RuyaTabirleri.com

Rüyada Korkunç Görmek

Rüyada korkunç görmek, olayın bütünüyle veya görülen durumların içeriğine uygun şekilde yorumlanmalıdır. Genellikle rüya sahibini bir anda şok edecek, hayrete ya da şaşkınlığa düşmesine neden olacak bazı olayların yakın zamanda vuku bulacağına, bilinen işlerde dahi kısa bir duraklama, başarısızlık yaşanacağının, psikolojik açıdan zayıf düşüleceğinin ifadesidir. Maneviyatla alakalı bilgi de veren rüya, aşırı duygusal davranışlar gösterilmesinden ötürü, kötü niyetli kimselerin bu durumu kullanmak için fırsat kollayacaklarını ve kişinin zarar görebileceğini de ifade ederek uyarıda bulunur. Akıl ve mantıkla hareket etmekten geri kalınmaması gerektiğini, üzerindeki duygusallıktan sıyrılarak olaylara gerçekçi bakış açısıyla yaklaşmanın en doğrusu olacağını da bildirir. Doğruluk payı içermeyen, asılsız dedikodulara itibar etmek yüzünden ev ve iş hayatını tehlikeye atacak olan rüya sahibinin aklını başına toplayarak yeniden sağduyulu şekilde davranmasını da öğütler.

Rüyada Korkunç Film Seyretmek

Başkalarının yaşadığı üzüntülü olaylara tanık olmak ve kendini bir anlığına kötü durumda bulmak, dış etkenlere maruz kalmak nedeniyle manevi olarak zayıflamak demektir. Kişinin psikolojik olarak kendisini iyi hissetmeyeceği, biraz depresif tavırlar sergileyeceği, iş ve aile hayatına yönelik kaygılarının artacağını bildiren rüya, geçici bir durum olsa da kişinin bu mevzular hakkında yakın bir arkadaşıyla konuşarak rahatlamasının iyi geleceğini ifade eder.

Rüyada Korkunç İnsanlar Görmek

Birden fazla korkunç insan gördüğünü ve kaçtığını görmek, gerçek hayatta düşmanların arttığını ve kişinin onlara karşı koymakta yetersiz kaldığı için kendisini suçladığını bildirir. Gerçek dostlardan dahi şüphe edildiği bir döneme girileceğini ancak bu süreçte iyi ile yanlışı en doğru şekilde ayırmak gerektiğini, istemeden kişiye yakın olan, düzgün insanları da kırarak kendinden uzaklaştıracak işler yapılabileceğini de delalet eder.

Rüyada Korkunç Görmenin Psikolojik Yorumu

Sürekli kuruntu yapıldığını, en küçük olumsuzlukta dahi büyük evhama kapılarak kendisini kötü hisseden kişilerin aşırı şüpheci davrandığını ifade eder. Kişinin kendisini sürekli bir tehdit altında ve emniyetsiz hissettiğinin de ifadesidir.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!