RuyaTabirleri.com

Rüyada Korniş Görmek

Rüyada korniş görmek, rüyayı gören kişinin ufak tefek sorunları büyütmediğine, insanları anlayışla karşıladığına, her zaman ılımlı düşündüğüne, herşeyin bir nedeni olduğuna inandığı için insanların en büyük hatalarında dahi onları yargılamadığına ve suçlamadığına alamet eder. Rüya sahibinin anlayıp dinlemeden kimseye karşı sesini yükseltmediği, kabalaşmadığı, büyük söz söylemediği ve sonradan pişman olacak laflar etmediği anlamına gelir.

Rüyada Korniş Almak

Rüyayı gören kişinin yaşadıkları karşısında olgun ve güçlü duracağına, bir haksızlığa, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına ve hep dik duracağına rivayet edilirken aynı zamanda bir kişinin özrünü kabul edeceği ve ona bir şans daha vereceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Korniş Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin bir takım gerçeklerle yüzleşeceğine, bazı şeylerin ortaya çıkacağına ve rüya sahibinin çevresindeki bazı kişilerin de deyim yerindeyse ipliğinin çarşıya çıkacağına işaret eder. Hiçbir şeyin ömür boyu gizlenemeyeceğine yorulur.

Rüyada Korniş Takmak

Rüyayı gören kişinin ev hayatını kimseyle paylaşmadığına, hane içinde yaşanan konuların kişilere özel kalması gerektiğini düşündüğüne, bu konuda çok hassas davrandığına, ailesiyle ilgili hiçbir meseleyi ulu orta konuşmadığına delalet eder.

Rüyada Perde Kornişi Görmek

Rüyada perde kornişi görmekle, korniş görmek aynı şeydir ve rüyayı gören insanın kişiliği hakkında bilgi verir. Rüya sahibinin oturaklı, konuşmasını bilen, yaşam tecrübesi olan bu nedenle de insanları anlayabilen kimse olduğuna tabir edilir.

Rüyada Perde Görmek

Rüyayı gören kişinin başarıları ile anılır kimse olacağına bu sayede ticaret dünyasında daha sık yer alacağına, aktifleşeceğine ve rekabet gücü elde edeceğine rivayet edilir. Rüya sahibinin çekingen ve güvensiz halinden kurtulacağına, kendisini işine vereceğine, iyi konumlara geleceğine, bu durumun aile içindeki yaşantısını da pozitif şekilde etki edeceğine işaret eder.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!