RuyaTabirleri.com

Rüyada Korku Görmek

Rüyada korku görmek, bir takım kuşkulara, endişelere ve vesveselere delalet eder. Rüya sahibini tedirgin eden, uykularını kaçıran, canını sıkan ve moralini bozan bir takım sorunlar olduğuna, kişinin de bunu fazlasıyla kafasına taktığına alamet eder. Huzursuzluğa ve kuruntuya işaret eder. Rüyayı gören kişinin hayatında, içine sinmeyen bir şeyler olduğu ve bunun da kendisini çok mutsuz ettiği anlamına gelir.

Rüyada Korkmak

Rüyada korkmak, rüya sahibinin kafasında soru işaretleri olduğuna tabir edilir. Kişinin kendisini problemler karşısında çözümsüz, çaresiz ve yalnız kalmış gibi düşünüyor olduğuna ve sanki bu durumdan hiç kurtulamayacakmış gibi kendini kötü hissettiğine delalet eder.

Rüyada Birini Korkutmak

Rüyada birini korkutmak, kişinin âlim olan bir kimseden destek göreceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine tabir edilir.

Rüyada Birini Korkmuş Görmek

Rüyada birini korkmuş görmek hayırlara alamet etmez. Sıkıntı, zorluk ve sorun olarak değerlendirilir ve rüya sahibinin yaşayacağı bir takım problemlere tabir edilir. Kişi, kötü bir dönem geçirecek demektir.

Rüyada Tedirgin Olmak

Rüyada tedirgin olmak, rakiplerle karşı karşıya kalmaya yorulur. Kişi ticaret hayatında başarısızlığa düşme tehlikesi ile karşı karşıya kalacak, bu durumdan en az zararla kurtulabilmek için mücadele edecektir.

Rüyada Ürkmek

Rüyada ürkmek, uğursuzluk olarak tabir edilir. Rüya sahibinin neşesini ve huzurunu kaçıracak bazı tatsız olaylar yaşanacağına ve mutsuzluk yaşayacağına işaret eder. Kötü günlerin yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Panik Olmak

Rüyada panik olmak, kişinin önemli konularda karar vermekte güçlük çektiğine, çok karasız kaldığına, bir türlü kafasının netleşmediğine yorulur. Rüya sahibinin elinin kolunun bağlanacağı ve ne yapacağını, ne yana gideceğine, kime danışacağını bilemez olacağına delalet eder.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Korku Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Ayse (20 Nisan 2014 saat: 20:27)

    Ruyamda dedemin evindeyim annemde vardi baskalarida vardi ama kim oldugunu bilmiyorum evin onune ciktim cok uzakta bir gemi gordum ama korktum sonra iceriye girdim kapiyi kilitlemeye calistim ama kapi kilitlenmiyo tekrar disari ciktim evin onunde bir kararti gordum o anda annemide yanimda gordum eve girmeye calistim elimde suburge sag sola savuruyorum anneme diyorumki once sen iceri gir bende geliyorum diyorum o kararti eve gitmemizi istemiyordu gecenin bir vakti benim cucuk kizimla arkadasim beni zorla uykudan kaldirdilar onlarda beni uykuda aglarken gormusler cok korkmuslar cok aglamisim uyandigimda gercek aglamisim saat gecenin 2:30 .22/4/2014

  2. yasemin (24 Aralık 2013 saat: 07:14)

    rüyamda uyuyordum ve aniden uyandım..içeri birinin girmek istedigini fark ettim..sonra yataktan kalktım ve mutfak camına vurarak kişinin korkarak gitmesini istedim..fakat bir anda üşümeye başladım baktıgımda kapalı olan dış kapı sonuna kadar açıktı.korkuyla kapıyı kapatmaya çalıştım..kapının önünde kahvaltı tepsisi vardı..aceleyle fırlattım ama rüzgarın etkisiyle kapıyı kapatamadan kişi içeri girdi..hiç konuşmadı bense bagıramıyordum ve sadece kimsin sen diye mırıldanıyordum..adete sesim gitmiş felçli gibiydim..

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,