RuyaTabirleri.com

Rüyada Koruk Görmek

Rüyada koruk görmek, rüyayı gören kişinin, girişeceği işlerde, yapacağı çalışmalarda ve ortaya koyacağı ürünlerde başkalarının fikirlerini izinsiz olarak kullanarak haklarını yediğine ve başkalarından aldığı borçları ödemeyip fakir, kimsesiz ve muhtaç insanların elindekilere göz diktiğine delalet eder. Ayrıca, girilecek bir işte torpil kullanarak başkasının kısmetinin engellenmesine işaret eder.

Rüyada koruk gören kişinin, çok büyük miktarda paraya sahip olmasına rağmen elisıkı birisi olmasına yorumlanır.

Rüyada Koruk Toplamak

Rüyada koruk toplamak, rüya sahibinin, yaptığı işlerden ve hazırladığı çalışmalardan kazandığı parayla yeni işlere girmesine ve bu işlerde yaptığı başarılı çalışmalar sayesinde daha çok kazanıp mala ve mülke yatıracağına ve bu arada yardıma muhtaç insanlara da yardım edeceğine tabir olunur.

Rüyada Koruk Yemek

Rüyada koruk yemek, rüya sahibinin, biçare ve kimi kimsesi olmayan insanların mallarına göz diktiğine ve haram yemekten korkmayıp bu durumu adet edindiğine tabir edilir.

Rüyada Korukların Çok Ekşi Olması

Rüyada korukların çok ekşi olması, yapılacak işlere, çalışmalara ve ortaya konan projelerde başkasına ait paranın izinsiz kullanılmasına ve işlere yalan, dolan ve hilenin karıştırılacağına işaret eder.

Rüyada Korukları Satmak

Rüyada korukları satmak, üçkağıt ve hile ile kazanılmış olan paranın ya da malların farklı şekillere kullanılacağına ya da başka bir kişiye devredileceğine yorumlanır.

Rüyada Koruk Koparmak

Rüyada koruk koparmak, rüyayı gören kişinin, yaptığı işlerde, insanların hakkını gözetmeden üretim yapacağına, yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine ve tüyü bitmemiş yetimin hakkına el uzatıp haram yemekten utanmayacağına delalet eder.

Rüyada Koruk Olan Bir Yerden Geçmek

Rüyada koruk olan bir yerden geçmek, yapılacak çok büyük ve kötü bir iş için rüyayı gören kişiye çok büyük miktarda haram para verilmesine yorulur.

Rüyanızı Bize Yazın

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da

Rüyanızı Yazın

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın!