülmeyeceğine de alamet eder. Ticaretle uğraşan kişilerin hile ve hurdaya karışarak para kazanmaya çalışacağı, bu yüzden kanunlarla başının derde girip, mahkemelik olacağını da bildirir.

Rüyada Kopya Çekmek

Rüya sahibinin yanlış fikirler peşinde olduğuna, başkalarının hakkına ve yararına davranmadığı, olaylara işine geldiği gibi çözümler bulduğuna işaret eder. İş yaşamında kişinin illegal yollara saptığını ve başının devlet kurumları ile belaya gireceğine de delalet eden rüya, haksız kazanç elde etmek anlamına da gelir. Akıl verenlerin veya kişiyi uyaranların sözünü dinlememeye, kendi çıkarları uğruna her türlü fenalığı yapabilecek kadar gözünü karartmaya da alamet olan rüya İslami olarak, dinen kabul olmayan davranışlar içinde bulunulduğuna, günahı bol bir hayat sürülüp, haram lokma yenildiğine, kişinin doğru yolda gitmediği için başına türlü sıkıntılar geleceğine de yorumlanır.

Rüyada Kopya Hazırlamak

Bir takım yanlış işler yapılacağına, kişinin kazancını artırmak uğruna hileli yollara başvuracağına delalettir. Kopya hazırladığını gören kişiler yaptıkları hatalı davranışlarla kendilerinden ziyade ailelerini ve eşlerini de kötü bir duruma düşürüp, toplum nazarında saygı görmeyen, itibarsız kişiler haline getirirler. İslami olarak kötülüğe ve şerre bulaşmak, günaha yakın durmak şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kopya Görmenin Psikolojik Yorumu

Şiddete ve yalana duyulan meyli gösteren rüya, kişinin egosunun çok yüksek olduğuna da işaret eder. Hayatındaki herkesin kendisine hizmet etmek için yaratıldığını düşünecek kadar kendisini üstün görmeye, daha iyi bir yaşamı hak ettiğini düşündüğü için de başkalarının hakkını yemek konusunda herhangi bir endişe duyulmadığına da yorumlanır.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!