RuyaTabirleri.com

Rüyada Kör Olduğunu Görmek

Rüyada kör olduğunu görmek, rüyayı gören kişinin, çok uzak ve çok uzaklarda yaşayan bir akrabasından kalacak, içinde bulunduğu sıkıntılı durumlara çare olacak ve yıllardır kurduğu hayalleri gerçekleştirmek için bir kapı açacak bir mirasa konmasına işaret eder. Aynı zamanda, aile hayatında ve sosyal hayatta insanlara karşı edepsiz ve hayasız davranan bir kişi olunduğuna delalet eder.

Rüyada Birini Kör Etmek

Rüyada birini kör etmek, yapılan işlerde ortak olarak seçilen kişiye yalan söylendiğine, iş hayatında müşterilerin sürekli olarak kandırıldığına ve kör edilen kişiye üçkağıt yapıldığına delalet eder.

Rüyada Mahkûmun Kör Olduğunu Görmesi

Rüyada mahkûmun kör olduğunu görmesi, yıllardır tutulduğu ve ailesinden ve sevdiklerinden uzak kalmasına sebep olan hapishane duvarlarından kurtulacağına ve özgürlüğüne kavuşacağına tabir edilir.

Rüyada Biri Tarafından Kör Edildiğini Görmek

Rüyada biri tarafından kör edildiğini görmek, rüyayı gören kişinin, kör eden kişi tarafından kandırılıp tuzağa düşürüleceğine ve bu yüzden başının büyük belaya girip suçsuz ve günahsız insanların da huzurunu bozacağına delalet eder.

Rüyada Sağır Olduğunu Görmek

Rüyada sağır olduğunu görmek, yapılan ibadetlerin gönülden gelerek eda edilmemesinden ötürü her zaman bir eksiklik hissi olacağına ve ne kadar ibadet edilse de Allah için değil maddi fayda sağlamak amacıyla yapıldığı sürece bir anlamı olmayacağına delalet eder.

Rüyada Dilsiz Olduğunu Görmek

Rüyada dilsiz olduğunu gören kişinin, kendini bilmez ve hadsiz biri olmasından ötürü, alim, iyi ve barışçıl insanlara karşı saçmasapan ve değersiz sözler söylemesine yorumlanır. Aynı zamanda, yapılmak istenen işlerde ve ortaya konan çalışmalarda sorun yaşandığına, girilen işlerden hiç bir gerekçe yokken çıkartılmaya ve normal bir şekilde başlayan işin hiçbir sebep yokken bozulmasına ve yıkılmasına işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!