RuyaTabirleri.com

Rüyada Korna Görmek

Rüyada korna görmek, uyarı demektir ve kişinin alacağı bir ikaz kadar, kendisinin yapacağı bir uyarıyı da kapsar. Araba kornası görmek alım satım işlerinde aceleye getirmeden her konuyu detaylı şekilde incelemek gerektiğinin altını çizer. Bir alışverişte her kafadan bir ses çıkması neticesinde rüya sahibinin aklının karışacağını ve bu yüzden biraz gergin anlar yaşanacağını da delalet eder. Bisiklet kornası evde boya badana gibi işlere girişileceğini ve iş bölümü yapılacağını veya ev taşınmasının gündeme gelebileceğini ifade eder. Yakın zamanda sadece rüya sahibini değil, aile ve akraba çevresini de ilgilendirecek bazı olaylar yaşanacağını, herkesin sevineceği gelişmeler sonucunda ortak iş yapılmasının konuşulmaya başlanacağına yorumlanır.

Rüyada Korna Çalmak

İş konusunda aşırı disiplinli davranan rüya sahibinin hataya karşı tahammülsüz olduğunu ve son zamanlarda çalışanlarını sürekli uyarmak zorunda kaldığını tabir eder. Birine korna çaldığını görmek, aynı hatayı üst üste yapan bir çalışana yazılı ihtar göndermek veya bu kişiye sözlü uyarı yapmak manasındadır. Korna çaldığını gören kişiler eğer yönetici veya müdür değillerse yakın zamanda bu konuma yükselecekler ve aynı zamanda pek çok kişiyi idare edecekler demektir.

Rüyada Korna Sesi Duymak

Farkında olmadan yapılan yanlışlara vurgu yapan rüya, kişiye hatalarını düzeltebilmesi için bir şans verileceğini ve bu şansı doğru kullanması halinde hayatındaki pürüzlerden de kolayca kurtulabileceğini işaret eder. Korna sesi aile içinde çatlak sesler var olduğunu, kişinin anne babası yahut eşiyle arasında sözlü çatışmalar yaşandığını, her ne kadar aşırı ciddi meseleler olmasa dahi durumun kişiyi huzursuz edeceğini tabir eder.

Rüyada Korna Görmenin Psikolojik Yorumu

Korna gençlikte veya çocuklukta yapmak istenen, arzu duyulan şeylerin aile tarafından engellenmesinden ötürü duyulan haksızlığa uğrama hislerini ifade eder. Kişi çok istediği şeylere ailesi yüzünden ulaşamadığı için sonradan yaşadığı her türlü başarısızlığı bu olaylara bağlar ve ailesini suçlar.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!