RuyaTabirleri.com

Rüyada Korku Görmek

Rüyada korku görmek, bir takım kuşkulara, endişelere ve vesveselere delalet eder. Rüya sahibini tedirgin eden, uykularını kaçıran, canını sıkan ve moralini bozan bir takım sorunlar olduğuna, kişinin de bunu fazlasıyla kafasına taktığına alamet eder. Huzursuzluğa ve kuruntuya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında, içine sinmeyen bir şeyler olduğu ve bunun da kendisini çok mutsuz ettiği anlamına gelir.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, rüya sahibinin kafasında soru işaretleri olduğuna tabir edilir. Kişinin kendisini problemler karşısında çözümsüz, çaresiz ve yalnız kalmış gibi düşünüyor olduğuna ve sanki bu durumdan hiç kurtulamayacakmış gibi kendini kötü hissettiğine delalet eder.

Rüyada Birini Korkutmak

Rüyada birini korkutmak, kişinin âlim olan bir kimseden destek göreceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine tabir edilir.

Rüyada Birini Korkmuş Görmek

Rüyada birini korkmuş görmek hayırlara alamet etmez. Sıkıntı, zorluk ve sorun olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin yaşayacağı bir takım problemlere tabir edilir. Kişi, kötü bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Tedirgin Olmak

Rüyada tedirgin olmak, rakiplerle karşı karşıya kalmaya yorulur. Kişi ticaret hayatında başarısızlığa düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalacak, bu durumdan en az zararla kurtulabilmek için mücadele edecektir.

Rüyada Ürkmek

Rüyada ürkmek, uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin neşesini ve huzurunu kaçıracak bazı tatsız olaylar yaşanacağına ve mutsuzluk yaşayacağına işaret eder. Kötü günlerin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Panik Olmak

Rüyada panik olmak, kişinin önemli konularda karar vermekte güçlük çektiğine, çok karasız kaldığına, bir türlü kafasının netleşmediğine yorulur. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve ne yapacağını, ne yana gideceğine, kime danışacağını bilemez olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!