RuyaTabirleri.com

Rüyada Kor Görmek

Rüyada kor görmek, rüyayı gören kişinin aile bireyleri ve sevdikleri ile kendisini çok daha yakınlaştıracak, arasında husumet olan kişilerle aradaki buzları eritecek, bu sayede daha huzurlu, mutlu ve iyi hissetmesine vesile olacak çok umut verici olayların yaşanacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşamının her alanında önemli oranda iyileşmeler meydana gelecek ve bu da kendisine hem sürpriz hem de ilaç olacak demektir.

Rüyada Kor Ateş Görmek

Rüyayı gören kişinin büyümesine, ilerlemesine, daha donanımlı kimse haline gelmesine, bu sayede geleceği için iyilikler bulmasına, meslek hayatındaki başarısı ve deneyimi ile üstün nitelikler kazanacağına, iyi konumlara geleceğine, şartlarının da zenginleşeceğine işaret eder.

Rüyada Kor Halinde Kömür Görmek

Rüyayı gören kişinin kazancında meydana gelecek artışa tabir edilir. Hane içindeki yaşam kolaylığına, bolluğa, berekete, huzura, sıcaklığa, uyuma delalet eder ve rüya sahibinin rızkının genişleyeceğine, daha zengin hale geleceğine, keyfinin de artacağına rivayet edilir.

Rüyada Ateş Görmek

Bu rüya hem olumlu hem de olumsuz şekillerde tabir edilmektedir. Rüyada ateş görmek, bazı durumlarda şifa, kurtuluş, kariyer, güç, kudret şeklinde kabul edilirken bazı hallerde de tam tersi şekilde uğursuzluk, şanssızlık ve türlü musibetler olarak açıklanır.

Rüyada Ateş Yakmak

Rüyayı gören kişinin malından ve parasından dağıtacak kadar hali vakti yerinde kimse olacağına, deyim yerindeyse kallavi bir kazanca kavuşacağına, soru işaretlerinden, belirsizlikten, karamsarlıktan ve umutsuzluktan kurtulacağına alamet eder.

Rüyada Ateş Etmek

Rüyayı gören kişinin mücadeleci kimliğine yorulur. Rüya sahibinin hayallerine, hedeflerine ve ideallerine karşı son derece sadık olduğuna, arzularını ve isteklerini geri plana atmadığına, kendisini başarıya ve amacına götüreceğine inandığı hiçbir fırsatı kaçırmadığına işaret eder. Rüya sahibi deyim yerindeyse çok gözü kara demektir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!

Etiketler: