RuyaTabirleri.com

Rüyada Korkma Görmek

Rüyada korkma görmek, tam tersi anlama gelir. Cesaretlenmeye, güç ve kudret sahibi olmaya, kendinde her türlü engeli ve zorluğu aşacak inancı bulmaya yorulur. Yaşama karşı olgunlaşmaya, bilginleşmeye, tecrübe kazanmaya, aynı zamanda iş hayatında da profesyonel olmaya alamet eder. Tüm kuruntulardan, kaygılardan ve soru işaretlerinden arınmaya, hatalardan ders almaya ve gençlik heveslerinden uzaklaşarak daha gerçekçi bir yaklaşım ve tutum sergilemeye delalet eder.

Rüyada Yılandan Korkma

Kötü, art niyetli, hain, yalancı, hilekâr ve iftiracı kimselerin şerrine uğramaktan çekinmeye bu nedenle insanlara karşı daha temkinli olmaya ve mesafeli durmaya rivayet edilir. İnsanlardan gelecek zararlardan ve tehlikelerden korkmaya ve bunlardan korunmak adına dikkatli olmak için elinden geleni yapmaya işaret eder.

Rüyada Yüksekten Korkma

Gerçekte de var olan bir yükseklik korkusunu gösterdiği gibi aynı zamanda da emek verilerek, fedakârlık yapılarak ve üzerinde büyük titizlik ve özveri ile çalışılarak ortaya konan işlerin amacına ulaşacağına, beklenilen takdiri alacağına ve büyük kazanımlara vesile olacağına rivayet edilir.

Rüyada Korkmak Bağırmak

Tüm kederden, dertten, üzüntüden, gereksiz manevi yükten, hastalıktan, musibetten, uğursuzluktan, şanssızlıkta ve kısmetsizlikten kurtulmaya bu sayede yeni bir insan olmaya, tazelenmeye, kendini çok huzurlu, keyifli ve iyi hissetmeye delalet eder.

Rüyada Korkmak Ağlamak

Muradına ermeye, isteklerine kavuşmaya ve dileklerin yerine gelmesine alamet eder. Deyim yerindeyse kişinin önünde açılacak hayır kapılarına ve karşısına çıkacak fırsatlara, temiz ve güzel yollara tabir edilir ve kötü durumdan iyi duruma geçmek şeklinde kabul edilir.

Rüyada Korkmak Kaçmak

Bilakis korkularının üzerine gitmeye, zayıflığını yenmeye, hayata ve mesleğine dört elle sarılacak isteğe ulaşmaya, yaşam sevincine kavuşmaya, ruhen ve bedenen iyileşmeye, deyim yerindeyse nefes ve can bulmaya rivayet edilir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!