RuyaTabirleri.com

Rüyada Kör Görmek

Rüyada kör görmek, uğursuzluk, şansızlık ve kısmetsizlik anlamına gelir. Rüya sahibinin yaşayacağı sorunlara işaret eder. Kötü kişilere ve bu kişilerle karşılaşıp, talihsiz şeyler yaşamaya tabir edilir.

Rüyada kör görmek, iyi şekilde devam eden hayatın karışmasına, ağız tadının bozulmasına, can sıkıcı ve moral bozucu sözler işitilmesine ve üzüntüye neden olacak haberler alınmasına işaret eder. Rüyada kör görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve melanet peşinde olan kişiler nedeni ile başının ağrıması şeklinde tabir edilir.

Rüyada Kör Olmak

Rüyada kişinin kendisini kör olmuş görmesi çok hayırlıdır, büyük bir kısmet almaya, rüya sahibinin önünde pek çok fırsat kapısının açılmasına yorulur.Kişinin ileride çok güzel ve çok mutlu bir hayatı olacağı, geçim sıkıntısı çekmesi bir yana atadan ya da deden kalan topraklar sayesinde zenginlik içinde bir hayat süreceği anlamına gelir.

Rüyada Kör Kadın Görmek

Rüyada kör kadın görmek evin hanımı ile tabir edilir. Bu kişi ağzı sıkı, herkesin güvenerek sır verdiği, gördüğünü de, işittiğini de hiçbir yerde konuşmayan kimse olarak yorumlanır. Ketum bir kişinin varlığı ile açıklanır.

Rüyada Birini Kör Etmek

Rüyada birini kör ettiğini gören kişi, o kimsenin güvenini sarsacak büyük bir hata yapacak demektir.Rüya sahibinin kendisini çok önemseyen, fikirlerine saygı duyan ve gözü kapalı şekilde kendisine hem canını hem malını teslim edebilecek birine karşı bir yanlışa ve fesada düşeceğineve o kişiyi kaybedeceğine delalet eder.

Rüyada Tek Gözün Kör Olması

Rüyasında tek gözünün kör olduğunu gören kişi, ahiret hayatından vazgeçmiş, gözünü bu dünyaya dikmiştir. Kişi, sanki bir gün hiç ölmeyecekmiş gibi sürekli dünya malı elde etmeye çalışıyordur, şükretmeyi, sevap işlemeyi ve zekât vermeyi ihmal ediyordur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!