RuyaTabirleri.com

Rüyada Korsan Görmek

Rüyada korsan görmek, kanun dışı işlere bulaşmış ve kişiyi de ayartmaya çalışacak kişilere işarettir. Özellikle yeni tanışılan ve geçmişini saklayan biri tarafından kandırılma tehlikesinin söz konusu olduğuna işaret eden rüya bir ikaz olarak ele alınmalı ve bugünlerde tanışılacak yahut iş yapılacak kimselere karşı uyanık davranılmalıdır. Sonu görülmeyen işlere bulaşmamak gerektiğini ve özellikle iyi niyetini suiistimal etmek için fırsat kollayan düşmanlara karşı kişinin uyanık ve akıllıca davranması gerektiğine de delalet olarak görülmelidir. Korsan gören kişinin çevresinde çok sayıda hileci insan olduğu gibi, yalan sözler havada uçuştuğundan, güven duyulmayan veya çok iyi tanınmayan insanlarla iş yapılmamasını ve girilen ortamlara, gidilen mekanlara da çok dikkat edilmesi gerektiğini bildirir.

Rüyada Korsan Gemisi Görmek

Hisseli bir tapu almak veya veraset konularında kandırılmak, mirastan hak edilen payı alamamak anlamına gelir. Maddi olarak kişinin zarara uğramasına neden olacak bazı olaylar yaşanacağına, aile veya akraba çevresinden kişiyi hayal kırıklığına uğratacak kimseler olacağına da yorumlanır. Geliri artan rüya sahibinin çevresinde kıskanılan biri olması neticesinde nazara geleceğini ve kısa süreli rahatsızlıklar, hastalıklar yaşayacağını bildirir. Korsan gemisi bekar kimseler için yanlış aşk peşinde koşmak, kişiye zarar verecek biriyle tanışmak ve baştan yanlış bir evlilik yapmak anlamına da gelir.

Rüyada Korsan Olduğunu Görmek

Kurnazca bir hareketle işleri yoluna koymaya ve en zor projeleri bile başarıyla atlatmaya delalettir. Özellikle iş alanında kişinin akıllı hamleler yaparak bir anda ibreyi kendi lehine çevirecek olduğuna, herkesin dikkatini çekerek, iş teklifleri alacağına, kıskanılan, bir anda popüler olan biri haline geleceğine tabir edilir.

Rüyada Korsan Görmenin Psikolojik Yorumu

Ailesini veya sevdiği kimseleri hüsrana, hayal kırıklığına uğrattığını düşünmenin ve sürekli olarak geçmişle hesaplaşmaya çalışmanın işaretidir. Kişinin kendisini affedemediği olayları hatırlayıp acı çektiğini, geçmişinden bağımsız hareket edemediği için bugünü de doğru düzgün yaşayamadığını bildirir.

Rüyanızı Bize Yazmak İçin Tıklayın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyada Korsan Görmek İle İlgili Rüyalar;

  1. Eda Şimşek (23 Aralık 2016 saat: 10:15)

    Gece karanlıkta yatma zamanı gelmiş. Annem ve babam yatak odasında yerde yatıyorlar kız kardeşim bizim odamızda yerde yatıyor . Annem küçük erkek kardeşimle birlikte salonda yerde yatmamı televizyonu da açık bırakmam gerektiğini çünkü erkek kardeşimin televizyon izleyerek uyduğunu söylüyor . Bu sırada dışarıdan birisinin annemin adını haykırdığını duyuyorum baktığımda amcamın eşi olduğunu görüyorum . Hemen koşarak kapıyı açıyorum ne oldu diye soruyorum bi hayalet korsan gemisinin geldiğini birilerinin sürekli adını söylediğini korkmuş halde anlatıyor tam kapıyı kapatacakken bende hayalet korsan gemisini görüyorum ve korkudan sesli sesli dua okumaya başlıyorum . Ben dua okudukça korsan hayalet gemi geri diyor . Sonra dua okumayı bırakınca tekrar ilerliyor ve bu sefer ben korkuyorum . Annem ve babamın yanına gidiyorum korktuğunu söylüyorum zaten yanlarında yengem de yatıyor . Tam o sırada Amcam , oğlu , halamin oğlu , halamin kızının arabayla geldiklerini duyuyoruz . Onlara söylememem gerektiğini söylüyorlar bu arada halamin oğlu hayalet korsan gemiyi görüyo noluyo lan diyor. Benim içimi saran korku büyümeye devam ederken uyanıyorum .

  2. Erkan (04 Temmuz 2016 saat: 00:52)

    Rüyamda nası çıktığımı bilmiyorum bi korsan gemisinin üstündeyim arkadan başka birileri ateş adiyor. Su çok dalgalı hava bozuk geminin kontrolü bnde manevra yapıyom arkadakinde kurtuluyom o batıyor karaya cıkıyorum heryer camur diger 6 gmiyide bn batrdım sabaha hazır olun gidiyoruz diyorum hiç tanımadım insanlara az ilerliyorum bi çadırın içinde iki araba biri mavi diğerini hatrlamıyorum yorum için tesekkürler

Rüyanızı Bize Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar sitemizde yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,