RuyaTabirleri.com

Rüyada Koridor Görmek

Rüyada koridor görmek, rüyayı gören kişinin, aile hayatında ve sosyal hayatında yaşayacağı çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan dersler çıkaracağına ve bu sorun ve sıkıntılardan öğrendiklerini daha sonra karşısına çıkacak olan problemlerin çözümünde kullanacağına delalet edilir. Aynı zamanda, insanın hayat içerisinde yaşayacağı, göreceği ve duyabileceği her şey olarak tabir edilir.

Rüyada koridor görmek, büyük bir hastalıktan ötürü yürüme zorluğu çeken kişinin ayağa kalkacağına yorulur.

Rüyada Dar Bir Koridor Görmek

Rüyada dar bir koridor görmek, iş hayatında ve aile hayatında büyük tartışma ve sürtüşmelerin yaşanmasına sebep olacak ve rüya sahibinin endişe duymasına ve sıkıntıya girmesine sebep olacak durumlar yaşayacağına işaret edilir.

Rüyada Koridora Çıkmak

Rüyada koridora çıkan kişinin, içinde bulunduğu ve maddi ve manevi olarak zarara uğradığı sorunlardan ve sıkıntılardan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Koridorun Genişlediğini Görmek

Rüyada koridorun genişlediğini görmek, rüyayı gören kişinin, kendisine sıkıntı veren sorunlardan kurtulmasına ve ferahlayıp endişelerinden arınmasına delalet edilir.

Rüyada Uzun Bir Koridor Görmek

Rüyada uzun bir koridor görmek, rüya sahibinin, stres yaşadığı işler hakkında oturup çözüm yolu düşüneceğine ve verdiği kararlar doğrultusunda büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada Dehliz Görmek

Rüyada dehliz görmek, rüyayı gören kişinin, yapacağı bir iş sonunda hanesine girecek ve tartışmalara ve ayrılığa sebep olacak bir miktar haram para kazanacağına işaret eder.

Rüyada Sığınak Görmek

Rüyada sığınak gören kişinin, yaptığı işte zarara uğramasından ötürü çok büyük kayıplar vereceğine ve sonunda iş yerinin iflas edeceğine tabir edilir.

Rüyada Aydınlık Sığınak Görmek

Rüyada aydınlık sığınak görmek, yapılan işlerde eş, dost ve akrabaların destek vermesi ile daha iyi çalışmalar yapmaya ve bu şekilde sıkıntılardan ve sorunlardan tamamen kurtulmaya delalet edilir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Koridor Görmek İle İlgili Rüyalar;

 1. volkan caglar (09 Nisan 2014 saat: 21:32)

  gaye birde bir iki kisi ankaradayiz gece disari cikmsz gayeyle knsyrz beraber yuruyrz ama o yine birz mesafeli bana belli
  bir yere ugrayip whisky alyrz gittigmz mekanda icerz diye bn yolda biraz iciyrm kapagi kirilyr
  gayeler onden yururken bn arkadan bakkal bakkal whisky kapagi aryrm ynmda bi kizda var bizim gruptn
  vir yerden kapagi buluyrm ama yol iyice karanlk. olmus onumu goremyrm
  herkesi kaybetmsm karanlkta gozumu gormeden gayeleri bulmk icin yururken vucudum agirlasiyor
  biseyler yurumemi engelliyor yerde surune surune ilerlemeye devam edilyrm
  bir yandan da butun vucudum cekilyr acidan hissediyorum ama ulascam diyrm kimse bni engellyemez diyrm sonra sokak bir koridora donysuyr sonnda pencere var iceri isik suzulen aci ceke ceke surunerek ulasiyrm cami kirip cikiyorum disari uyandm kanter icinde not:(gaye eski kiz arkadasim)

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,